Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Po wczorajszym spotkaniu z teściami (żadne mochery, a przynajmniej nie radykały) dochodzę do wniosku, że wycofanie się Komora z "40 i na emeryturę" właśnie teraz było bardzo dobrym zagraniem przeciw Dudzie. Oto co usłyszałem:

  No a zobacz co ten Duda: pierwszy dzień urzędowania i już wycofał się z obietnicy obniżenia wieku emerytalnego

  Długo mi zajęło tłumaczenie, że Duda jeszcze nie urzęduje i że to nie on się wycofał a Komorowski. Nawet po tych tłumaczeniach teściowie chyba jedyne co zrozumieli, to że mam wyprany mózg przez PiS i próbuję im wmówić nieprawdę.

  Jeśli więcej osób tak to zrozumiało, to nice trick, mr president.

  #wybory #neuropa #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Mirki! Na pewno wiecie, że w Lublinie jest fabryka cukierków "Solidarność". To ta, która daje kuferki w teleturniejach, na przykład w naszym ulubionym #1z10. Jestem sercem lublinianką i chciałabym z dobroci tegoż serca przekazać odrobinę tego pysznego smaku jakiemuś wykopkowi spoza miasta z koziołkiem. Dlatego też robię małe #rozdajo. Osoby plusujące i komentujące ten wpis wezmą udział w losowaniu paczki słodkości składającej się z produktów wytworzonych w Lublinie. Daję wam 24 godziny. Swojej wiarygodności chyba nie muszę potwierdzać, brałam udział w wykopaczkach, organizowałam sylwester z wykopem. Na zachętę przykładowe łakocie, które są do zgarnięcia. Jedyny warunek to taki, że wylosowany wykopek musi być spoza województwa lubelskiego, ale mieszkać na terenie kraju. Powodzenia! pokaż całość

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Mireczki, kto liczy godziny snu przed zaśnięciem daje plusika
  Ps. Słodkich snów :) ja mam jakieś 7 :3
  #atencyjnadziwka

  odpowiedzi (10)