Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od kiedy kanapki z majonezem w sklepikach zostaną zakazane, młodzież przeżuci się z palenia fajek po kryjomu na jedzenie kanapek z majonezem XDD wyobraźcie to sobie : wbijacie na długiej przerwie do kibla który jest najbardziej oddalony od pokoju nauczycielskiego a tam grupka szkolnych cwaniaków stoi w kółeczku i wpierdala kanapki z majonezem XDD Na widok otwieranych drzwi szybko je chowają do kieszeni, jeden nawet wyrzuca bułkę do kibla a kolejny szybko wyciera usta, żeby przypadkiem nie został na nich majonez. Kiedy widzą, że to ich rówieśnik wyciągają kanapki z kieszeni do których pełno jest poprzyklejanych włosów i wpierdalają dalej XD Następnie wchdzi taki co to zawsze leci na sępa i ledwo zdążył zapytać czy ktoś obstawi mu majonezu ale zaraz za nim wpada do łazienki szkolny wuefista i krzyczy : czuje tu majonez, kto jadł? Ty Anon czy Ty Mati? Oddawać majonez i idziemy do dyrektora!

  Albo rozprowadzanie majonezu po szkole: Ty Seba możesz mi ogarnąć jakiegoś majonezu ? No dobra Mati, ale musisz mi dać trzy dyszki i musze iść sam do koleszki bo to kryminalista i musi pozostać incognito XD

  Jeszcze inna sytuacja : Gdzieś za rogiem głównego budynku szkoły stoi grupka szkolnych Karynek juniorek "takich wiecie tych szalonych i nieprzewidywalnych" i jedzą majonez ze słoika łyżeczkami bo po co na kanapkach trzeba trzymać figure po za tym jesteśmy takie krejzi, że jemy prosto ze słoika. Jedna się wychyla za róg i mówi przestrszonym głosem do: " Karyna chowaj majonez facetka idzie!"

  pokaż spoiler Aż mi żal, że mój czas spędzony w szkolnych murach dobiegł końca...


  #pasta #przemyslenia #cosieodjebalo #majonez #szkola #heheszki #niebylobomoje
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Nie mogę spać wiec przeglądam mirko ale mój #niebieskipasek śpi w najlepsze. Przed chwila wyciągnął rękę pół przytomny i zmacal ścianę. Na moje pytanie po co to zrobił odpowiedział "chciałem sprawdzić z czego jest".( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki

  odpowiedzi (16)

 • odpowiedzi (6)