:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłam dzisiaj w szpitalu odwiedzić koleżankę, przed weszłam jeszcze do sklepu znajdującego się w tym szpitalu aby z pustą ręką nie iść. Zmierzam sobie do kasy, przede mną stoi kobieta, kasjerka kasuje jej produkty. W tym czasie jej córeczka gdzieś z 4 latka stała i tuliła się do jej nogi. Mama dziewczynki miała sukienkę na sobie więc córka zaczęła ją smyrać po nogach. W pewnym momencie dziewczynka zdziwiona pyta:

pokaż spoiler "Mamo! Dlaczego Ty nie masz majtek?!"

W sumie się jej nie dziwie :D upał straszny, ale za minę tej kobiety nie zapłacisz nawet karta mastercard :D

#coolstory #heheszki #humor #dzieci #dobranoc
    pokaż całość

odpowiedzi (5)

Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem obok trzepaka gdzie przesiadywała ekipa starszych cwaniaków. Palili sobie papierosy i chyba ich zdenerwowałem że mam loda a oni nie bo jeden mi go wyrwał. Mówię, "ej weź mi oddaj mojego loda Solo" a on przyłożył go sobie do krocza i powiedział że jak teraz poliże to mi odda. Polizałem, pośmiali się trochę i mogłem loda w spokoju dokończyć.

Ostatnio wychodziłem z pubu i spotkałem tego rzezimieszka jak był najebany. Pyta czy mam ognia, a ja mówię że nie mam, a tak naprawdę miałem. I kto jest teraz cwany, co?

#coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Moj #rozowypasek na fb wrzucil foto mnie i corki kadacej samochodem. Trzymam ja na kolanach a ona sobie siedzi, payrzy na droge i trzyma kierownice, no i oczuwiscie buzka sie cieszy. Po chwili inne #rozowepaski pisza, ale jak to, macie poduszke, a jakby cos sie stalo, jakis niekontrolowany ruch kierownica, to moze byc tragedia. Ja pierdole, czlowiek wezmie core na kolana, wrzuci jedynke, pusci sprzeglo i toczy sie po totalnie zadupiastej, slepej uliczce osiedlowej z 5 domami na krzyz, z predkoscia 6km/h, a tu kurwa takie gownoburze.... Ja jebie.

#truestory #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (38)