•  

  Nauczycielka próbuje nauczyć swoich uczniów dobrych manier. Zapytała: "Michał, gdybyś zabrał dziewczynę na randkę do restauracji, jak powiedziałbyś jej, że musisz iść do łazienki?"
  - Poczekaj chwilę, muszę się wysikać. - odpowiedział Michał.
  - To byłoby bardzo niegrzeczne i nieodpowiednie. A Ty, Krzysiu, jak byś zapytał? - zwróciła się do innego ucznia.
  - Przepraszam, ale naprawdę muszę iść do toalety. Zaraz wracam.
  - Lepiej, Krzysiu, ale użycie słowa "toaleta" przy stole nie do końca jest właściwie. A Ty, Jasiu? Wysilisz dziś mózg i pokażesz nam dobre maniery?
  Na co jasiu odpowiedział:
  - Najdroższa, wybaczysz mi na chwilę? Muszę uścisnąć dłoń mojemu drogiemu przyjacielowi, którego mam nadzieję przedstawić ci po kolacji.
  #suchar #suchary #kawaly

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (3)

 • avatar

  #film #wejscieodzakrystii
  Ten gość, który czyta gazetę na zdjęciu to Keanu Reeves, znany przede wszystkim jako odtwórca głównej roli w kultowym Matriksie. Zapewne nie wiecie, że historia aktora jest bardzo interesująca - zapewne byście się tego nie spodziewali...

  Wybraniec z Matriksa wychował się w patologicznej rodzinie. Kiedy Keanu miał 12 lat, jego ojciec został aresztowany za handel narkotykami, jego matka była striptizerką. Razem z rodziną przeprowadził się do Kanady, gdzie miał kilku przybranych ojców.
  Jego dziewczyna zmarła na jego oczach. Niedługo przed ślubem zginęła w wypadku samochodowym. Niedługo wcześniej straciła dziecko. Od tej pory aktor unika poważnych związków i posiadania dzieci.
  Jest jednym z nielicznych hollywódzkich aktorów, który nie mieszka w wielkiej poświadłości. Jak sam powiedział: "Mam mieszkanie, w którym wszystko, czego potrzebuję jest pod ręką, po co mi pusty dom?"
  Jeden z jego najlepszych przyjaciół - River Phoenix (brat Joaquin Phoenix) zmarł z powodu przedawkowania narkotyków. Mniej więcej w tym samym czasie jego ojciec został po raz kolejny aresztowany.
  Jego młodsza siostra cierpiała na białaczkę. Teraz jest wyleczona, a on 70% swoich zysków z filmu Matrix przekazał na rzecz szpitali, które leczą tę chorobę.
  Pewnego razu, w dzień swoich urodzin wszedł do małej cukierni i kupił sobie tort, który jadł w samotności. Kiedy kilku fanów go rozpoznało, zaoferował im po kawału i uciął sobie z nimi pogawędkę.
  Nie ma ochroniarzy, nie nosi wymyślnych, drogich ubrań.
  Kiedy ktoś go zapytał o "smutnego Keanu", odpowiedział: "Potrzebujesz szczęścia do życia... Ja nie."
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  To co, może jutro coś wygramy? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  Ej Mati, już nie jesteśmy za Rochdale.

  Wczoraj dwóch goli zabrakło, dziś jednego, jutro wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jeśli ktoś chce być zawołany na następną tasiemkę, to niech wpisze się na spamlistę na tej stronie:
  http://mirkolisty.pvu.pl/list/jLmV69RAHT0PIV2n
  Trzeba się zalogować (nie trzeba podawać swojego hasła, wszystko odbywa się za pośrednictwem wykopu) i po prawej stronie kliknąć przycisk "Dołącz".

  #bukmacherka #tasiemka #mudkipztypuje
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)