:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"
    - Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
    - To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
    - Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
    - Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
    Na co jasiu odpowiedział:
    - Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.
    #suchar #suchary #kawaly

Gorące dyskusje ostatnie 12h

kiedyś prowadziłam bloga na blog.pl będąc w II klasie podstawówki na współę z jakąś dziewczyną z internetu i ona po jakimś czasie zmieniła hasło i ukradła tego bloga całego, to napisałam jej na gg "spierdalaj kurwo" i mój ojczym to przeczytał w archiwum i miałam szlaban :(

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #wspomnienia

odpowiedzi (21)

Z cyklu: moda męska - kiedy zakładać białe skarpety do sandalow i dobrze wyglądać? Odp: rano w tramwaju? :)
    #modameska #wroclaw #bialeskarpetydosandalow

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (9)

Mirki, jestem wlasnie w Serbii i paliwo na stacji przy drodze głównej kosztuje w przeliczeniu ok 5,6-5,8zł/l. Na Węgrzech 6,2zł/l, a na Słowacji 5,5zł/l. Sa to kraje biedniejsze od Polski. Jak słyszę narzekanie, ze to przez nasz rząd jest drogie paliwo to mnie kurwica bierze. Zrozumcie ze ceny w Europie sa na wyższym poziomie niż u nas, nawet w krajach duzo biedniejszych. Przejedzcie sie kiedyś na południe, a nie na zachód, to zobaczycie ze w Polsce nie jest wcale tak źle, jak na wykopie piszo.

#zagranica #boldupy
    pokaż całość

odpowiedzi (42)