Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rozmowa z jakimś olbrzymem 185 wzrostu. Skąd takie laski sie biorą xD Czytać od dołu

#podrywajzwykopem #zaadoptujfaceta #tfwnogf

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (157)

1. Bądź różowypasek
    2. Wrzuć zdjęcie na wypok, bo bez dawki atencji zaraz nie wyczymiesz.
    3. Atencjuszka: "Hehe troche gruba jestem, bo wiecie, hehe ponczki jadłam, bo tłusty czwartek, no wiadomo, ale mam chociaż dystans do siebie, nie to co inne"
    4. Mirek1: "urus"
    5. Mirek2: "wyssałbym ci bonka z dupy hehe"
    6. Mirek3: "No fakt, trochę gruba jesteś"
    7. Atencjuszka: "Nie znasz nie oceniaj"
    8. Inna wypokowa atencjuszka robi dramatyczny wpis w twojej obronie:
    9. "Jak śmiecie, wy jebane śmiecie, obrażać kobietę, powtarzam: KOBIETE, sugerując jej, ze jest gruba?! Wy stulejarze niedojebane i mizoginy. Kultury trochę i szacunku do drugiego człowieka, kurwa wasza mać"
    10. Kolejne atencjuszki zgodnie przytakują i piszą o wszechobecnej mizoginii
    11. Rozkręciłaś prawdziwą karuzelę spierdolenia na mirko
    12. Widzisz wylewanie żali na Mirków, bo jak oni w ogóle mogą śmieć negatywnie oceniać zdjęcia wrzucone dla atencji
    13. Pięknie zamieszałaś w szambie, jesteś męczenniczką "kościoła św. Atencji na Mirko" a paru stulejarzy zwali sobie na twoje zdjęcie
    14. Atencja też ci się zgadza, bo plusów garść przybyła, a na jeden negatywny komentarz było osiem pozytywnych
    15. I tylko został ci jeden, ale bardzo duży problem.
    16. Ty naprawdę jesteś gruba.
    17. Koniec końców: Przejebane.

#heheszki #logikarozowychpaskow #shitwykopsays #atencyjnyrozowypasek #stulejacontent #rakcontent #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazgrubasow
    pokaż całość

odpowiedzi (207)

JA PIERDOLE XDDD
    Co te #rozowepaski na #tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki #logikarozowychpaskow

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (73)