Gorące dyskusje ostatnie 12h

A jak mój niebieski wraca do domu, to obiad wygląda tak (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    #gotujzmatra #gotujzwykopem #paleo #lowcarb #bezglutenu

pokaż spoiler nawet nie wiem kiedy minęło ponad 40 obserwujących mój tag. Dziękuję każdemu z osobna (。◕‿‿◕。)

Kota nie ma, mysz harcuje, czyli jak #rozowepaski potrafią coś zrobić bez #niebieskiepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymiana uszczelki i przycisku na generatorze iskry w płycie gazowej. Ciekawe jaką minę będzie miał niebieski jak wróci do domu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    #mechanika #majsterkowanie #oswiadczenie

( ͡° ʖ̯ ͡°)
    W poniedziałek i wtorek mam egzamin z patomorfologii (część praktyczna i teoretyczna), II termin, bo na I idealnie się rozchorowałem (przez to nie mam de facto ferii).
    Praktyk: umiejętność rozpoznania i opisania ponad 50 preparatów histopatologicznych. Przydatna duża dawka szczęścia, żeby trafić na wyrozumiałego egzaminatora.
    Teoria: 480 stron podręcznika, 350 stron konspektów, 59 artykułów naukowych (dla mniej ambitnych - nauczyć się około 400 pytań z ostatnich lat).

Aby zjednać dla mnie łaskę pogańskich bogów użyjcie małego plusika w prawym górnym rogu.
    Jak zdam, to zrobię małe #rozdajo i wyślę jednemu z plusujących mały, weterynaryjny dar wdzięczności.

A, dorzucam zdjęcie, jak osłuchuję krowi żwacz. Czyli trochę #pokazmorde

#studbaza #studia #nauka #weterynaria
    pokaż całość