Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Farmaceutów, którzy zasłaniają się klauzulą sumienia i nie sprzedają tabletek antykoncepcyjnych/prezerwatyw powinno się dyscyplinarnie zwalniać. To jest nie do pojęcia, że szamańskie myślenie ma pierwszeństwo przed racjonalnością. Te osoby są niezdolne do wykonywania zawodu.

  #gownowpis

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Nie masz układów, nie masz bogatych rodziców- chuja znajdziesz, a nie #praca w #krakow.

  Mowie o normalnej pracy a nie studenckim kelnerowaniu, czy lewej pracy na budowie jak ukraincy.

  Kurwa, rynek pracy tak zepsuty, że żeby dostać prace za 2000 musisz znać perfekt trzy jezyki obce. Gdzie ja zyje XD

  odpowiedzi (212)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Eh nie polecam bycia gejem. Tylko cierpisz, gdy widzisz tych wszystkich fajnych chłopaków i wiesz, że oni nie myślą tak jak ty. Znowu, gdy chodzi o gejów, dużo z nich ma tę manierę,styl bycia kojarzony właśnie z osobami homoseksualnymi, wiecie o co chodzi. Strasznie tego nie lubię. Jest to sposób zachowania jaki prezentuje na przykład Jakub Król (ten youtuber, o którym ostatio było głośno bo się malował).
  Z kolei na apkach gromadzą się napaleńcy, którzy lecą tylko na szybkie akcje.Dodam, że nie mam problemów z urodą, jest wręcz przeciwnie. Stąd dostaję dużo ofert no hehe ding dong. Od groma tam też dziadków szukających podniety.
  Zagaduje do ciebie ładna dziewczyna? No super, tylko wiesz, że nic z tego nie będzie. Rodzice? No Anon, kiedy ty sobie jakąś dziewczynę znajdziesz.
  Ostatnio nie mogę się już na niczym skupić, naoglądałem się ckliwych gejowskich młodzieżowych romansów i po prostu chcę się zakochać. Lvl20 i nigdy nie byłem w tym stanie. Nigdy nie szukałem dziewczyny, choć zrozumiałem moją orientację jakoś rok temu.
  Kocham to co mnie niszczy.

  #homoseksualizm #lgbt

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)