Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie sądziłem że post bez tagów będzie miał tyle plusów, teraz czuję się zobowiązany napisać jak było, niestety nie mogę ze szczegółami (czego mocno żałuję) bo nie chcę pisać o wewnętrznych sprawach tej firmy. Imiona może zmienione może nie. Postaram się jak najkrócej.

Państwo w pokoju debatowali jak zbić cenę i dostać więcej bajerów. Średnio co 4-7 dni dostaję maile z różnymi pomysłami i próbami podejścia jak mnie naciągnąć na zrobienie kont użytkowników w aplikacji (no umówmy się jest to fchuj więcej roboty, jeśli mam to robić za 'darmo')

"-Powiedz mu ze mamy kogo innego do tej roboty wtedy zgodzi się na 100%, bo już i tak zaczął robić.
    -Kurwa nie wiem bo ja mu już z prywatnych zaliczkę dałem tak trochę
    -No Ciebie chyba porypało... No ale dobra to spróbuj dać mu do zrozumienia że mamy też inne oferty"

"Zaprowadź go do Beatki od razu jak przyjdzie może ona coś ugra, ona już ma i tak... tam wiesz.... ma wszystko gdzieś bo pod koniec roku idzie na emeryturkę, ja z nią rozmawiałam"

"Niech on zrobi rejestrację adresów tych tych, kto wchodzi na stronę, a za 2 tygodnie powiemy żeby dorobił do tego konta użytkowników, powiemy że ma już listę osób"

"Pawełku, ale powiedz mu też proszę że musztardowy kolor przycisku mi się nie podoba, zobacz oo.. on tu nie pasuje w ogóle"

etc etc i tak ~20minut

Państwo po wyjściu z pokoju, nie dali mi wejść do środka i zaprowadzili mnie do innego gabinetu. (tak, do Beatki) Tutaj też było śmiesznie, "Jarek, my musimy KONIECZNIE poprzeć Anię przed [szef firmy], ona od nas tego oczekuje, a po wyborach wszystkiego się wyprzemy. Ale musimy to zrobić najlepiej w następnym tygodniu" więcej wolę nie pisać ( ͡º ͜ʖ͡º) ale w takim klimacie przy mnie tak z 10minut. Teksty niemalże żywcem wyciągnięte z House of Cards.

Pani Beatka (po zakończeniu rozmowy) wręczyła mi swoją umowę (dla mnie o wiele korzystniejszą niż moja standardowa, bo nie było na niej żadnych konkretów oprócz tego że po oddaniu projektu dostanę hajs ( ͡€ ͜ʖ ͡€) )

Okazało się że kwota na umowie to cenna netto, którą podawałem, a nie brutto (czyt. zostanie mi mniej jak zapłace podatek) "Pani Beatko tutaj jest błąd, to jest cena którą podawałem ale do tego należy doliczyć podatek." Beatka wielkie oczy i mina srającego kota na pustyni,
    "-TO JAK SIĘ DOGADYWALIŚCIE, my nie mamy więcej pięniędzy
    -to zmniejszamy zakres prac czy rezygnujecie Państwo?"

[10 minut lamentu, przyszło pół biura, bo pani Beatka po kolei do wszystkich dzwoniła żeby przyszli (myślałem że chcą ściepe na podatek zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º) )]

Pani Beatka mówi żebym wypełnił umowę, PODPISAŁ i zostawił wolne pole w miejscu na kwotę (NO KURWA RZECZYWIŚCIE) i jak ogarną więcej hajsu od szefa na projekt to wtedy będzie spoko, a jak nie to będziemy albo rezygnować albo ograniczać czas zakres prac.
    "-Pani Beatko nie podpiszę swoim nazwiskiem umowy na której nie ma wpisanej kwoty,
    -przecież Pana nie oszukamy
    -oszuści też tak mówią"

[przyszedł szef podkurwiony, zrobiłem 5-minutową prezentację i spuszczałem się nad zajebistością tego co robię i sobie poszedł, właściwie to nie wiem po co był]

[potem było już normalnie, typowe rozmowy o tym co jak wygląda, co potrzebuje, co oni chcą, terminy]

Nie wspomniałem że słyszałem rozmowę, bo było takie zamieszanie że nic nie wymyśliłem mądrego. Nie zaproponowałem też że zrobię im to co chcą więcej w tej cenie, bo nie podobała mi się postawa Pani Beatki i zmarnowałem za dużo czasu dziś na to wszystko bo prawie 4 godziny z czego głównie czekałem (standardowo jest max 1h)

Koniec końców, czekam na podpisanie umowy przez 'final bossa' któremu 'zrobiłem prezentację na szybko'

pokaż spoiler PS Beatka to cwana bestia

pokaż spoiler PPS to aplikacja dla uczelni, a tym szefem był dziekan wydziału ( ͡º ͜ʖ͡º)
    pokaż całość

xD

Żydzi mają ból dupy o holocaust. Ale dlaczego nigdy nie pomyślą co jako naród zrobili takiego złego, że aż tak bardzo zaleźli za skórę Niemcom, że ci dopuścili się holocaustu?
    ~~Paulo @Axelio

Link.

#bekazprawakow #zydzi #hitler #neuropa #axeliocontent #shitwykopsays
    pokaż całość

Przyszedłem trochę wcześniej na spotkanie z klientem i słyszę jak za drzwiami spiskują. Chcą więcej bajerow w aplikacji za ta sama cenę
    "Powiedz mu ze mamy kogo innego do tej roboty wtedy zgodzi się na 100%, bo już i tak zaczął robić"

pokaż spoiler To będzie piękne