Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem po czwartym podaniu komórek macierzystych, na początku października mam ostatnie podanie z pierwszej serii. Pytanie - czy było warto ?. Oczywiście, nawet nie wiecie jak bardzo. Teraz za mną krok w krok idą inni chorzy z postacią FSHD (na temat innych postaci zaniku mięśni i ewentualnej skuteczności terapii w tych postaciach, nie chcę się wypowiadać).
    Troszkę o mnie i o samej terapii w reportażu: http://www.rampa.net.pl/reportaze/komorki-macierzyste-cz-i-joanna
    #asiafshd #medycyna #nauka #genetyka #neurologia
    pokaż całość

Mirki czy jak podłącze 75 diód Led pod 230V prądu przemiennego to będzie w porządku?

75 x 3V (napięcie jednej diody) = 225V
    Diody są na prąd stały ale coś się stanie jak dam pod zmienny?

#elektronika #elektronikadiy #elektryka

Mireczki od wczoraj jestem w Polsce. Zrobiłem rodzinie niespodziankę nie mówiąc, że przyjeżdżam - widząc ich autentyczną radość czułem się jak w "siódmym niebie". Jestem zmęczony jak jasna cholera (mówią na to chyba"jet lag" - przez miesiąc zmieniałem czas -12 godzin i + 12 godzin). Skoro wracam z Hong Kongu do Polski to teraz robię kolejne #rozdajo z kategorii #numizmatyka . Otóż dzisiaj będzie to zapowiedziane poprzednio 10 dolarów(jeden z ładniejszych banknotów jakie widziałem prócz ukraińskiej hrywny) z Hong Kongu - niezgięte w/g mnie w naprawdę świetnym stanie. Losowanie w środę wieczorem po 18.00 pośród plusujących. Chciałbym aby plusowały osoby, którym ten banknot sprawi przyjemność a nie został rzucony w kąt. Niebawem jak nieco odpocznę i nacieszę się rodziną zacznę opisywać moje życie na statku spod mojego tagu #jadedoroboty . Mam nadzieję, że będzie to gratka dla osoby, która zbiera banknoty.
    P.S. spamuję #podroze ponieważ kolega Mirek prosił mnie o pocztówkę z Singapuru, którą obiecałem i kupiłem, ale niestety nie pamiętam Jego nicka. Kolego proszę napisz do mnie powiadomienie prywatne a wyślę Tobie pocztówkę.

pokaż spoiler Uprzedzając pytaine o wartość waluty to w hotelu przelicznik był: 1 USD = 7.90 HKG Dollar
    pokaż całość