:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Oświadczam iż na przekór większości córka dziś poszła drugi raz do przedszkola i też nie płakała :D wręcz olała mnie oraz zonę i pobiegła się bawić :D ᕦ(òóˇ)ᕤ

#dumnytata #dymnyrodzic #oswiadczenie #chwalesie #tylewygrac

odpowiedzi (15)

GTA Kanada
    jedziesz rowerem bez kasku
    cztery gwiazdki
    #gry

odpowiedzi (5)

Ej, Mirasy!
    Seks oralny jest passe. Użytkownik @insejn twierdzi, że wszyscy którzy go lubią są chorzy psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla mnie to nie tyle jakas wielka choroba psychiczna, ale pod jakies zaburzenia podchodzi. tym bardziej lizanie pizdy - nie uwazam tego za normalne (w sensie zdrowe) zachowania, tylko za zboczenie. nie wiem jak mozna lizac pizde kobiecie, tzn jeszcze moglbym zrozumiec jak ktos sie poswieca i chce za wszelka cene jej sprawic jakastam przyjemnosc (tylko od czego wtedy ma kutasa?), ale spotkalem sie z takimi opiniami, ze lizanie kobiecie pizdy podnieca FACETA i dla mnie taki czlowiek jest chory psychicznie. przepraszam za slownictwo i plz eot

#shitwykopsays #rewolucjaobyczajowa
    pokaż całość

odpowiedzi (43)