:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hejka hej...

Mam dość.... Dziś, przez te 10 godzin, zmęczyłem się bardziej niż przez resztę tygodnia. Mam dość jeżdżenia; mam dość ludzi; dość tego dnia.

Pobiłem dziś swój rekord spóźnienia. Do tej pory było to 40 minut na minusie, na linii 75 a dziś tadam! Maksymalnie było 87 minut w plecy a zdjęcie udało mi się zrobić przy -85.

Korki koło cmentarza były okropne. Cud, że tam byli Policjanci, bo inaczej byłbym teraz w trakcie rozbijania obozu na ulicy Dworskiej. Organizacja tego wszystkiego leży i kwiczy. Przerwa była jedna, ale co to za przerwa gdzie nawet jak człowiek się wysikać nie można? Ani sklepu w okolicy, kibla, bieżącej wody. Nic.

Nadzór ruchu też się nie spisał, bo najpierw była jakaś dziura - gdzie żadne 53 nie przyjeżdżało - a potem jechaliśmy na trzy D53 naraz. Brawa dla białych czapek :)

Na każdym kursie co najmniej 3 razy ktoś musiał pytać dokąd jedzie autobus (ogromny wyświetlacz jak zwykle nie pomógł... :|) i jaką trasą. To męczące tak z każdym gadać. Nie wiem czy rozkłady były nieczytelne czy może po prostu nikt ich nie przygotował i ludzie nawet nie mieli gdzie się dowiedzieć?

Pasażerów przerosła także technika w postaci fotokomórki, która uniemożliwia zamknięcie drzwi, jeśli ktoś przy nich stoi. Na każdym przystanku traciłem dwie minuty czekając aż wszyscy się skompresują. Raz nawet wyszedłem wyprosić ludzi z wozu, bo było ich za dużo, ale wszyscy twardo stali, bo oni się spieszą do pracy. A to, że autobus w ogóle nie pojedzie, jeśli oni nie wyjdą to już nie szkodzi. Koniec końców jakoś się tam wszyscy upchnęli, ale co się nadzwoniłem dzwoneczkiem to moje...

Zostałem również kilka razy zbluzgany za to, że "normalne" 53 nie przyjechało i że są spóźnienia. Spoko.

Była cała masa niedzielnych kierowców, którzy jeżdżą jak debile. Jakbym miał refleks starego kierowcy to ze 3 auta bym dziś zdmuchnął z powierzchni ziemi. Przepisów nie ogarnia co najmniej połowa ze wszystkich uczestników ruchu.

Teraz piję melisę, bo już nie mogę wysiedzieć. Staram się wulgaryzmów nie używać, ale na tę chwilę jestem po prostu wkurwiony. Taki to wspaniały dzień miałem :)

Mam tylko nadzieję, że Wam dzień minął lepiej ;)

#szczecinskidrajwer #szczecin #swietozmarlych
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

To uczucie, gdy twoja babcia siedzi w kuchni, smaży coś i nagle krzyczy...

pokaż spoiler Kurwa, smaż się pierdolcu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #gotujzwykopem #babcia

odpowiedzi (6)

To co zrobił Microsoft z opaską to sie w pale nie mieści. Cały ten sprzęt od Apple to są zabaweczki dla dzieci. Produkty MS to jest inna jakość. Pierdolony postęp technologiczny. Przepaść. Jak to napisał @Tfor:

o chuj, wreszcie poczułem XXI wiek
    Możecie się śmiać, ale na żywo sprawdzanie tego narzędzia to jest coś niesamowitego. Czuję się jak bym się przeniósł do roku 2020.
    #bojowkawindowsphone #microsoft #msband
    pokaż całość

odpowiedzi (20)