:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem szczęśliwy dzięki temu, jak ostatnio zmienia się moje życie. Od wczoraj mieszkam ze znajomymi, wynajmujemy mieszkanie od siostry naszego kolegi. Zdjęcie zrobione przez mój nowy #rozowypasek i jest na nim bardzo fajny #smiesznypiesek znajomych właśnie. Mój stary kot został z byłą dziewczyną. Nawet mi go nie żal. #pokazmorde

odpowiedzi (8)

jeden mechanik, specjalista od #landrover oznajmił, że świsty przy przyspieszaniu to wina przedmuchu po urwanych szpilkach trzymających kolektor do głowicy silnika. Wycenił naprawę 5-7k zł i 2 tygodnie pracy. Diagnoza była na ucho.
    W serwisie autoryzowanym zapłaciłem 490zł za sprawdzenie i dostałem informację, że winna jest turbosprężarka. Za wymianę turbiny na fabrycznie regenerowaną serwis życzył sobie 18 000zł i 4 dni pracy. W obu przypadkach dowiedziałem się, że do naprawy auta potrzeba zdjąć karoserię co samo w sobie kosztuje 4-5k zł.
    Pojechałem do miejsca regeneracji turbosprężarek. Tam chyba nie wiedzieli, że się nie da bez zdjęcia budy i po kilku dniach dzwonią i mówią, że turbina wyjęta i zregenerowana ale przed pozakładaniem wszystkiego jeszcze wkręcą nową szpilkę w kolektor bo przedmuch jest. Do zapłaty za wszystko 2400zł. Faktura i rok gwarancji.
    #mechanikasamochodowa #rangerover #lodz
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

#gif no i chyba trochę #feels

GIF

odpowiedzi (6)