•  

Muzyczka!

Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to
    Pracy, serca, potu, dni na koncertach, nie
    Mija czas ciągle w głowie słyszę głos
    Jedziesz z tym nigdy dość!
    Pierdolony nektar szczęścia

#keke

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Właśnie wyczaiłem sposób na #cebuladeals w #mcdonald ;)

Zamawiacie jakąś kanapkę, np BACON CLUBHOUSE za 13zl. Zaznaczając ze chcecie "bez cebuli" czerwonej.

Następny krok... jecie wszystko co wam wydali, jedynie kanapki zostawiacie jakieś 20%. Do środka wystarczy włożyć dwa małe kawałeczki czerwonej cebuli (wcześniej uprowadzona z domu). Idziemy do kasierki i dostajemy kolejna kanapkę za free + bonus w ramach przeprosin. Zazwyczaj ciasteczko ;)

(sprawdzone 15 minut temu, działa bez najmniejszego problemu :) )
      pokaż całość

odpowiedzi (38)

Kiedyś na fazie myślałem sobie jaki mógłby być pożytek z cyganów i ogólnie nie mogłem dość do niczego, aż w końcu przyszedł mi na myśl jeden pomysł. Rozkmińcie. Jakby zrobić reality show z cyganami i każdemu z osobna powiedzieć niby to w tajemnicy, że wszystko co ukradnie innym uczestnikom do końca programu to może zabrać ze sobą.
      Każdy by myślał, że inni sądzą, że to typowe reality show, w którym mają imprezować, kopulować i pierdolić bzdury do kamery. Tymczasem każdy by powoli rozkradał lokum i współuczestników. W końcu by się połapali, że inni też wiedzą, że co ukradną to pod koniec programu należy do nich, więc zaczęli by się regularnie napierdalać tam, budować fortece z opon i cegieł, bronić tego co ukradli, zawiązywać sojusze, by potem dymać swoich sojuszników na hajs, tłukliby się tam, może nawet ktoś by kogoś zajebał. I to wszystko w telewizji. To by było coś.

#sadistic #pasta #cyganie #heheszki #4konserwy #neuropa
      pokaż całość

odpowiedzi (16)

To już podchodzi chyba pod jakąś chorobe..
      #bekazpodludzi #mirkokoksy #silownia

odpowiedzi (37)