Gorące dyskusje ostatnie 12h

Władysław Łokietek

#mecz #meczgif

GFY

Nowy trend. Praktyczne i prawie nieodróżnialne od "prawdziwych" tuneli! Poza tym nie niszczą uszu!

#piercing #heheszki #modameska #suchar

Mirki, mamy dosc zywa dyskusje z moja dziewczyna na temat zwiazkow i znajomych przeciwnej plci.

różowy wczoraj wyjechał z do rodziców, ja zostałem w mieście i rano zażartowałem ze bylem wcozraj na imprezie z kolezanka (poznana w ogole przed poznaniem rozowego, czasem spotykamy sie na kawe) i ze teraz mi prasuje koszule. Pic rel oczywiscie byl wiec gonoburza instant. Czy dla Was jest to dopuszczalne aby np wyjsc z kims i nocowac poza domem pod nieobecnosc partnera? Nie mowie oczywiscie o jakiejkolwiek zdradzie, bo nawet przez mysl by mi to nie przeszlo. Dla mojego rozowego jest to nie do pomyslenia i huurr durrr zdrada.
    Najlepsza jest #logikarozowychpaskow - wyjsc sam na impreze z kolezanka - nie, wyjscie z kumplem (w sensie ze ja wychodze z jednym albo z drugim).
    No i wisienka na torcie. Gadalismy o weselach - stwierdzila ze nie wypada aby osoba posiadajaca partnera przyjmowala zaproszenie od znajomego na wesele. Co wy na to?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
    pokaż całość