Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Elo cumple ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirkujemy tu z Wami już od wielu lat, a niedawno uruchomiliśmy nasz projekt www.webanti.com dotyczący bezpieczeństwa stron internetowych więc postanowiliśmy mirkować z Wami z konta firmowego żeby szef nie krzyczał, że tylko na wykopie siedzimy. Webanti to usługa monitorująca wszystkie pliki znajdujące się na serwerze w poszukiwaniu złośliwego kodu. CMSy mają swoje luki, a osoby zarządzające stronami wrzucają pliki na serwer nie sprawdzając dokładnie ich kodów źródłowych. Powoduje to szansę na zainfekowanie strony i nieprzyjemności takie jak:
  - kradzież bazy danych
  - wyświetlanie zainfekowanych reklam
  - rozsyłanie wirusów do użytkowników
  Google i inne firmy oflagowują takie strony i blokują. Wpływa to negatywnie nie tylko na wizerunek firmy, ale obniża się też ranking pozycjonowania. Oferujemy Wam darmowy skaner oraz ochronę w czasie rzeczywistym w zależności od Waszych potrzeb. Zachęcamy do darmowego przetestowania naszej usługi oraz napisanie swojej opinii o niej :)

  Zgodnie z tradycją mamy dla Was małe #rozdajo
  1) Każdy kto zaplusuje wpis bierze udział w losowaniu 1 z 5 kubków ( zobaczcie na zdjęciu co za złoto przygotowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  2) Masz strone internetowa? Daj like pod postem https://www.facebook.com/webantiapp/posts/1111095599012448 i wygraj 1 z 3 kodów na roczną pełną ochronę Webanti
  3) Oferujemy Michałowi pełną ochronę naszą usługą za darmo. Webanti tagów nie naprawi, ale przynajmniej wirusów nie będzie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) @m__b odezwij się, jeżeli jesteś zainteresowany.
  4) Jest też małe cebuladeals (bez tagowania bo nie 93% pdk) – dla mirków aktywowaliśmy kod rabatowy RABAT20, który obniża cenę o 20% :)
  Skoro macie antywirusy na swoich komputerach to dlaczego nie chronicie swoich stron internetowych?

  #cyberbezpieczenstwo #hakujo #informatyka #hacking #it #webdev #bezpieczenstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Abuyin zareklamował się na grupie Bydgoszczan. Jakiś dres wziął go na serio XDDXDXDDXD

  #bydgoszcz #gothic #heheszki #bekaznarodowcow

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Z takich życiowych sukcesów, to udała mi się żona (。◕‿‿◕。)

  pokaż spoiler #wygryw #cargirl #chwalesie #assettocorsa

  odpowiedzi (50)