Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki od wczoraj jestem w Polsce. Zrobiłem rodzinie niespodziankę nie mówiąc, że przyjeżdżam - widząc ich autentyczną radość czułem się jak w "siódmym niebie". Jestem zmęczony jak jasna cholera (mówią na to chyba"jet lag" - przez miesiąc zmieniałem czas -12 godzin i + 12 godzin). Skoro wracam z Hong Kongu do Polski to teraz robię kolejne #rozdajo z kategorii #numizmatyka . Otóż dzisiaj będzie to zapowiedziane poprzednio 10 dolarów(jeden z ładniejszych banknotów jakie widziałem prócz ukraińskiej hrywny) z Hong Kongu - niezgięte w/g mnie w naprawdę świetnym stanie. Losowanie w środę wieczorem po 18.00 pośród plusujących. Chciałbym aby plusowały osoby, którym ten banknot sprawi przyjemność a nie został rzucony w kąt. Niebawem jak nieco odpocznę i nacieszę się rodziną zacznę opisywać moje życie na statku spod mojego tagu #jadedoroboty . Mam nadzieję, że będzie to gratka dla osoby, która zbiera banknoty.
    P.S. spamuję #podroze ponieważ kolega Mirek prosił mnie o pocztówkę z Singapuru, którą obiecałem i kupiłem, ale niestety nie pamiętam Jego nicka. Kolego proszę napisz do mnie powiadomienie prywatne a wyślę Tobie pocztówkę.

pokaż spoiler Uprzedzając pytaine o wartość waluty to w hotelu przelicznik był: 1 USD = 7.90 HKG Dollar
    pokaż całość

Znalazłem to cudo od Blizzarda na półce z książkami, nigdy nie przepadałem za Diablo, robię więc #rozdajo
    Standardowo zielonki nie biorą udziału, no chyba że są tu dłużej niż miesiąc, konto będzie wyczyszczone, nie zamierzam "odzyskiwać" gry, bo kurwa nie lubię klikać myszką bez końca. Losowanie za 23 godziny.

#diablo #diablo3 #gry #pcmasterrace pokaż całość