:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak miałem ze 4 lata w TVNie leciał mecz Wisły (tak, były takie czasy, że TVN transmitował niektóre mecze I ligi #gimbynieznajo), sędzia odgwizdał faul na zawodniku przeciwnej drużyny. Po chwili zawodnik Wisły podszedł do gracza, którego faulował i wyciągnął do niego rękę pomagając wstać. W tym samym momencie na ekranie pojawiła się grafika "Tomasz Kulawik, pomocnik". Mój młodzieńczy umysł coś krzywo wykombinował i doszedłem do wniosku, że pomocnik to taki gracz, którego jedynym zadaniem jest pomaganie leżącym zawodnikom xD Jako, że dostęp do piłki miałem ograniczony i rzadko oglądałem mecze, z błędu wyprowadzili mnie dopiero koledzy w pierwszej klasie podstawówki, oczywiście kisnąc ze mnie niemiłosiernie. Do dzisiaj kiedy z którymś spotkam się na piłce, zawsze musi się pojawić ten temat.

#pilkanozna #heheszki #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

Mirki, co dzisiaj odjebałem, to ja pierdolę :D.
    Po rozstaniu z dziewczyną jakoś naszło mnie, żeby spróbować kogoś znaleźć. Jakiś czas temu kupiłem przez ogłoszenie na olx książkę od jednej, fajnej dziewczyny. Zamienione dwa zdania, wymiana uśmieszków, towaru i papa. Po 3 miesiącach przypadkowo znalazłem od niej wiadomość, w której napisała swój numer telefonu, aby łatwiej było się skontaktować.
    No więc dzisiaj do niej napisałem, że miło było zamienić te dwa zdania i czy ma ochotę na filiżankę kawy.

No i zgadnijcie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler nie odpisała

pokaż spoiler #tfwnogf #gorzkiezale #heheszki #rozowepaski #truestory #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

#polandball

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (11)