:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gdybym miał tą szmatę na wyciągnięcie ręki to bym zajebał. Ostarza robią mi loda. Wszędzie się wpierdalają i rządzą się jakby byli u siebie, najpierw Morrowind, później Skyrim. Nienawiść do Cesarstwa, tak zostałem wychowany. Pieprzeni okupanci. Zawsze gram Dunmerem, zawsze. Jakie to uczucie kiedy wracasz do swojej ojczyzny z cesarskiego więzienia w którym nie wiadomo za co kurwa siedziałeś, wypisujesz papiery u tego siwego dziada, a ten śmieć Sellus Gravius wpycha ci w rękę dokumenty i pod groźbą każe zanieść papiery do tego ćpuna Cosadesa. Myślisz, że to już się skończyło, a oni ruchają cię w dupę we własnym kraju. Kurwa, no trzymajcie mnie. Dobrze, że przed wyruszeniem w drogę zawsze opierdalam im cały magazyn, na szczęście Arrille udaje, że nie wie skąd mam te rzeczy i chętnie sypie złotem. A, no i trzeba być niezłym frajerem, żeby Hrisskarowi powiedzieć gdzie Fargoth ukrywa pieniądze przed podatnikami albo polecieć wpierdalać makowca z Socuciusem Ergallą jak się znajdzie w krzakach te gnijące zwłoki Vitelliusa w krzakach. Żył jak śmieć, niech zdycha jak śmieć. I weź tu kurwa współpracuj z nimi. Skorumpowane, faszystowskie śmiecie. Gdybym mógł to po wejściu do tego pierdolnika Cosadesa zrobiłbym save, wjebałbym mu sztylet w bebech, odloadował i znów go dźgnął. To samo z Delphine, jebana dziwka, bym jej wypierdolił takiego plaskuna, żebny się wyjebała, chuj z tym, że Paarthurnax miał największy wpływ na pokonanie Alduina, "to smok i trzeba go zajebać, bo hurr durr my jesteśmy Ostrza i historycznie jesteśmy zabójcami smoków", to kurwa idźcie sami go zajebać, wielcy bohaterowie, dlaczego kurwa umywacie ręce i ja mam zrobić za was brudną robotę, dlaczego tylko siedzicie w swojej obsranej świątyni i czekacie aż Dragonborn będzie zapierdalał od miasta do miasta, od wioski do wioski i zabijał smoki? CHUJ W DUPE CESARSTWU.

#skyrim #morrowind
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

#dziendobry !

#konkurs po raz drugi, do rozdania 10 doładowań premium (poprzednio było 5) na 7 dni z limitem 15GB / 24h w postaci kodu na #rapideo, musisz jedynie zaplusować ten wpis.

Tak jak poprzednio każde 100 plusów dokłada do puli 1 doładowanie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Losowanie jutro o 22:00.

Wysokich transferów!

#zadarmo #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

• odpowiedzi (7)