Gorące dyskusje ostatnie 12h

O chuj. Reżyserzy teatralni żyją jednak w swoim malutkim, alternatywnym świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler Miesiąc temu z hakiem wziąłem na #blablacar panią która okazała się reżyserem i okazało się że mamnóstwo gratów. Zapakowałem, podwiozłem pod hotel (za normalną stawkę), graty wyjąłem. Pani sama zaoferowała hajsy x2 za pomoc i nadrobienie drogi - ale nie miałem wydać więc powiedziałem że podeślę nr konta smsem. Efekt na obrazku. Hurr durr, moja praca taka ważna, jebać zobowiązania finansowe maluczkich :D

Kminię co jej odpisać

#bekazpodludzi #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (94)

Trzy pokolenia na jednym zdjęciu #fotografia #architektura #budownictwo #ciekawostki

odpowiedzi (7)

No i stało się! Serwis w końcu ruszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Było ciężko, ale teraz już będzie z górki :)

W związku z opóźnieniami mamy #rozdajo dla naszych kochanych Mireczków. Wśród plusujących rozlosujemy nasz Voucher o wartości 100 złotych!

pokaż spoiler losowanie przez mirkorandom, wyniki jutro

Poza tym możecie sprawdzić różniaste możliwości naszego portalu. Zapraszamy na strony naszych partnerów, które będą stopniowo dodawane i aktualizowane. Poczytajcie o zbliżających się turniejach (na ten moment dostępny jest "Premierowy Turniej") oraz dowiedzcie się wszystkich najważniejszych informacji na temat samego serwisu.

Piszcie swoje uwagi oraz pytania - chętnie na nie odpowiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Turniej o #tv #lg jest dalej darmowy!

Z okazji startu mamy dla Was jeszcze jeden prezent. W komentarzu wrzucimy #wolacz. Każda osoba, która da przy nim plusa, zostanie zawołana w następnym poście. Znajdziecie w nim kod, który po aktywacji na naszej stronie da Wam dodatkowe 20 HCN za darmo!

pokaż spoiler Chyba już nam się udzieliła atmosfera świąt, bo rozdajemy wszystko na prawo i lewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hophands #oswiadczenie #startup #swieta
    pokaż całość

odpowiedzi (35)