:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#czarnyhumor #film #kradzione

Moja dziewczyna należy do tych osób, które potrafią sp***olić najlepszy film przez ciągłe zadawanie głupich pytań.
    Na przykład wczoraj. Oglądaliśmy "Listę Schindlera", a ona nagle wyskakuje do mnie z tekstem:
    - Dlaczego walisz konia?

odpowiedzi (15)

Mireczki czo ja odjebałem to ja nie. Otóż jako że ostatnio nudy motzno to postanowyłem wejść na Aledrogo i drogą zakupu stać sie właścielem FarCry 4. Alegro coś mi zacinało, jak głupi klikam w ten przycisk "kup teraz" fhuj razy, z rozpędu klikam "next"(przyzywajenia z instalowania gierek), klikam dalej, pijąc harnasia z puchy, już zapłącone. Qfa morda mnie sie cieszy, z karty zapłąciłem, a co w przelewy sie nie bedziem pejerdolić no i pacze na maila a tak kurwa 8 maili z tytułem "kupiłeś FarKrajIV". Pacze do Aledrogą a tam rzeczywyśko - 8 giuerek kupiłem. Ale pszypał xD No to teraz mam 7xGjerek do rozdania. Chce ktoś? Do jutra do północy rozlosuje 7 plusujących mireczków.

#rozdajo #konkurs #bogactwo #steam #januszebiznesu
    #cebuladeals (hehe, wkurwiajcie sie polaki cebulaki jebane kuhwa)
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Najfajniejsza sytuacja tutaj z mireczkami z moderacji była gdy wrzuciłem zdjęcie budyniu jak grzebie w nim ręką i napisałem że to kupa, dostałem bana na miesiąc za zdjęcia kupy,
    ale najfajniej było jak potem wrzuciłem zdjęcie rzadkiej kupy i napisałem że to budyń, do dziś nie mam za to bana

#coolstory #truestory

odpowiedzi (8)