:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hitler powstrzymujący żołnierza z odmrożeniem przed salutowaniem. Chciał żeby żołnierz odpoczywał.
    #fotohistoria #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

odpowiedzi (16)

Wpada nawalony gość do taksówki :

Na Jana Pawła II proszę
    - Jesteśmy na Jana Pawła.
    Kurwa jak szybko. Ile płacę?
    -Nic Pan nie płaci
    Kurwa, jak tanio.

#suchar #wykopobrazapapieza

odpowiedzi (13)

Jesteśmy dziwnym społeczeństwem i dziwnie wychowujemy nasze dzieci. Dziś rano, jak codzień zresztą zaprowadziłem córkę do przedszkola. Jednak dziś chłopca,którego zwykle przyprowadza babcia, przeprowadziła mama....
    Ja swoją córkę uczę życzliwości i kultury przez uśmiech, drobne gesty i zachęty. Kiedy zaś ów chłopiec z mamą wszedł do szatni w przedszkolu a moja Hania go zobaczyła zapytałem swoją córkę

Spójrz Haniu, Max przyszedł. Przywitasz się z chłopcem?

Reakcja matki, która chwilę wcześniej nie raczyła nawet odpowiedzieć na moje Dzień Dobry była natychmiastowa. Zamiast zainicjować kontakt z drugiej strony, zobaczyłem na jej twarzy jakiś hamski grymas i odwróciła dziecko w drugą stronę.
    Ludzie - jeśli tak będziemy wychowywać nasze dzieci to staniemy się społeczeństwem egoistycznych spierdolin. Podobnie dzieje się wszędzie - na basenie, w sklepie itd, wielu rodziców chowa jakieś małe aspołeczne stworki. Okazujmy sobie trochę empatii i szacunku.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #dzieci #psychologia #oswiadczenie #spoleczenstwo
    pokaż całość

odpowiedzi (68)