Wpis z mikrobloga

Jak straciłem dostęp do swojego konta Youtube.

Serwis po raz piąty zapytał się mnie czy chcę używać swojego imienia i

nazwiska zamiast ksywki. Odpowiedziałem "Nie chcę używać swojego imienia i

nazwiska" Po tym wyskoczył jakiś błąd na stronie (tak jakby nie mogła się

załadować) był to chyba "503 Service Unavailable Error" i w tym momencie

przy próbie logowania mam cały czas komunikat

"Niestety, znaleźliśmy błędy:

Nie możesz utworzyć konta.

Niestety, Twoje logowanie było nieprawidłowe."

Z konta korzystałem bezproblemowo od 2006 roku.

Wysłałem taką wiadomość do supportu youtube, z prośbą o zbadanie sprawy. Podałem im wszystkie informacje, jakie trzeba było wypełnić na stronie, imię, nazwisko, link do kanału, nazwa kanału, adres e-mail, kraj, komunikat błędu.

Następnego dnia otrzymałem wiadomość:

„Witaj,

Dziękujemy za e-maila.

Zespół pomocy zbadał Twój kanał (kzabost) i stwierdził, że problemy z logowaniem się do niego wynikają z tego, że Twój adres e-mail jest powiązany z kontem, które zostało zamknięte przez obsługę YouTube. Osoby, których konta zostały zamknięte, nie mogą tworzyć nowych kanałów. Więcej informacji znajdziesz w tym artykule (link do artykułu) w Centrum pomocy.

Przykro mi, ale nie mogę udzielić Ci dalszej pomocy. Nie możesz odzyskać możliwości zalogowania się do tego kanału.

Pozdrawiamy,

Vishwa

Zespół YouTube”

Od razu odpowiedziałem im:

„Tak, moje konto Gmail jest powiązane z kontem Youtube, lecz jest to moje pierwsze konto które nigdy nie zostalo zamknięte, nigdy nie dostałem też maila że moje konto jest zamknięte. Poza tym ja nie tworzę nowych kanałów tylko chcę zalogować się do tego który istnieje. Prowadzę ten kanał bezproblemowo od 2006 roku i chcecie mi powiedzieć, że przez błąd serwera stracę do niego dostęp na zawsze? To chyba jakiś żart.

Proszę o wyjaśnienia.”

Po chwili dostałem odpowiedź:

„Witaj,

Dziękujemy za e-maila.

Rozumiemy, ale niestety nie jesteśmy w stanie przekazać Ci nic więcej niż to, co napisaliśmy w pierwszej odpowiedzi

Niestety w tej sprawie nie możemy nic więcej zrobić.

Pozdrawiamy,

Vishwa

Zespół YouTube”

Nie przejmowałbym się tym kontem gdyby nie to że prowadzę je praktycznie od początku istnienia serwisu, od 2006 roku. Mam tam 80 publicznych filmów które zostały wyświetlone 1,7 miliona razy plus kilkanaście nagrań prywatnych i ponad 2 tysiące subskrypcji. Teraz nie mogę ani odpowiedzieć na wiadomości, ani na komentarze, nic. Macie jakiś pomysł jak je odzyskać?

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/kzabost/
kzabost - Jak straciłem dostęp do swojego konta Youtube.



Serwis po raz piąty zapyt...

źródło: comment_efnqEVhRnm3lfCJP0stS08SPCTRAoW5h.jpg

Pobierz
  • 3
@kzabost: i co, udalo ci sie cos zdzialac? bo jakos od tygodnia mam ten sam problem (powstal w identyczny sposob co u ciebie).

edit: znalazlem twoj post na videodslr.pl i zrobilem tak jak tam opisales. dzięki;) masakra z tym yt..
UDAŁO SIĘ! Pomógł mi dopiero jeden z użytkowników zagranicznego forum produktów Google:

https://productforums.google.com/forum/ ... gYvwjWfSMJ

Rozwiązanie było niby proste, ale sam nigdy bym do tego nie doszedł. Trzeba się zalogować na konto Google, przejść do zakładki "Strony" na G+, tam powinno się wyświetlić wasze konto youtube, które w tym momencie jest już połączone z Google plus (nawet o tym nie wiedziałem) wejść w zarządzanie stroną -> Ustawienia i tam w narzędziach będzie