:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (14)

Mircy, na ten tydzień pilnuję domu rodzinnego, na czas jak moi rodzice wyjechali. Nie mieszkam już tu dość długo, no ale w przeszłości zdażały się włamania, właśnie w trakcie wakacji. Dzisiaj mam wrażenie, że ktoś robi obczajkę, czy dom jest pusty.
    1. był głuchy telefon
    2. dziwny koleś stał na przystanku koło domu - sprawdziłem, w przeciągu pół godziny nie było na nim żadnego autobusu
    3. jak wróciłem, furtka (bramka, drzwiczki - różnie to ludzie nazywają) była uchylona

macie jakieś pro tipy, jak spłoszyć potencjalnych złodziei, ew. zwiększyć ochronę na noc?

pokaż spoiler siekiera już przyniesiona z garażu, artykuły o obrnoie koniecznej przejrzane

#niewiemjaktootagowac więc daję też #heheszki bo to w sumie wpis dla #beki
    pokaż całość

odpowiedzi (103)

Ok mireczki, doradźcie. Mój #rozowypasek z którym już jestem od jakiegoś czasu jedzie na #woodstock. Trochę sie boje, bo 7 lat temu miała tam "przygodę" będąc w stałym związku (nie ze mną), ale mówi że to było dawno, młoda i głupia była, i że już więcej czegoś takiego nie zrobi. Ja z nią nie jadę, bo raz że mi się tam średnio podobało i nie moje klimaty, a dwa że mówi że taki odpoczynek od siebie dobrze nam zrobi (mieszkamy razem od roku) i że ona się spotka z koleżankami a ja sobie zrobie męski wieczór w domu. W sumie jej ufam, dobrze się nam układa, ale trochę niepokój jest. Jak myślicie, wszystko będzie ok czy mam panikować?

#niebieskiepaski #rozowepaski #woodstock #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (80)