Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (16)

We wczorajszym #mecz obrońca Lechii, Steven Vitória, bije brawo Chrapkowi za nieudaną (a może w/g niego udaną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) próbę odebrania piłki Mączyńskiemu, a w tym czasie Boguski trafia do siatki XD #humorobrazkowy #pilkanozna #ekstraklasa #cotusieodpierdala #golgif

GFY

odpowiedzi (13)

10 lat płacenia składek, zawsze dentysta, dermatolog czy ortopeda prywatnie, nawet morfologię krwi robiłem w prywatnej placówce. Niebawem będę zasłużonym honorowym dawcą krwi. I co? I gówno. Człowiek trafia z córką do szpitala(wcześniak, zapalenie płuc) i napotyka przed sobą ścianę. Wszystko trzeba mieć swoje. Papier toaletowy, mydło, czajnik. Cieszę się, że łóżko dostałem, bo koleżanka z dzieciakiem na oddziale hematologii dostała pusty pokój i na szybko materac kupowała. Pampersy przynieś, kremy przynieś, płyn do mycia dziecka przynieś...
    Kadra traktująca z góry, Pan się nie zna, lekarze rentgen w oczach, o wszystko trzeba się prosić lub stanowczo żądać. Dziecko głodne, ale karmienie przewidziane na inną godzinę. Znowu trzeba się przebić przez ścianę, żeby dostać 90ml mleka. I tak co 2-2,5h. Spałem chyba w piątek. Żeby się dostać do szpitala to oczywiście droga przez ściany. Pierwszy lekarz zero zainteresowania, kaszel i duszności? Panie... pewnie kolka. 5h później Młoda leży w inkubatorze. Jak stąd wyjdę to na kobietę skargę napiszę do samego ministra zdrowia. Drugi lekarz nic nie podejrzewał, ale problemy z oddychaniem = zagrożenie życia i mamy dzwonić po pogotowie. Dyspozytor w formie: a nie możecie sami do tego szpitala jechać? Tak, kurwa. Z duszącym się dzieckiem pojadę 20km do szpitala, gdzie nawet nie wiem jak trafić.

Europa, 2016 rok. Ale patrząc na stan szpitala i podejście kadry to początkowe lata 90. Niby chcą pomóc, ale chyba nie są zadowoleni, że w nocy przerywam im drzemki, bo chce mleka dla córki.

Zdrowia Wam życzę.

#nfz #szpital #gorzkiezale #witamywpolsce
    pokaż całość

odpowiedzi (83)