Gorące dyskusje ostatnie 12h

A więc tak jak @Morzan obiecał, dnia wczorajszego trafiła do mnie pizza, którą sam wybrałem a nawet mały dodatek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Dzięki wielkie, tym bardziej, że akurat byłem przed ostatnim egzaminem w sesji i nie musiałem się martwić o kolację. Na potwierdzenie zdjęcie, robione na szybko bo nie miałem wczoraj czasu się bawić w ustawianie scenografii. No i to #skasujkonto ( ͡º ͜ʖ͡º)

I wiecie co? Wylosowanie pizzy to fajna sprawa a ponieważ w przyrodzie nic ginąć nie powinno...

zostawiacie plusy, którymi tym razem to ja się jaram xD, a jutro o 24:00 losuję jedną osobę z tych plusów i ZAMAWIAM PIZZĘ I OPŁACAM JĄ DLA CIEBIE, nie jakąś margeritte(no chyba, że taką będziesz chciał), tylko zajebi**a pizzę xD (najdroższą też niestety nie;p ale jakąś średnio cenową... no będzie pycha, no! :D) z dostawą pod taki adres jaki podasz. (pw). Zielonki nie biorą udziału.

#rozdajo #pizza #jedzenie
    pokaż całość

Mirki co to się odjebało to ja nawet nie.
    Codziennie rano dojeżdżam razem z 8 innymi typami do #pracbaza busem firmowym, zabiera o 6:15 żeby być na 8 w robocie i to samo po robocie.

Daleko wiem ..huj tam nie zawsze ma się robotę pod nosem jak się"tyra" na #koparka w #uk wszystko by było ok gdyby nie dwóch zjebów o co nie potrafią się przebrać w 15 minut i kurwa codziennie ale to CODZIENNIE od 3 miesięcy spóźniają się minimum 10 minut do 20

dziś znów byliśmy ostatnim busem na parkingu..wszyscy w chuj pojechali a my siedzimy jak te cioty na wiejskiej ...nagle kierowca odpala busa z głośnym FUCK THAT i pojechalismy. xD.

#budowa jest oddalona o 5 mil od najbliższej stacji kolejowej do Londynu :))). 60 mil do Londynu

dzwonił szef główny do kierowcy. ..wyłączył w pizdu ...dzwonią do mnie ...co się odjebało .gdzie jesteście ..a mu że na M4 .
    asa jeszcze wisienka na torcie ..jeden z tych dwóch co zostało na polu mieszka na Stantford ...100 mil od budowy :)))

**Jutro będzie mega jebitna #gownoburza będę zdawał relacje na bieżąco

wołam ekipę @headhunter13 @trustME @sorek @system_shock I resztę ;)
    pokaż całość