Gorące dyskusje ostatnie 12h

– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.
    – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
    – „Na pohybel skurwysynom!”
    – Komu?
    – Skurwysynom.

#heheszki
    pokaż całość

Jako, że ostatnio w gorących pojawił się katowicki Spodek, a cykl życia mirko sprowadza się do okresowego wrzucania tych samych obrazków to stwierdziłem, że wrzucę.

Czy wiesz, że...
    Jakby się tak przypatrzyć to̶ m̶u̶z̶e̶u̶m̶ Międzynarodowe Centrum Kongresowe znajdujące się obok wygląda jak gdyby Spodek zostawił na nim ślad lądowania?

#ciekawostki #ciekawostka #katowice #bylopierdyliardrazy pokaż całość

Ale dowaliłem do pieca, jak palacz w obozie.

Prowadziliśmy dzisiaj rekrutację w moim IT korpo i trafił mi się taki jeden ananasek, który już w pierwszym zdaniu opisu siebie powiedział, że jest studentem prawa.

- No nie wytrzymię – pomyślałem i niemalże całkowicie bezwiednie wypaliłem, tłumiąc przy tym śmiech - A może jeszcze chodzi pan na crossfit, pije bezglutenową kawę i ubiera się w slipy z muflona?

Gość się chyba trochę obruszył, chrząknął nieudolnie kryjąc zażenowanie, a ja dopiero wtedy skminiłem, że w zasadzie to ja tu jestem jedynym muflonem w towarzystwie, bo zapomniałem, że to rekrutacja na stanowisko stażysty w dziale prawnym, a status studenta prawa był jednym z warunków koniecznych zatrudnienia xD.

#truestory #coolstory #humor #heheszki #pracbaza #patologiazewsi nie #pasta
    pokaż całość