:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (29)

Kochana wykopkowa stulejarności xD proszę o chwilę atencji, bo kisne xD
    Jestem dumny że #pamietnikstalkera stał się ikoną wykopkowej stulejarności i z czystym sumieniem oddaje go w Wasze ręce xD. (spokojnie, to nie znaczy że przestane dodawać wpisy xD) Skoro już i tak wyszło że trooooszeczkę naściemniałem (no dobra, cisnalem beke na maksa xD) to chciałbym pozdrowić serdecznie @PanBardzoWilk za największy #boldupy w kategorii Pamiętnika Stalkera, @Famina ogólnie za całokształt i próbę straszenia mnie (no kisne z wiadomosci niemilosernie xD) - tu mozecie poczytać KLIK!
    Pozdrawiam tych, którzy mnie wystalkowali ale bali sie podać nick na wypoku (banda #przegryw ów), całą społeczność wypoku która podchodziła do tego tak jak należy (z dystansem, no bo kufa kto normalny wierzy w coś takiego bando psycholi xD) i moich ziomeczków z korpo, którzy kisneli razem ze mna xD (No i przepraszam tych którzy myśleli, że to prawda i pałowali wiplerka - nie zapomne o was i dalej bede pisal dziwne historyjki pod tagiem #pastaxera)
    Pozdrawiam, ja i moje loszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) (pic related)

A, kolejni rozdzial pamiętnika today - wiem że czekacie xD
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

Przeglądam gorące a tu taki komentarz...
    Jak można jeść chleb z masłem i Nutellą?!

pokaż spoiler Aż odłożyłam śniadanie na bok wyobrażając sobie smak takiego połączenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Popularna czy #niepopularnaopinia ?
    #jedzenie

odpowiedzi (107)