Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirasy, powiedziałem mojej różowej, że jest roszczeniową, wredną pizdą, wyszedłem i pierwszy raz siedzę sobie sam w knajpie, sączę piwko i obserwuję ludzi. Nawiasem mówiąc, nieogolony, w "podomnych" ciuchach wyglądam jak ostatni #przegryw, ale aktualnie mam to głęboko za drugim zwieraczem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie spora grupka #licbaza świętuje urodziny jakiegoś cwanego brodatego koleszki i najwyraźniej świetnie się bawią. Pewnie wyszedłbym na mega starucha i dziwaka, gdybym powiedział im to, co teraz myślę: ty, blond prymusku, pykający na gitarce w wolnych chwilach, ty, cichy marzycielku, zerkający na tę filigranową sarenkę pijącą przez słomkę piąte piwo w życiu, ty, drobna myszko o słomianych włosach i nadal dziecięcej buzi, która nerwowo trzymasz za dłoń najlepszego w klasie siatkarza - być może to nie są najlepsze lata waszego życia, ale bądźcie pewni, że właśnie do tych chwil będziecie wracać, gdy kiedyś znajdziecie się sami, w obcym mieście i będziecie się zastanawiać dlaczego życie, które wtedy wydawało się takie zawiłe i pełne ograniczeń, już nigdy nie będzie takie łatwe i beztroskie.

#coolstory #gorzkiezale #pijzemnokompot
    pokaż całość

Mirki i Mirabelki,

właśnie skończyło się jedno #rozdajo , a już robię kolejne #rozdajosteam ;)

Tym razem nagrodą jest gra na #steam - Machinarium .

Losowanie zapewne jutro wieczorem.

Nie muszę chyba dodawać, że zielonki dupa cicho?

Ludzie sympatyzujący z imigrantami zorganizowali świetny marsz, będzie z 50 osób., reszta to policja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #imigranci #lewackalogika

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .