Wpis z mikrobloga

Te prezenty moje dzieci otrzymają prawdopodobnie już w przyszłym roku. Dostałyby je teraz gdyby nie ich matka, która pomimo wyroku sądu i tak utrudnia mi widzenia z dziećmi.
Razem ze swoimi rodzicami mszczą się za to, że zostawiłem matkę swoich dzieci. Nie patrzą na to, że największą krzywdę robią dzieciom. Dla nich liczy sie walka, robią wszystko abym utracił więź z dziećmi a płacił 1750zł alimentów bo ich córka do pracy raczej nie pójdzie. Zaraz adwokat pomoże coś wymyśleć, że trzeba zwiększyć alimenty bo mamusia nie jest w stanie sie poruszać o własnych siłach i trzeba zakupić wózek elektryczny jak dla tych otyłych z USA.
Drukujcie sobie jedna z drugą i dawajcie do sądu wpisy z wykopu a jak sie #!$%@? to opiszę wam ścieżkę działania pani mecenas oraz czy w przypadku złożenia skargi do rady adwokackiej jest takie coś jak "ręka rękę umyje". Być może opisując niebawem działania tej adwokat uratuje kogoś przed wrzuceniem kasy w błoto. Mam po prostu dość. Przecież jak te dzieci dorosną to znienawidzą matkę i dziadków za to co obecnie robią z ich ojcem. Nie życzę nikomu by trafili na takie #!$%@?.
Mam tylko nadzieję, że każdy z Was spędził te święta w spokoju.
Boli mnie tylko to, że nawet sami policjanci, którzy przyjechali sporządzić notatkę przyznali, że w te święta interwencję dotyczą tylko takich spraw i tylko ze strony matek. To tylko pokazuje patologię jaką mamy w tym kraju.

#gorzkiezale #rozwodzarzutki #p0lka
Zarzutkkake - Te prezenty moje dzieci otrzymają prawdopodobnie już w przyszłym roku. ...

źródło: comment_1609062588l64r2XDTcZz9aCkj4l6XFW.jpg

Pobierz
  • 14
@Zarzutkkake: smutna sprawa mirku, mam kumpelę która ma podobną sytuację i buja się z byłym i sądami od dawna. W Polsce to nie działa kompletnie, dla sądów nie ma czegoś takiego jak dobro dziecka, a nawet jak już coś zasądzą to dosłownie nic z tego nie wynika, bo i tak każdy robi co chce, a policja nic nie może zrobić. Wytrwałości. Szkoda tylko dzieciaków, bo niczemu nie są winne, a piętno
Razem ze swoimi rodzicami mszczą się za to, że zostawiłem matkę swoich dzieci.


@Zarzutkkake: I bardzo dobrze. Co to za facet, który robi dzieciaki a potem zostawia swoją rodzinę?

Przecież jak te dzieci dorosną to znienawidzą matkę i dziadków za to co obecnie robią z ich ojcem.


Szczerze wątpię, elo.