Wpis z mikrobloga

Wdrożyliśmy ostatnio kilka zmian, które z pewnością Was zainteresują. Pierwszą z nich (wprowadzoną już wczoraj) jest nowy wygląd podpowiadania tagów i osób, użytkownicy w końcu mają awatary i odpowiednie kolory loginów. Odświeżyliśmy także wygląd mikrobloga (zmieniony nagłówek) oraz dołożyliśmy możliwość zmiany okresu gorących dyskusji pomiędzy 6, 12 i 24 godziny.

Kolejną nowościa jaką dziś wprowadzamy są zweryfikowane profile. Do tej pory wszystkie zweryfikowane konta otrzymywały niebieski kolor loginu, co często mogło sugerować Wam, że osoba taka jest reklamodawcą. Od dziś konta zweryfikowane będą odpowiednio oznaczone w profilu, jednak nie będą miały niebieskiego loginu.

Największą dzisiejszą nowością jest uruchomienie serwisu Zoba.to. Jest to nasz nowy projekt, którego głównym celem jest ułatwienie dzielenia się autorskimi treściami w internecie, oraz zarabianie na tych treściach. Już teraz zachęcamy Was do rejestracji w serwisie i wypróbowania jego możliwości, czy to w przypadku własnych artykułów dodawanych na wykop.pl, czy też do dzielenia się ze swoimi znajomymi.

#zmianynawykopie #wykop #zobato
wykop - Wdrożyliśmy ostatnio kilka zmian, które z pewnością Was zainteresują. Pierwsz...

źródło: comment_9o6odV6jqfUb6tJIKFXoCD5x8i6GEOCV.jpg

Pobierz
  • 53
Przesuwanie elementów jakoś dziwnie mi działa - jak kliknę na ikonkę nic się nie dzieje.

(z tego co rozkminiłem)

Muszę kliknąć ikonę i przeciągnąć ją o parę pikseli.

Potem, jak puszczę przycisk, sam element się "oddokowuje" i dopiero zaczyna przeprzesuwać. Dziwne.

/* Może to dlatego że używam Fx z kanału Aurora (niestabilnego)? */

Przy zakończonej edycji pojawia mi się dialog "Czy chcesz opuścić stronę?".