•  

  Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"
  - Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
  - To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
  - Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
  - Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
  Na co jasiu odpowiedział:
  - Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.
  #suchar #suchary #kawaly

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mamy 50 szt. pojedynczych wejściówek na #film : The Girl on the Train ; Dziewczyna z pociągu

  Do wykorzystania dziś i jutro w dowolnym #cinemacity w Polsce i tylko na ten tytuł.

  Bilety mają formę kodu rabatowego, który należy podać kasjerowi w kinie, a on wydrukuje wam bilet za darmo :)

  Jak ktoś chce taki kod to proszę zostawić komentarz pod tym wpisem z informacją o które cinemacity chodzi i który seans. Kto pierwszy ten lepszy. Prosimy też o plusy, żeby wieść się niosła. Kody będziemy wysyłać w miarę na bieżąco, ale nie natychmiast po komentarzu :)

  Pamiętajcie, że trzeba mieć odblokowane prywatne wiadomości żeby otrzymać kod. Osoby które będą miały zablokowane PW a zostawią komentarz z danymi kina będą pomijane niestety :(

  #zadarmo #kino #filmy #cebuladeals
  pokaż całość

 • avatar

  Pora na #rozdajo kursu Forbota » http://forbot.pl/blog/kursy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Tym razem mam tutaj (bez foli - więc nie może być sprzedany) zestaw do kursu techniki cyfrowej. Cykl ten uczy w praktyce podstaw algebry Boole'a, funktorów logicznych, układów CMOS oraz dużo innych różności. Więcej o samym kursie znaleźć można o tutaj. Wiecie, co robić z tym postem - czas do jutra 20:00, powodzenia!

  PS Wskazana znajomość podstaw elektroniki, ale można szybko nadgonić z tego kursu podstaw elektroniki.

  #forbot #elektronika
  pokaż całość

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Związek 2 lata, oboje przed trzydziestką.

  W tym miesiącu mój zespół miał termin na skończenie projektu (staram się unikać korposlangu poza pracą) więc wiedziałem, że trzeba będzie przysiedzieć i zrobiłem eksperyment, bo coś mi w związku nie pasowało.

  Miesiąc przed terminem poluzowałem z pracą, a poświęciłem mnóstwo zachodu dziewczynie. Kolacyjki, kwiaty, kina, romantyczne komedie w domu, pogotowałem, posprzątałem. Równe 2 tygodnie. Ilość seksów: 6. Wszystko notowałem, dzień i co się działo, w sensie jaka rozrywka i czy był seks. Następnie skłamałem jej, że coś tam dorzucili do projektu i będę musiał dłużej pracować. Zdarzało się wcześniej, przyjęła do wiadomości.

  Więc byłem rzeczywiście mocniej zajęty, ale dlatego, że wcześniej trochę sobie luzowałem, jak np. urywałem się z pracy wcześniej. Więc byłem zmęczony, nie miałem ochoty na rozrywki, w domu jadłem i rzucałem się do spania. Ze wszystkich sił starałem się i nie byłem opryskliwy ani niemiły, tylko mówiłem, że nie mam ochoty na wyjście albo coś, że jestem zmęczony. Ilość seksów: jeden w niedzielę i na dodatek odniosłem wrażenie, że od niechcenia. Prawie całe 2 tygodnie chodziła naburmuszona.

  Gdy skończyłem projekt i odespałem, pokazałem jej notatki i wygarnąłem, że ja tu widzę kupczenie dupą za kolacyjki i kwiatki, a jak jestem zajęty i zmęczony, to ona tylko wymaga, a nic nie wspiera. Wkurwiła się niemożebnie, awantura, wrzaski. Obrażona wyprowadziła się do rodziców. Zaczęły się esemesy i gadki na fejsie.

  Podkurwiła mnie jednym razem i wypaliłem, że nie wspiera jak mam problemy, a jak stawiam, to jest zadowolona i daje dupy. I piszę jej, że patrzę na tę kartkę z notatkami i nie mogę o niej myśleć inaczej niż że zachowuje się jak prostytutka.

  Zwyzywała mnie i nastała cisza na 2 dni. Po 2 dniach dzwoni wieczorem zapłakana, że myślała o tym co jej powiedziałem i że w sumie sama uważa podobnie i że przeprasza. A potem błagalne esemesy, że kocha i że będzie inaczej i żeby mogła wrócić.

  I teraz sam się zastanawiam, bo nie jest z niej zła dziewczyna, 2 lata w związek zainwestowane, myślałem o ślubie i dzieciach, ale z drugiej strony czy dam radę o niej nie myśleć jak o za przeproszeniem, kurwie? Tyle, że nie daje za pieniądze, a za kolacyjki.

  Wiem, że decyzja należy do mnie, ale musiałem się wygadać.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  pokaż całość