:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Świeczki z Ikei zostają jako bardzo prawilne szklanki do whisky XD #rozowypasek zadowolona, a dla ciebie też korzyść (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Powiecie #cebulamotzno ja powiem recykling na pełnej kurwie!

#oswiadczenie #ikea #rozowepaski #ekologia #cebula #lifehack pokaż całość

odpowiedzi (42)

Skoro nie muszę iść do pracy, mam wolną chatę i mogę robić co mi się podoba to pomyję okna i zrobię obiad.
    Z naturą nie wygram.
    #logikarozowychpaskow #rozowepaski

odpowiedzi (27)

Swego czasu zostałam zaproszona na urodziny do kumpeli. Poszliśmy do pobliskiego baru/klubu. oczywiście były śmieszki, heheszki, rozmowy o życiu, ,,bo ja Cię bardzo, baaardzo lubię", ale nie to było najważniejsze. Kumpela w pewnym momencie powiedziała, że dzisiaj występowała tutaj Patrycja Markowska. Wszyscy och'y, ach'y poza mną, bo nie skojarzyłam kobiety ;_; Reszta naszej grupki zaczęła mieć ze mnie podśmiechu.ki, że hehe, chyba się w jaskini wychowałam, co ja niby wiem o muzyce...
    Trochę poirytowana, poszłam z dwiema znajomymi na dwór przewietrzyć się. W głowie troszkę szumiało, ale było stabilnie. No i tak sobie stoimy, a tu sobie jakaś dziewczyna w świetnych okularach przeciwsłonecznych wyszła. Zanim pomyślałam, podeszłam do niej i zaczęłam rozmowę o tych okularach. Rozmawiamy z 5 minut, po czym się zorientowałam, że wypadałoby się przedstawić.
    -A tak w ogóle, to yoreciv jestem.
    -Cześć, Patrycja.
    Jak już rozmowa się skończyła, to wróciła do znajomych. Oni osłupiali, ja stoję, oni się na mnie gapią, ja dalej stoję. Po chwili wytłumaczyli mi, że to właśnie była ta Markowska, której nie znałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #coolstory #truestory #muzyka
    pokaż całość

odpowiedzi (44)