:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

#rossman - to chyba jedna z tych sieciówek (obok empiku), gdzie wchodząc, masz poczucie bycia winnym. Gość ochroniarz który łazi za tobą krok w krok ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#takaprawda #humorobrazkowy #heheszki

odpowiedzi (44)

Mirki i Mirabelki. Przyszedł czas się pożegnać z Wami. Wystąpiłem do administracji z prośbą o możliwość utworzenia drugiego konta na Wykopie, ale dostałem negatywną odpowiedź.

W związku z tym, jestem zmuszony usunąć to konto, aby utworzyć nowe. A z pewnych względów potrzebuję nowego konta.

Osoby, które są zainteresowane kontaktem ze mną w sprawie Norwegii, mają jakieś pytania czy cokolwiek, mogą pisać na mojego maila kontonawypok@gmail.com

Mail, z którego pisałem wcześniej z różnymi użytkownikami jest oczywiście nadal aktywny :)

Rzadko będę jeszcze pisał w tagu #kaktuswnorwegii przez konto dziewczyny, ale to tylko jakieś duże zmiany z mojej przygody z Norwegią.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi pomogli w wyprawie do Norwegii. A było ich trochę. Zadziwiające, jak niektórzy byli chętni pomóc w sumie anonimowemu Mirkowi. :)

Bardzo możliwe, że bez Was finał mojej wyprawy byłby zupełnie inny.

Szczególne podziękowania dla @taik @informatyk-poznan @M52B28 i pewnego Mirka, który mi ogromnie pomógł, ale chce pozostać anonimowy c:

Wasza pomoc miała największy wpływ na moja wyprawę.

Jeśli kogoś pominąłem, to proszę o wybaczenie :)

Do zobaczenia w przyszłym wcieleniu :D

#dobranoc #kaktuswnorwegii

PS. @parampadam zawsze w moim sercu
    pokaż całość

odpowiedzi (39)