:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

-idz do empiku
    -calkiem ladna dziewczyna pracuje na kasie, nie zwracam na nia uwagi
    -ide szukac resistance na ps3
    -szukaj 10 min, znajdz za kopia madden warfare 3
    -podejdz do kasy
    -dziewczyna na kasie mowi ze to jej ulubiona gra
    -opowiedz jej o tym, ze zawsze lubiles grac w to u przyjaciela, ale nie miales sam okazji
    -ona mowi "Z przyjacielem? pewnie dobrze sie bawiles, ja nie mialam okazji grac na coopie"
    -zartujac mowie, ze moge pograc z nia jesli chce
    -ona mowi, ze chetnie
    -co
    -ona pyta czy mowie na serio, a ja nie mogac powiedziec nic innego odpawiadam, ze tak
    -daje mi swoj adres
    -mowie, ze przyjde wieczorem
    -pare godzin pozniej w jej bloku
    -nakurwiamy w resistance na coopie majac kupe zabawy, potem razem ogladamy animu do 3 w nocy
    -mowie, ze musze isc
    -ona pyta, czy nie zostane na noc
    -co
    -pytam co ma na mysli
    -ona odpowiada, ze byla samotna przez dluzszy czas i granie ze mna bylo swietne, i moze mi sie w pewien sposob odplacic
    -nie wierze jej, ale pomimo to ide z nia
    -prowadzi mnie do sypialni, rozbieramy sie
    -uprawiam najlepszy seks w moim zyciu, nie tak jak zawsze ;_;
    -po 30 minutach pada w moje ramiona ze zmeczenia
    -mowi "ale masz ogromnego kutasa, seba"
    -odpowiadam "ty tez"

#tfwnogf #coolstory #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

A WIĘC JEDNAK MOŻNA NAGRYWAĆ PRYWATNE ROZMOWY I PÓŹNIEJ JE PUBLIKOWAĆ #bekazlewactwa #aferapodsluchowa #4konserwy #neuropa

odpowiedzi (12)

Na reddicie ktoś założył temat stawiający teze, że ekonomia to pseudonauka. Pewien doktor ekonomii napisał odpowiedź, z której można dowiedzieć sie paru ciekawych rzeczy, m.in.:

- ekonomiści spierają sie ze soba dużo rzadziej, niż ludziom sie wydaje, to publicyści sprawiają takie wrażenie,
    - podział na szkoły ekonomii już nie istnieje, wszyscy mainstreamowcy są teraz nowokeynesistami (połączenie klasycznego keynesismu i szkoły chicagowskiej),
    - politycy rzadko słuchają ekonomistów, demokraci i republikanie częściej zgadzają sie ze sobą nawzajem niż z ekonomistami,
    - kapitalizm nie jest idealny, ale jest najlepszy - najlepiej jest poprawiać jego błędy niż zmieniać system,
    - Marks nie wniósł nic istotnego do ekonomii, Smith, Ricardo, Keynes dali podwaliny pod dane dziedziny, ale ich prac sie nie używa,
    - Paul Krugman jest nielubiany przez ekonomistów, obraża ich i wykorzystuje swoje kwalifikacje by promować swoje poglądy polityczne,
    - Austriacy są przez ekonomistów uważani za "czarodziei" dla których ekonomia skończyła sie w 1928, w internecie wydaja sie ważniejsi niż w rzeczywistości,
    - od lat 60-tych ekonomiści wiedzą jak wyeliminować biede, ale nikt nie chce ich słuchać. 94% ekonomistów popiera ujemny podatek dochodowy w tym celu - prawie wszedł on w życie w 83 roku za Reagana, ale Demokraci nie chcieli zgodzić sie na likwidacje płacy minimalnej, która byłaby wymagana dla poprawnego działania NIT. Problem jest taki, że NIT nie jest za bardzo użyteczny dla polityków, bo bez biedy nie bedą mieli sie o co kłócić.

Z innych postów kolesia dowiedziałem sie, że jest Anglikiem, który wyemigrował do USA. Twierdzi, że ze wszystkich krajów świata to Niemcy najbardziej słuchają ekonomistów. Dowiedziałem sie też o stronie, na której można poczytac o opiniach ekonomistów na dany temat: www.igmchicago.org/igm-economic-experts-panel

#4konserwy #neuropa #polityka #ekonomia #gospodarka #korwin #knp
    pokaż całość

odpowiedzi (43)