Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witamy Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mała część z Was może wie, większa część pewnie nie, ale MttP nareszcie dociułało się nowej strony internetowej!

Z tej okazji robimy #rozdajo #zadarmo. Rozdajo trwa 24 godziny (czyli do jutra do ok. 12), losowanie przez mirkorandom.

A co ciekawego dla Was mamy?

1. Nagroda główna: 7-calowy winyl z singlem Iron Maiden "Twilight Zone"
    2. Płyta Luxtorpeda (CD) - "A morał tej historii taki..."
    3. Kalendarz Cassic Rock na rok 2016
    4. Koszulka firmy Fezz Audio (czerwona, z logiem)
    5. Smycz firmy Ultrasone
    6. Cztery pokadłkadki pod piwo z motywem Iron Maiden
    7. Singiel na CD sama smitha z piosenką do Bonda najnowszego ("Writing's on the Wall")
    8. Płócienna torba z logiem firmy audio Octave (kolor czarny)

Zdjęcia winyla nie ma na zdjęciu, bo nie dostaliśmy go jeszcze w czasie robienia foty, ale będzie dostarczony. mirko nam świadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż Mirony w nagrodę dla nas zaglądnijcie na stronke i standardowo na nasz fanpage na Facebook'u, zostawcie może jakiegoś lajka, dajcie komcia itd. Życzymy miłego wtorku! (。◕‿‿◕。)

#mttp #muzyka #audioboners #hifi
    pokaż całość

Wczoraj wieczorem robiłem naleśniki. I pytam się #rozowypasek czy chce naleśnika. Nie chciała. Zrobiłem sobie 4 naleśniki z twarogiem i jednego, na deser, z dżemem (wiecie, siłka, dieta itd). No i siadam do stołu z moimi naleśnikami i pytam się czy na pewno nie chce. Nie chciała. Zjadłem te cztery z twarogiem i już zabieram się za tego z dżemem i ona mówi, że jednak chce. No to ja do niej:
    - Teraz to spadówa.
    Obraziła się. Wytłumaczyłem, że to mój deser, że pytałem czy chce. Dałem jej też gryza. A ona stwierdziła, że nikt do niej jeszcze tak nie powiedział i że to chamskie. Serio powiedzenie do dziewczyny "spadówa" w takim kontekście jest chamskie?

#zwiazki #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

Siedzę w pociągu babka za mną gada przez telefon i mówi :

TY ROZWIAZUJESZ KLOPOTY KTÓRE SAMA TWORZYSZ TY NA PRAWDE JESTEŚ JAK GOSPODARKA CENTRALNIE PLANOWANA

pokaż spoiler XDD

#heheszki #4konserwy #truestory