Wpis z mikrobloga

UWAGA KOLEJNY SPAM Z MOIM PYTANIEM NA TEMAT PRAWA JAZDY KAT. C+E !!!!!111ONEONE

Czy sama procedura wygląda mniej więcej tak:

kurs na C -> papiery, że ukończony -> zapis na egzamin C -> egzamin (zdany) -> zapis na kurs C+E -> kurs C+E -> papier, ze kurs ukończony -> zapis na egzamin C+E -> egzamin (zdany)

?? ile to wszystko trwa, czy można to przyspieszyć, połączyć jakoś te kursy, co z tym dodatkowym papierem na przewóz rzeczy, kiedy się go zdaje, jak się fachowo nazywa?

ewentualnie pytanie-bonus: ile to was kosztowało (całość razem, bez rozdrabniania się, ewentualnie z określeniem, czy kurs był przyspieszony, czy przeprowadzony normalnym tempem)


#pytanie #prawko #auto
  • 8
@chomi: Kurs na C 2000 pln + E 1500pln, trwać może ok 2 miesięcy(zależy jak szybko zdasz na C i jak sobie godziny do wyjeżdżenia ustalisz). Dochodzi jeszcze cena kursu na przewóz rzeczy (zdaje się, że nie potrzebny poza Polską), ja zapłaciłem jeszcze 700pln, a teraz dużo więcej.

@Matixrx: ale cały proces wygląda tak jak napisałam, tak? w sumie my myślimy o jakimś przyspieszonym, ale czy wtedy jest szybciej, czy to i tak z 2 miechy musi potrwać wszystko?

w tirach to ja nie chcę, jak już to byśmy się rozglądali nad pracą, gdzie codziennie się jednak jest w domu, takie trasy po 300-400 km w jedną stronę