:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, jestem wlasnie w Serbii i paliwo na stacji przy drodze głównej kosztuje w przeliczeniu ok 5,6-5,8zł/l. Na Węgrzech 6,2zł/l, a na Słowacji 5,5zł/l. Sa to kraje biedniejsze od Polski. Jak słyszę narzekanie, ze to przez nasz rząd jest drogie paliwo to mnie kurwica bierze. Zrozumcie ze ceny w Europie sa na wyższym poziomie niż u nas, nawet w krajach duzo biedniejszych. Przejedzcie sie kiedyś na południe, a nie na zachód, to zobaczycie ze w Polsce nie jest wcale tak źle, jak na wykopie piszo.

#zagranica #boldupy
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Opowiesci z krainy dzikusow ciag dalszy, historia nr 6, zeszloroczna:

"Kurwa mać. Jak dla mnie najbardziej męczącą kwestią jest to, że kurwa nad tym jebanym polem unosi się aura gówna. Błoto zmieszane z gównem, uryną, rzygami, menstruacja i gnijącymi zwłokami zeszłorocznych łudstoków, sprawia, że smród powstający w tym miejscu jest nie do zniesienia. Normalnym ludziom by to przeszkadzało, ale łudstokom? A SKAD KURWA. Oni się cieszą, że tak śmierdzi, pływają w tym błocie, rzucają się nim, założę się, że je jedzą. Hitem jest gość, który popierdala w gumowej kaczce i jak tylko widzi gdzieś jakąś kałużę złożona z błota/moczu/wody, to rzuca się w nią i bawi w najlepsze. JAK MOŻNA? Nie wiem.

Druga sprawa, to powtarzające się akty seksualne, mające miejsce na terenie tego patofestiwalu… Mianowicie, jechałem sobie quadem przez las, patrzę, a tam ludzie stoją: "chuj tam, pewnie grzyby zbierają albo co, tez se pozbieram"- pomyślałem, no i się zatrzymałem , moim oczom ukazał się niebywały widok. W środku owego zgromadzenia siedziały dwie laski, nagie, z tylu na plecach miały napisane chuj wiec czym "OLIMPIADA". Pewnie wiecie już, na czym polegały te zawody....
    TAK, OWE PANIE ROBIŁY GAŁĘ NA CZAS.

Byłem, oburzony, zdegustowany, załamany, coś we mnie pękło, nic już nie jest takie jak było! Pojechałem dalej, rozmyślając o tym co zobaczyłem i naszła mnie taka oto myśl, "kurwa przecież to bardziej zależy od kolesia czy ona wygra czy nie" skonsternowany pojechałem dalej ciesząc się ze swojej inteligencji.

Punkt kulminacyjny tej opowiesci nadchodzi wieczorem, kiedy będąc pod sceną główna widziałem jedną z tych lasek jak się CAŁOWAŁA Z JAKIMŚ TYPEM. Na pewno myla japę, bo przeciez szczoteczki do zębów to tu rozdają na każdym kroku...

Z tego miejsca NIE pozdrawiam ludzi wpierdalających się mi na kłada, sikających mu na opony jak go zostawię pod stoiskiem (widziałem cię kurwo jak kucałaś i się cieszyłaś tym zapijaczonym urynałem), oblewających mnie piwem jak jadę i goniących mnie w chuj wie jakim celu. Bóg dał, że to ostatni dzień tego pierdolnika.”

#historiezwoodstocka #pasta #coolstory #truestory #woodstock
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

Dobra, chyba już raczej nie będę handlował ani obstawiał, bo nareszcie się od tego uwolniłem =D (dzięki NetCode, jestem z was dumny :)). Normalnie powinien być #boldupy, ale to #hazard, jak wiadomo zamiast na hazard itemami, lepiej poswiecic na trenowanie ciala i umyslu :D <- bo mi ostatnio duzo czasu zajmowal.
    Przejdźmy do rzeczy. Jak uzbieram 50 plusów w tym komentarzu, to zdradzę wam sekret JAK zarobić na csgolounge. Osobiście zarobiłem.hmm.ponad 100 dolców :D. NIE CHODZI O OBSTAWIANIE..
    Jeżeli ktoś go zna, to na pewno mniejszość//.
    Powodzenia :D
    #csgolounge #zebrajzwykopem #januszebiznesu
    100% legalny, ucierpiec moze tylko reputacja :)
    pokaż całość

odpowiedzi (56)