•  

Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"
    - Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
    - To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
    - Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
    - Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
    Na co jasiu odpowiedział:
    - Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.
    #suchar #suchary #kawaly

Gorące dyskusje ostatnie 12h

ZNACIE TE MEDIA, NIE? XD TE NIEZALEŻNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE NIEPOKORNE. NIEWYGODNE DLA ELIT. JECHANIE NA RZĄD GDY PIS W OPOZYCJI, JECHANIE PO OPOZYCJI GDY PIS W RZĄDZIE. DARCIE RYJA NA KOMUCHÓW, WSZĘDZIE UKŁAD A BALCEROWICZ SPRZEDAŁ POLSKĘ ŻYDOM. NA DVD NOCNA ZMIANA, Z RADIA RYDZYK A NA DOJEBKĘ NAGRANIA Z OKRĄGŁEGO STOŁU, W KTÓRYM KACZYŃSKI TO BRAŁ UDZIAŁ IRONICZNIE
    SKOK W BOK Z ROSJĄ BO TAK PREZES KAZAŁ, TOTALITARNY TEMPERAMENT. XDDDDDDDDD
    ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY KŁAMIE TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY NAPISZĘ PRAWDĘ, WIADOMO XDDDDDDD

CIEKAWE KIEDY PISZESZ PRAWDĘ
    CHYBA JAK PODAJESZ PROGNOZĘ POGODY CHOCIAŻ NIE BO PEWNIE I TAK BĘDZIE PADAĆ XDDDD

#takaprawda #heheszki #humor #neuropa #bekazprawakow
    pokaż całość

XVIII dzień i 4000km - git.

Ogłoszenia parafialne. W piątek (1 lipca) wieczorem będę chciał odwiedzić #warszawa. Miałem wpaść do rodziny do Piaseczna, ale będę dzień za wcześnie, a oni nad morzem jeszcze. Toteż trzy sprawy.
    1. Ktoś przygarnie strudzonego wędrowca?
    2. Ktoś chce wyjechać w piątek na wschód i się przejechać razem?
    3. To samo sobota rano, start pewnie o 8.

Trasy postaram się wstawić dziś wieczorem, ew. zrobicie jakieś korekty szczególnie jakby Strava puściła brukiem, szutrem etc.

Wiem, że część cwaniaków z #rowerowawarszawa jedzie do Krk, ale ktoś tam zostanie.

@masash @oskar1100 lub ktokolwiek inny - zawołajcie proszę swoją spamlistę.

#metaxynarowerze #rower
    pokaż całość