Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam serdecznie.

  Postanowiłem Dzisiaj oddać smartfon Samsung Galaxy Ace 2. Wczoraj dostałem z T-Mobile nowy (Sony Xperia E4G), a jako, że ten telefon dobrze mi służył postanowiłem oddać go komuś, kto akurat zaczyna przygodę z Androidem.

  Koszty przesyłki pokrywam Ja. Nie jestem rozpieszczonym bachorem, żeby rzucać telefonami o ścianę lub ciągnąć go po asfalcie. Telefon był używany, ale dbałem o Niego jak mogłem. Ma On jedynie trochę uszorowane boki metalowej obwódki, mikroskopijną ryskę na ekranie i obszorowaną tylną klapkę. Ale jest w pełni sprawny i gotowy do użytku.

  W zamian chciałbym tylko usłyszeć małe "Dziękuję" od Zwycięzcy.

  Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis. Zielone osóbki też mogą brać udział, aczkolwiek jeśli zobaczę, że twoje konto zostało utworzone 3 dni temu (W momencie losowania), to zastrzegam sobie prawo do ponownego losowania. Szczęśliwca wylosuję w Środę, 27.05.2015r. o godzinie 18:00.

  Jeżeli macie pytania, to proszę je zadawać w komentarzu. Dziękuję bardzo.

  Dodatkowe zdjęcia:
  > Tutaj <

  Dziękuję bardzo za przeczytanie mojego wpisu.

  #rozdajo
  #zadarmo
  #android
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • avatar

  teraz to pojechal jarek #wybory #aszkiera #polityka

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Mircy, nie wiem co mam o tym myśleć - mój chłopak średnio raz w tygodniu widuje się ze swoją byłą i spędzają sobie czas godzinami. Niby "przyjaźnią się" już gdzieś z pół roku, a nie są razem półtora roku, gdzie nasz związek to raptem trzy miesiące, ale i tak troszkę się martwię. Niedawno jej dopiero o mnie powiedział, co też jest kompletnie pojebane i właściwie go do tego zmusiłam.

  #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)