:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki jak myślicie opłaca się wydawać 50zł(na bilet pks w 2 strony xD) by poruchać 16latkę 5/10 gimnastyczke dziewice?
    #logikaniebieskichpaskow

odpowiedzi (52)

#heheszki
    Mój biznes - sprzedaż nawozu do kwiatów - szedł nieźle. Ale potem Apple podało mnie do sądu. Okazało się, że mają patent na sprzedaż gówna dla narcyzów.

odpowiedzi (4)

Nie chcę wywołać jakiegoś niezdrowego konfliktu płci... ale podzielę się z wami jedną obserwacją.

Niektórzy z was wiedzą, niektórzy nie ale mieszkam na Targówku w #warszawa w pobliżu Lasku Bródnowskiego i tam też często #bieganie moje się uskutecznia.

Kiedy biegam zawsze mam całkiem niezły humor i zawsze pozdrawiam biegaczy biegnących z naprzeciwka, z reguły jest to gest ręką lub czasem jak kogoś mijam już któryś raz albo znam z widzenia to coś powiem w stylu "dajesz dajesz kolego". Nie prowadzę dokładnych statystyk ale jestem w stanie w dość dużym przybliżeniu oszacować, że odpowiedź otrzymam od 9/10 mężczyzn natomiast tylko od 5/10 kobiet...

W gwoli wyjaśnienia, 10/10 to nie jestem ale też dziewoje na mój widok z piskiem nie uciekają więc jakieś teorie, że jak macha mi jakiś oblech to nie odmacham raczej odpadają :)

Także powiedzcie drogie #rozowepaski jak to jest, po mimo waszej podzielnej uwagi tak się skupiacie na bieganiu, że nie zwracacie uwagi czy jest jakiś inny powód dla którego nie odwzajemniacie pozdrowienia?

#pytanie #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (70)