:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#jednozdjecie1000slow #izrael #strefagazy #gaza #palestyna #wojna

pokaż spoiler a Żydzi sobie siedzą i obserwują bombardowanie Palestyńczyków...

odpowiedzi (10)

Czy wiecie, że...

Napis na budynku kaliskiego sądu o treści "PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ PRAWU!" powstał w 1981 r. jako protest prokuratora Bogusława Śliwy. Został on wyrzucony z pracy, kiedy sprzeciwił się próbie zacierania śladów w sprawie śmierci Ryszarda Mikołajczyka (zabójcą na tle rabunkowym był funkcjonariusz MO). Ówczesne władze starały się ten fakt zatuszować a nawet upozorowano wypadek kolejowy.
    Bogusław Śliwa jednak zorientował się w mistyfikacji. Za swoją dociekliwość został usunięty z pracy. Potem działał w opozycji i był internowany w stanie wojennym. W latach 90 napis zyskał status zabytku.
    #kalisz #historia #historiajednejfotografii
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem obok trzepaka gdzie przesiadywała ekipa starszych cwaniaków. Palili sobie papierosy i chyba ich zdenerwowałem że mam loda a oni nie bo jeden mi go wyrwał. Mówię, "ej weź mi oddaj mojego loda Solo" a on przyłożył go sobie do krocza i powiedział że jak teraz poliże to mi odda. Polizałem, pośmiali się trochę i mogłem loda w spokoju dokończyć.

Ostatnio wychodziłem z pubu i spotkałem tego rzezimieszka jak był najebany. Pyta czy mam ognia, a ja mówię że nie mam, a tak naprawdę miałem. I kto jest teraz cwany, co?

#coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (9)