:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siedze przy komputerze (u dont say?), nagle przychodzi do mnie pies nr 1 i dusi się. Nie wiem co się dzieje, nie wiem co robić, psina mi sapie, dostaje jakiś skurczy. W panice biore ją do kuchni, próbuję nakłonić do napicia się i nic. Kładzie się, ja obijam jej plecy, masuję kark, klatkę piersiową. Nagle pies doznaje magicznego uzdrowienia, wstaje i odchodzi. Skołowana ide do swojego pokoju, a w kącie przedpokoju stoi majestatycznie kupa. Pies nr 2 siedzi skulony na posłaniu i obserwuje wnikliwie czy zauważyłam (koniecznie ze wzrokiem pełnym poczucia winy). Oh tak, zauważyłam. Zastanawiam się tylko czy była to wspołpraca czy przypadek.

#psy #kupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Dziś wracam po pracy do domu w samochodem razem z kilkoma osobami. W pewnym momencie jedna babeczki coś koło 60 lvl zaczyna narzekać jak to teraz jest beznadzjnie, że kiedyś było lepiej ją sobie myślę ojapierdole.jpg zaczyna się. Nagle zaczyna narzekać, że ta dzisiejsza młodzież to taka nie wychowana i chamska ja lvl 20 myślę sobie jakoś wytrzymam to zrzedzenie. Nagle koleś jej przerywa i mówi "no marysiu, ale ktoś tę młodzież wychował, to wina naszego pokolenia" typ lvl 40 pozamiatal babeczke w 5 sekund temat się skończył, a młodzież juz nie była taka zła. Taki happy end na zakończenie pracy. #truestory pokaż całość

odpowiedzi (9)

#podrywajzwykopem laska z #badoo
    "udany podryw kurwo"

odpowiedzi (17)