•  

  Muzyczka!

  Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to
  Pracy, serca, potu, dni na koncertach, nie
  Mija czas ciągle w głowie słyszę głos
  Jedziesz z tym nigdy dość!
  Pierdolony nektar szczęścia

  #keke

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Właśnie wyczaiłem sposób na #cebuladeals w #mcdonald ;)

   Zamawiacie jakąś kanapkę, np BACON CLUBHOUSE za 13zl. Zaznaczając ze chcecie "bez cebuli" czerwonej.

   Następny krok... jecie wszystko co wam wydali, jedynie kanapki zostawiacie jakieś 20%. Do środka wystarczy włożyć dwa małe kawałeczki czerwonej cebuli (wcześniej uprowadzona z domu). Idziemy do kasierki i dostajemy kolejna kanapkę za free + bonus w ramach przeprosin. Zazwyczaj ciasteczko ;)

   (sprawdzone 15 minut temu, działa bez najmniejszego problemu :) )
   pokaż całość

   odpowiedzi (38)

  • avatar

   Kiedyś na fazie myślałem sobie jaki mógłby być pożytek z cyganów i ogólnie nie mogłem dość do niczego, aż w końcu przyszedł mi na myśl jeden pomysł. Rozkmińcie. Jakby zrobić reality show z cyganami i każdemu z osobna powiedzieć niby to w tajemnicy, że wszystko co ukradnie innym uczestnikom do końca programu to może zabrać ze sobą.
   Każdy by myślał, że inni sądzą, że to typowe reality show, w którym mają imprezować, kopulować i pierdolić bzdury do kamery. Tymczasem każdy by powoli rozkradał lokum i współuczestników. W końcu by się połapali, że inni też wiedzą, że co ukradną to pod koniec programu należy do nich, więc zaczęli by się regularnie napierdalać tam, budować fortece z opon i cegieł, bronić tego co ukradli, zawiązywać sojusze, by potem dymać swoich sojuszników na hajs, tłukliby się tam, może nawet ktoś by kogoś zajebał. I to wszystko w telewizji. To by było coś.


   #sadistic #pasta #cyganie #heheszki #4konserwy #neuropa
   pokaż całość

   odpowiedzi (16)

  • avatar

   To już podchodzi chyba pod jakąś chorobe..
   #bekazpodludzi #mirkokoksy #silownia

   odpowiedzi (37)