Wpis z mikrobloga

Witajcie... Mateusz prosił mnie wczesniej abym w razie czego napisał to tutaj... Jestem jego bratem i z niedowierzaniem chciałbym wam powiedzieć, że Mateusz a wam bardziej znany jako kwik nie żyje od... wczoraj.... Stan się nagle pogorszył i niestety stała się rzecz w którą nie chcę wierzyć ale jednak jest... Żegnajcie w imieniu Mateusza... I ja w smutku którego nie da się wyrazić także..
  • 87
Najszczersze wyrazy współczucia, wierzę że będzie mu lepiej gdziekolwiek trafił. Jednocześnie może zaletą jest to że nowotwór go nie zniszczył tylko odszedł takim jakim był. Mimo wszystko smutno, przykro.
Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia. Na pewno o tym wiesz lepiej ode mnie jaki był, ale ja poznałem go jako inteligentnego i dowcipnego użytkownika...
Mam nadzieję, że jest już Ci lepiej... Spoczywaj w pokoju. Choć osobiście Cię nie znałem, strasznie się zasmuciłem... :( Najszczersze kondolencje dla rodziny.
Przykro mi. Żadne słowa tego nie wyrażą. Na pewno będzie go tutaj bardzo brakować. Wczoraj się jeszcze zastanawiałem co u niego słychać. Ale takie niestety jest życie...
Nie raz lubiłem odpowiadać na Twoje komenty, bo byłeś osobą z niezwykłym poczuciem humoru i niezwykłą inteligencją, moim rówieśnikem, nigdy Cię nie poznałem, ale będzie mi brakowało Twoich komentarzy:(, w pamięci pozostanie mi jak zmieniłeś swojego avatara po katastrofie z 10 kwietnia..., ostatnio rzadko siedziałem na wykopie i przez przypadek dowiedziałem się o tym, jest mi smutno, ale też wierzę, że rozpocząłeś kolejną część drogi tam "na Górze"...