:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

W związku z moim dzisiejszym #pokazmorde przypomniało mi się jedno #coolstory.
    Mam znajomego na wsi oddalonej od mojej miejscowości o jakieś 5 km. Pewnego dnia przejechałam się do niego na rowerze, żeby pogadać, pośmieszkować, powspominać. Posiadał on sporą kolekcję masek przeciwgazowych i kombinezonów przeciwchemicznych. Oczywiście ja, jak to ja, musiałam przymierzyć coś. Na cel obrałam sobie kombinezon L-2 i maskę przeciwgazową typu MUA. Pasowało idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomy umówił się ze mną, że jeśli tak ubrana pojadę do domu na rowerze, to będę mogła zachować ten zestaw. Dodatkowym warunkiem było ubranie niemieckiego kasku wojennego Oczywiście kto by odmówił, pomimo temperatury 30 stopni.

No to tak przebrana jadę sobie do domu, szczęśliwa, że w końcu będę miała własną maskę przeciwgazową. Po drodze minęłam dobrą koleżankę mojej mamy, w końcu koło jej domu przejeżdżałam. Ona wpatrzona we mnie, przerażona, ale trudno. Zignorowałam, jadę dalej. Jak już dojechałam do domu, to mama zaczęła się śmiać i powiedziała :

pokaż spoiler ,,Pani Jadzia do mnie dzwoniła. Spanikowana kazała mi nas spakować, wsiadać do samochodu i wyjechać jak najdalej. Ponoć wojna się zbliża i już niemcy na rowerach po okolicy jeżdżą"

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    #pstoprawda #truestory #heheszki a dla pani Jadzi trochę #creepystory
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Mirki, co dzisiaj odjebałem, to ja pierdolę :D.
    Po rozstaniu z dziewczyną jakoś naszło mnie, żeby spróbować kogoś znaleźć. Jakiś czas temu kupiłem przez ogłoszenie na olx książkę od jednej, fajnej dziewczyny. Zamienione dwa zdania, wymiana uśmieszków, towaru i papa. Po 3 miesiącach przypadkowo znalazłem od niej wiadomość, w której napisała swój numer telefonu, aby łatwiej było się skontaktować.
    No więc dzisiaj do niej napisałem, że miło było zamienić te dwa zdania i czy ma ochotę na filiżankę kawy.

No i zgadnijcie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler nie odpisała

pokaż spoiler #tfwnogf #gorzkiezale #heheszki #rozowepaski #truestory #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

• odpowiedzi (5)