:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co? Opisuję w tagu różne historie, ale właśnie na własnych oczach obserwuję takie zjawisko patologii na wykopie - @suckuba wrzuciła zdjęcia zabawek łóżkowych i oczywiście Stooley nr 1, pan @SimonTheSaint unosi się okropnie i stwierdza, że w JEGO MNIEMANIU (które de facto wszyscy mają w dupie, nie oszukujmy się :)) @suckuba jest zła, niedobra itp. Potem @ziemniaczana_krolewna interesuje się jej losem i pracą (WTF?)...
    a wiecie, co ja tu widzę? Tak jak na wsi - ktoś zrobi coś na co ma ochotę, a ludzie ze wsi ze swoim zaściankowym myśleniem #obgadujo i #boldupio strasznie, że ta to zła i że kurwa i że zabić, i na stos, i powiesić xD

Weźcie kurwa wyjdźcie poza mirko, zaczerpnijcie trochę powietrza i nauczcie się czegoś o życiu - macie #boldupy o to, że ktoś na portalu internetowym wrzucił zdjęcia swoich zabawek... ???? Jak to w ogóle brzmi? xD

MAMO BO ONA WRZUCIŁA ZDJĘCIA ANALNEJ ZABAWKI NA WYKOP.PL I MUSZĘ JEJ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST ZŁA

Na koniec moje słowo - mam wyjebane na to, co robi @suckuba
    Mam wyjebane, w jaki sposób używa tych zabawek.
    Mam wyjebane, z kim.
    Ale zajebiste propsy dla niej, bo każdy #boldupy u wykopków jest soczysty i za każdym razem równie śmieszny.

#patologiazewsi #patologiazwykopu #bekazboludupy
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Jak będzie 20 plusów to wrzucam ciąg dalszy

#facebookcontent #heheszki

odpowiedzi (19)

Powiedziałbym, że mnie zawiedliście, ale w sumie niczego innego się nie spodziewałem.
    Zaglądam sobie w gorące, a tam 3 wpisy na temat wpisu @suckuba, do przewidzenia. Oczywiście nie zabrakło pojazdów po jej wyglądzie (rozumiem, że gdyby była ładniejsza, to wrzucanie tych fotek byłoby już ok? btw, wcale nie uważam żeby była specjalnie brzydka, ale mniejsza z tym), sugestii, że nie znajdzie przez to pracy (tutaj śmiechłem sążnie, chyba kurwa w Caritasie xD) oraz "kiedyś Twoje dzieci to znajdą i żenadną motzno" (śmiechłem po raz drugi xDD)
    Oczywiście jak jakiś niebieski pasek chwali się, że nie wali od tygodnia, albo opisuje jak kiedyś zaliczył, to wszystko ok. Ale jak dziewczyna wrzuci zdjęcie erotycznej zabawki to HURR DURR ATENCYJNA DZIWKA A TAK W OGÓLE TO MASZ BRZYDKĄ MORDĘ XD Może i to zdjęcie było nadmiernym ekshibicjonizmem, ale reakcje niektórych są poniżej jakiegokolwiek poziomu.
    Ja pierdolę, żeby zdjęcie buttpluga wywołało takie poruszenie, falę oburzenia i obelg, to jest kurwa przykre. Jakby wykopki były zdziwione, że seks to nie jest miejska legenda i ktoś naprawdę to robi i jeszcze, o zgrozo, nie wstydzi się o tym mówić. Czuję się jakbym wrócił do podstawówki.

tl;dr

pokaż spoiler Pierdolnijcie się w głowę

#rozowepaski #niebieskiepaski #niewiejaktootagowac #pocotopiszesznikogotonieobchodzi #wincyjtagowkurwa
    pokaż całość

odpowiedzi (44)