:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie wiem jak wy ale:
    Już raz na KNP głosowałem[EP] i tego błędu nie mam zamiaru powtarzać.
    -brak programu
    -odpały lidera
    -fatalna retoryka
    -Janusz uważa że jest najmądrzejszy, na wszystko ma rozwiązanie
    -brak konkretów i liczb
    -utopijne idee
    -nie szanowanie przeciwników politycznych
    -sprzeczne zdania/opinie wsród członków partii
    -"zamknięte głowy" nie przyjmują do wiadomości żadnego głosu krytyki, rozsądku
    -to całe spierdolenie bez mózgowej bojówki knp nazywającej wszystko: lewackim, socjalistycznym, komunistycznym jakby nie było innych słów
    -poparcie tylko wsród ludzi młodych- bo jak ktoś dorasta to rozumie że to co proponuje Janusz nie jest tak do końca super fajne, sami wyborcy to upolitycznione dzieci mieszkające z rodzicami którzy myszką i klawiaturą chcą obalać rząd bezmyślnie wierząc we wszystko co powie Korwin
    -KNP chce przeprowadzać operacje na żywym organiźmie(państwo) wcześniej nie robiąc wcześniej symulacji czy planu
    -dziś byle publicysta może pokonać w debacie na temat gospodarki jednego z czołowych członków KNP, ktory sam o nią prosił!

Dlatego ja nie mam zamiaru tego wspierać by potem stać się ofiarą poglądów.

#korwin #knp #krul #4konserwy #neuropa #gorzkiezale #polityka #korwinjugend
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Zastanawiam się, czy ktoś ma tu takie same schizy jak ja.
    Wracam sobie do domku i stwierdziłem, że kupię chipsy po drodze. No to wbijam do sklepu i się rozglądam, ale nie było żadnych moich ulubionych. Już miałem wychodzić z pustymi rękami, ale stwierdziłem, że to trochę podejrzanie wygląda. Wiecie, wlazłem do sklepu z plecakiem, pokręciłem się 5 minut i wychodzę nic nie kupując. Więc kupiłem batona, chociaż wcale go nie chciałem, żeby ludzie nie wzięli mnie za złodzieja xD
    #nietagujebonocna
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Czy zwróciliście kiedyś uwagę, że mózg sam się tak nazwał?

odpowiedzi (21)