Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Murki, różowy od dłuższego czasu prosił o kota, to uległem.
  Ja wybieram imię (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Jakieś pomysły? Najlepszego użyje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #pokazkota

  odpowiedzi (95)

 • avatar

  Mireczki, co się odjebało to ja nawet nie …. :) Kilka dni temu opisałem sytuację. Leżę aktualnie na oddziale pewnego szpitala. Regularnie z lodówki dla pacjentów ktoś kradnie jedzenie, nie jakieś pojedyncze rzeczy, ale całe pakunki – wszystko co jest w lodówce musi być opisane, imieniem i nazwiskiem pacjenta, terminem przydatności do spożycia itd. Mi zginęły w sumie 3 takie paczki. Puste reklamówki i pojemniki lądują później w nocy w szpitalnych śmietnikach.
  Pewien mirek, któremu serdecznie dziękuję podsunął mi iście szatański pomysł. Realizacja zajęła co prawda całe 2 dni ale chyba było warto. Wspólnie z różowym spreparowaliśmy paczkę kabanosów. W każdego kabanosa, mnie więcej w połowie długości wstrzyknęliśmy po kilka kropel skurwysyńsko ostrego sosu, Mad Dog coś tam, od naszego przyjaciela. Mnie szczypało w oczy przy samej robocie. Reklamóweczkę z kabanoskami i pasztetem podlaskim umieściłem w lodówce wczoraj wieczorem. Jakieś 20 minut temu przez korytarz przegalopowała do pokoju pielęgniarek na oko 100 – kilogramowa Grażyna, sapiąc i dusząc się. Jaja nie z tej ziemi. Dyskretnie sprawdziłem lodówkę. Mojej paczuszki nie ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #coolstory #truestory trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Wczoraj po przeczytaniu tego wykopu, który informował, że Facebook nie usuwa strony "Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci" gdyż w ich mniemaniu nie obraża ona niczyich uczuć religijnych, postanowiłem zrobić małą prowokację. Stworzyłem stronę "Mahomet gwałcił małe dzieci" po 19 godzinach jej istnienia strona została usunięta, a oto dowód. Totalna kpina i podwójne standardy. #religia #facebook #ateizm #islam #zuckerbergcwel pokaż całość

  odpowiedzi (12)