Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamiętam jak miałam 6 lat i chciałam zjeść frytki, ale mama była w pracy, a tata chory, więc powiedział, że może mi usmażyć, ale muszę iść do sklepu po ziemniaki. Zapytałam, ile tych ziemniaków, a on zażartował, że z 10 kilo wystarczy. Niestety nie zrozumiałam żartu i włóczyłam tym worem ziemniaków po chodniku chyba z godzinę, a potem wciągałam go na 9 piętro po schodach, bo bałam się jechać windą. I rozbolał mnie brzuch i odechciało mi się frytek, więc poszłam spać, a tata tak się śmiał, że aż wyzdrowiał. To tyle, pamiętniczku, papa.

#gownowpis #heheszki #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Na tym słynnym reddicie słabo zaplusowali mi wpis, może tutaj ze 4 plusy dostanę, tak wygląda obecnie projekt nad którym intensywnie pracuję. Część graficzna gry odjebana jest już w 95%, teraz robię kolejne poziomy, mam już 11/46, niedługo będę dodawał nowe mechaniki i ficzery. Może macie jakieś ciekawe pomysły jak fajnie urozmaicić grę o coś więcej niż tylko bieganie i skakanie?

No a potem to już tylko monetyzacja, jakaś analityka żeby inwigilować graczy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), usuwanie błędów, marketing, jakaś publiczna beta, a po tym wszystkim zostanie mi te słynne 10% więc będzie już z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrówki.
    --------------------------------------------------------
    Do końca roku pozostało 344 dni.

#odzeradogamedevelopera #gamedev
    pokaż całość

odpowiedzi (94)

No to robię pokazmorde. Nie taguję, bo nocna.
    Jest dopiero pierwsza, więc nawet, jak trafi w gorące, to nikt nie zobaczy.
    I tak nocna jest za mała, żeby wypromować wpis do 12h (musiałaby używać multikont, czego na pewno nie zrobiłaby, bo nie jest dzienną).

Zrobiłem dekucing, jak ktoś mi tutaj polecił (na przyszłość — nie słuchać rad Mirków).
    I chyba tylko pogorszyłem sprawę...

Wyglądam, jak przeciętny Sebix.
    W każdym razie dawać plusy, bo wpierdol. Biała energia. Tylko dzienny. Anglia dla anglików i polaków. Na drzewach komuniści itp.
    Powiedzcie, pogorszyłem, bardzo pogorszyłem, czy i tak nie dało się już nic wcześniej pogorszyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (72)