Gorące dyskusje ostatnie 12h

Lewactwu w dupach się poprzewracało

#4konserwy #profanacja #neuropa #bekazlewactwa

odpowiedzi (9)

• odpowiedzi (8)

jedna z bardziej underrated past #lippaa ever

opiszę jeszcze tylko ciężki przypadek spierdolenia mojej kuzynki i daję wam spokój

moja kuzynka w wieku 7 lat skaleczyła się w palec i wdała się jej infekcja, diagnoza była jednoznaczna - idiotyzm złośliwy, bardzo ciężki przypadek, szansa na całkowite wyleczenie znikoma, zalecana terapia: eutanazja
    niestety z powodu braku woli ze strony pacjenta nie podjęto się leczenia xD

Emilka - bo tak jej na imię, jest dosyć mocno europierdolnięta, chodzi na jakieś akcje greenpeace, mówi, że multikulturalizm jest super, jest wegetarianką, feministką i tak dalej - to chyba daje obraz tej osoby

oczywko nie ma chłopaka, wynajmuje kawalerkę w Wwie i mieszka tam sobie sama
    oczywistą konsekwencją samotności jest posiadanie kota w ilości dwa

w przypływie wegespierdolenia Emilka wymyśliła sobie, że jej koty, tak jak ona, będą wegetarianami xD
    mówiłem jej, co ty odkurwiasz, koty can't into wegetarianizm, przecież to typowi mięsożercy i tak dalej

na co ona mówi, że kot jej koleżanki lubi jeść rukolę xD więc i ona nauczy swoje koty jeść swoje spierdolone sałatki
    a po za tym krowa je tylko trawę i żyje, więc i kot da radę

kurwa

za każdym razem jak jej słucham, a widuję ją 2-3 razy w miesiącu, to gdzieś w głębi duszy umiera mała cząstka mnie

konwertowanie jej kota into wegetarianizm wygląda tak, że jak kot je normalną karmę, to ta po cichaczu dorzuca mu do miski kawałki gotowanej marchewki, trochę hehe sałaty, ogórka xD

efekt jest taki, że kot zjada wszystko oprócz warzyw, ale Emilka się nie poddaje i mówi, że nie od razu Piotrków Trybunalski zbudowano
    a najgorsze w tym wszystkim jest to, że jestem trochę współodpowiedzialny za to, że tak mocno wierzy w to, że kiedyś te koty zaczną jeść warzywa - kiedyś jak u niej byłem wrzuciła kotu do miski kurwa kalafior xD i kiedy nie patrzyła wyjąłem go i wyjebałem do śmietnika

jak Emilka zobaczyła, że kalafiora nie ma, dostała orgazmu, że się udało i do dziś odwołuje się do tej sytuacji, kiedy próbuje jej wytłumaczyć, że jej dążenia nie mają sensu

a pamiętasz jak wtedy kalafior zjad co

no i to tyle

PS. ma ktoś odsprzedać parę tabletek Eutanazolu?

#koty #coolstory #wegetarianizm #lippaacontent
    pokaż całość

odpowiedzi (7)