Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirasy zróbcie to dla mnie proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest szansa na wyjście z #tfwnogf a do tego randka z klaunem, tyle wygrać xD

#podrywajzwykopem

odpowiedzi (158)

Dziś idę po następny, trzymajcie kciuki żeby Panie z dziekanatu równo przykleiły xDDDD
    Chociaż nie każdy studiował na semestrze dwa i trzy czwarte XD
    Normalnie jak hari pota, tylko że uczę się wyłącznie czarnej magii XDD

odpowiedzi (41)

Rozczeniowe podejście nigdy nie będzie przestawało mnie zadziwiać. Bardzo często przez wzgląd na mój zawód biorę czynny udział w akcjach charytatywnych gdzie moja praca jest licytowana bądź jest nagrodą.

Wszystko byłoby piękne gdyby nie niektóre mamy które wygrywajac aukcje traktują mnie jak śmiecia lub niewolnika bo hehe Klaun i przecież zapłaciły 50zł.

!

pokaż spoiler prywatnie nie spotykam się z czymś takim, ponieważ osoby które stać na wizytę klauna dla ich dziecka nie robią takich rzeczy, zazwyczaj są kulturalni i mili

A dzisiaj sytuacja mnie przerosła. Dzwoni Pani X i prosi mnie o wizytę dla jej dziecka. O 5 rano. Że jej zależy, że ma horo curke i czy nie da się tego zrobić za darmo -charytatywnie jak wczesniej bo to dla mnie reklama -prywatnie nie ma na to środków. Zapytana o rodzaj imprezy, chorobe dziecka itd. dowiedziałam się że to prywatne urodziny w przedszkolu a dziecko kaszle (a w poniedziałek ma iść do lekarza) więc to poważna sprawa może być i koniecznie to musi być za darmo. 3 godziny pracy, wszystkie dostępne pakiety dodatków (kosztorys na ponad 700zł) dla 30 dzieci i oczywiście dojazd jest w moim interesie.
    Po całej rozmowie stwierdziłam że jednak mam zarezerwowany dzień i może innym razem. Tylu wyzwisk dawno nie słyszałam.
    Ludzie mnie zadziwiają xDD
    Musiałam się komuś pożalić bo nie wiem jak to nawet skomentować.

#klaunpsikus #praca #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (95)