Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  O kurwa policzył swoje włosy jebany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #humorobrazkowy #xd

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Powrót do domu i do przyjaciela (ʘ‿ʘ)
  #gif #heheszki #psy

  GFY

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Boszhe jaka to patologia jest na publicznym basenie, który kosztuję aż 3,70zł za cały dzień i każdy Janusz się tam smaży cały dzień.
  Więc zacznijmy moje wkurwy:

  Na początek cygani, chyba cała rodzina przyszła. Ojciec - spalony jak schabowy Janusza którego wymieniłem wyżej + tatuaż na pół pleca. Mieli dwoje dzieci, to starsze nawet ładna pani i nawet na początek nie wiedziałem, że z nimi jest ale po chwili usłyszłem to pierdolenie w ich języku więc już brzydka pani (ale cycki miała fajne) i jakieś 5 letnie dziecko. Ich ojciec postanowił wejść do wody z telefonem i porobić zdjęcia. Ja wolałem się odsunąć aby przypadkowo nie ochlapać go lub zrzucić mu ten telefon bo nie chce najazdu ich gangu do domu.

  Następna była para z jakoś tak na oko ROCZNYM dzieckiem, ja rozumiem, a co z tym złego, do brodzika pójdą. No średnio, poszli bezpośrednio do głębokiego basenu, i to nawet nie tam gdzie jest płytko. Tak naprawdę mnie to jebie, niech se robią co chcą.

  No i jebane #gimbusy i #podbaza jedna grupka jakoś 10 osób i 6 dziewczyn. Najlepsza frajda, wrzucać dziewczyny do wody, zauważyłem że wrzucają tylko te z cyckami więc wiem o co im chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pomimo, że ratownik ich w pizdu razy upominał oni mieli wyjebane. Później któryś z nich wziął głośnik i telefon i puszczał te swoje ambitne remixy dubstepów i rapsy. W końcu jeden cały czas wrzucał dziewczyny, to ratownik przyszedł do niego z ochroniarzem i go wypraszali. Oczywiście najpierw przytulił każdą dziewczynę a potem ta grupka krzyczała na ratownika "Jebane chuje!,ej kurwa ale wcześniej tak nie robiliście, wy kurwy" i tak dalej. Oczywiście z daleka i gdy patrzał to się obracali.

  I ostatni wczorajszy wkurw. Dziecko jakoś tak 8 letnie ,prawie na drabince do wyjścia zwymiotowało do basenu, tzn. sobie na rękę na potem wrzuciło to do basenu. Nie chce już tak chyba chodzić bo nie sądzę, aby tam wymieniali wodę chociaż przez ten okres kiedy jest tam otwarty (czyli całe lato).

  Jeżeli dotrwałeś to tego miejsca to ci gratuluje.

  pokaż spoiler #notcoolstory #coolstory #truestory #smutnazaba #pdk #gorzkiezale #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)