:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniałam sobie dlaczego nie robię "małych-szybkich" dla znajomych znajomych:/

Żona janusza biznesu dostała mój kontakt od mojej znajomej i uderzyła z szybkim zleceniem. Podesłała mi grafiki z znakami wodnymi w okropnej rozdzielczości i powiedziała, że chce coś takiego. A ja, spoko, grafiki typowo dziecięce-słodkie, robota dosłownie na godzinkę-dwie, praktycznie już zrobiona bo swego czasu opracowałam mnóstwo "laleczek", które przyspieszają takie zlecenia. Zapodałam cenę - pięć dyszek, a w cenie kilka wariantów kolorystycznych i różnych fryzurek plus ewentualne modyfikacje. Grafik miało być pięć.

A ona mi na to, że ona chce dokładnie te co na obrazku, tylko bez znaków wodnych i w wysokiej rozdzielczości i myślała, że zrobię jej to w pół godziny za 10 złotych, bo ona zaraz musi to dać do drukarni...

zgadnijcie co zrobiłam?

pokaż spoiler poszłam sobie zrobić kawę i gram w hearthstone.

#grafika #freelance #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

#rozowepaski w białych, skromnych sukienkach wyglądają najładniej.
    #oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca

odpowiedzi (33)

• odpowiedzi (3)