:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Całe dzieciństwo próbowałem to zrobić...
    #nostalgia

odpowiedzi (11)

Spotkałam się z mireczkiem, czyli kontynuacja tego posta ʕ•ᴥ•ʔ

Z Vitzem poznałam się przypadkiem na mirko miesiąc temu. Wrzucił post o zerwaniu z różowym i zagadałam do niego, bo akurat przechodziłam to samo (tylko z niebieskim :P). Jakoś tak zaczęliśmy sobie pisać, potem z mirko przerzuciliśmy się na fejsa a z fejsa na skype. Ciągle gdzieś przewijał się motyw "kurde szkoda, że tak daleko bo piłbym/piłabym z tobo kompot". W końcu stwierdziłam, że w sumie co mam do stracenia, w Łodzi mnie jeszcze nie było, jadę. Jemu trochę takie wyjazdy średnio pasowały, bo to człowiek pracujący a ja jako studentka piątego roku mam więcej wolnego niż zajęć, więc mogę jeździć ile chcę :P Wtedy pojawił się tamten post, który zgarnął 600 plusów. I od razu zaznaczam - nie było żadnego szantażu, że jak bedo plusy to przyjadę! Vitz to wymyślił bo jest atencjuszem a mi się oberwało, że mam cipe na plusy (╯︵╰,) Miałam przyjechać tak czy siak. Koniec końców w mireczku zaszła jakaś magiczna zmiana (pewnie te plusy tak na niego podziałały :P) i stwierdził, że nie będzie mnie ciągnął przez pół Polski i to on odwiedzi mnie :D No i mamy dziś, o 15 spotkaliśmy się w Katowicach, poszliśmy na pyszny amerykański obiad, wypiliśmy dzban piwa (kompotu nie mieli :<) a na koniec...

pokaż spoiler Postawiłam mu loda. Wiadomo, że seksów nie było, bo szanujmy się, pierwsze spotkanie i takie tam, ale stwierdziłam, że lód ok. Pic related - gała, którą opierniczyłam

Podsumowując: spędziłam w fajnym towarzystwie cztery godziny, pośmieszkowaliśmy, Vitz zobaczył Spodek i "piękny" katowicki rynek i spędził cały dzień w podróży :D Same profity! Okazuje się, że można poznać fajne osoby na mirko i nie ma wstydu wyjść z nimi na obiad i piwo :D Także jeśli kiedyś będziecie mieli ochotę, to polecam tego mirkowicza, transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

#wykop #oswiadczenie #truestory #mirko
    pokaż całość

odpowiedzi (125)

Janusz Korwin Rubikke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Taka tam mozajka z kostek Rubika
    #polityka #korwin #januszkorwinmikke #4konserwy #neuropa #heheszki #kostkarubika #speedcubing
    pokaż całość

odpowiedzi (14)