Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirasy, powiem wam że dobrze jest mieć przynajmniej jednego normalnego sąsiada- wróciłem pół godziny temu z nocki w pracbazie, a pod domem wspomniany spoko sąsiad miał problem z odpaleniem auta (mimo iż jest u mnie teraz z 7 stopni). To od razu zaoferowałem pomoc w postaci odpalenia z kabli- zadziałało. Sąsiad wyciągnął dwa piwka i każdy szczęśliwy :) I tak już od dłuższego czasu sobie pomagamy, on ostatnio pomógł mi przy aucie- dostał 4-pak, ja zrobiłem mu kompa- dostałem 4-pak, on przyszedł mi pomóc przy wstawieniu lodówki i kuchenki- wyszedł z flaszką. I tak sobie pomagamy co kto potrafi wiele przy tym oszczędzając

pokaż spoiler a zwykle i tak "wynagrodzenie" konsumujemy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory
    pokaż całość

Kto miał mocno skomplikowaną operację kolana?
    no ja
    Kto myślał że to już koniec?
    no ja
    Jakiemu pacjentowi pierwszy raz w historii leczenia lekarza i szpitala wyszła śruba z kolana(która powinna zostać do końca życia) i wbiła się w mięśnie?
    No mi
    Kogo czeka kolejna operacja tym razem usuwania śruby z mięśni?
    No mi

pokaż spoiler Ogólnie sam lekarz był zdziwiony jak to możliwe, bo mówił że nigdy o takim czymś nie słyszał żeby śruba wyszła z kości, powiedział że jest to niemożliwe. W kwietniu jedzie do USA do jakiegoś tam profesora i będą o tym debatować jak to się stało :D

#truestory
    pokaż całość