:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Skandaliczne zachowanie pracowników NC+

Skurwysyństwo w tym kraju nie zna granic. Przed momentem na domofon zadzwonili dwaj Panowie, którzy oznajmili, że "przyszli z telewizji w sprawie obniżenia rachunku" - matka będąc święcie przekonana, że chodzi o naszą lokalną sieć kablową wpuściła Panów do klatki. Gdy zadzwonili do drzwi, jeden z Panów zapytał, czy może rozmawiać z włascicielem mieszkania. Matka odpowiedziała, że jest współwłaścicielką i zapytała o co chodzi, w odpowiedzi usłyszała ponownie, że "w związku z wprowadzeniem nowej oferty będzie Pani mogła płacić taniej za telewizję, czy mógłbym teraz przedstawić Pani szczegóły oferty?"

Te słowa o "obniżaniu rachunków" od razu skojarzyły mi się z firmą Tele5 która w podobny sposób nacinała starszych ludzi, podając się za przedstawicieli Telekomunikacji Polskiej oferując "obniżenie umowy z TPSA". Zerwałem się więc i podchodząc do drzwi wejściowych zapytałem jaką firmę reprezentują. W odpowiedzi usłyszałem cytuję: "przepraszam, ale nie jest Pan właścicielem mieszkania". Mama ponowiła moje pytanie i w tym momencie Pan raczył poinformować, iż reprezentuję firmę NC+.

Mój wkurw sięgnął zenitu, odszedłem od drzwi i powiedziałem mamie aby podziękowała Panom i tak też zrobiła.
    Gdy wróciłem do pokoju i usiadłem olśniło mnie - przecież ten gość właśnie próbował nas jawnie wyruchać, wyłudzić umowę sprytnie sprawiając wrażenie pracownika firmy telewizyjnej z którą mamy zawartą bieżącą umowę!

Wyszedłem na klatkę schodową, jeden z gości był już na wyższym piętrze, drugi dobijał się do drzwi sąsiada

- Dlaczego próbujecie manipulować klientami?
    - Nie wiem o co Panu chodzi, proszę mi nie przeszkadzać
    - Wie Pan co, daję Wam 10 sekund na opuszczenie tego bloku, w przeciwnym razie dzwonie na policję
    - Hehe

W tym momencie na klatkę wybiegła Matka, chwyciła mnie za ramię i siłą próbowała zaprowadzić do mieszkania:

- Zostaw Pana w spokoju, nie masz prawa mu tak mówić, przecież nie jesteś właścicielem mieszkania!

Dziękuję Ci Mamo, że stanęłaś po mojej stronie i po raz kolejny zdewaulowalaś mnie na oczach obcych ludzi
    Dziękuję Wam skurwysyny z NC+

PS. 5 minut temu zgłosiłem na policji próbę usiłowania wyłudzenia pieniędzy przez Panów z NC+, mam nadzieję, że dorwą ich przy następnym bloku i nie zarobią dziś ani jednej nieuczciwie zarobionej prowizji.

Jeśli Waszymi sąsiadami sa starsi ludzie, radzę w ramach sąsiedzkiej solidarności uczulić ich na tego typu próby wyłudzeń, bo może to być jakaś szerzej zakrojona akcja.

#logikarozowychpaskow #truestory #truelolcontent #nieuczciwakonkurencja #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Lubię jeździć zagranico, żeby zobaczyć, że w Polsce wcale nie jest tak najgorzej. Wczoraj byłem w Katowicach i powiem wam, że makabra. Wchodzę do sklepu i chcę sobie kupić jedzenie do jedzenia więc kulturalnie proszę panią o tę bułkę. A ta mi wyjeżdża z jakąś gwarą. Uciekłem od razu przed mową Nieprzyjaciela.
    Nokurwamać! To ma być wolny rynek? To już nawet w okupacyjnej III RP mogę sobie wejść do sklepu i kupić bułkę. Kupuję ją z ogromnym nawisem podatkowym i gdy ją jem to czuję się jakby minister Szczurek lizał moje podniebienie, niemniej jednak mam bułkę. A w Katowicach nie mam bułki.
    #marianbaczalcontent
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

• odpowiedzi (6)