Gorące dyskusje ostatnie 12h

#spidersweb #adblock

Redaktor naczelny spidersweba nazywa złodziejami czytelników portalu którzy mają adblocka z powodu uciążliwych reklam na jego portalu.

odpowiedzi (73)

Dziś idę po następny, trzymajcie kciuki żeby Panie z dziekanatu równo przykleiły xDDDD
    Chociaż nie każdy studiował na semestrze dwa i trzy czwarte XD
    Normalnie jak hari pota, tylko że uczę się wyłącznie czarnej magii XDD

odpowiedzi (41)

Mireczki jestem pod wrażeniem motzno. Opowiem Wam o dziwnej sytuacji, która spotkała mnie wczoraj w salonie #citroen w Rotterdamie. Tak więc brałem auto w leasing, wszystko pięknie, może kawka, herbatka jaki piękny dziś dzień jak tam minął panu dzień, kurwa tu jest fotel, ten pan powiesi panu kurtkę no wejdą w dupę. Podpisujemy dokumenty, dopinamy wszystkie rzeczy na ostatni guzik, auto ma na liczniku 2 km, wiec jest motzno nowe. Pracownik wyjeżdża z salonu i parkuje przed nim, jeszcze raz gratuluje mi wyboru i delikatnie dorzuca, ze muszę zatankować i życzy szerokiej drogi. Mówię spoko jadę od razu na stacje! Odpalam, nawigacja nastawiona na najbliższą stacje benzynową za 1,5km, rezerwa motzno co już było mega żenujące, ale to co stało się za chwile to #kurwaszczytwszystkiego! Auto stanęło z powodu braku benzyny ze stanem licznika 4 km, łothapend.jpg?! Tak więc Mireczki cebula jest kurwa wszędzie, czy to Polska czy Holandia, czy kurwa kofiszopy. To jest po prostu żal w huj, godzina 17, czyli cała Holandia wraca z corpoświatka do domu, ulice zajebane jak pociąg na Woodstock, a ja pcham pierdolone auto i próbuje wepchnąć na jebany krawężnik żeby z pokorą iść kupić baniak i zalać auto, które nowe wyjechało z salonu.
    #cebuladeals #carboners #januszebiznesu #motorhuisrotterdam
    pokaż całość

odpowiedzi (107)