:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Muzyczka!

Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to
    Pracy, serca, potu, dni na koncertach, nie
    Mija czas ciągle w głowie słyszę głos
    Jedziesz z tym nigdy dość!
    Pierdolony nektar szczęścia

#keke

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wjeżdżamy karetką w osiedle. I wiecie co? Nagle wszystkie Grażyny wycierają okna i parapety. Nagle wszystkim psom chce się srać i Janusze wyprowadzają je na spacer. A część Halinek w ogóle się nie pierdoli i bezczelnie leżą na poduszkach w oknach i patrzą kogo to wywieziemy na noszach. #999 #cebula #polakicebulaki #oswiadczeniezdupy

odpowiedzi (15)

Usuwam konto. Także chciałbym coś napisać z serca.

Droga administracjo oraz drodzy moderatorzy. Serdeczny chuj wam w dupę za syf który robicie z tego serwisu który kilka lat temu był "elitą" internetu. Serdeczny chuj w dupę również wam użytkownicy którzy żebrzą o plusiki, dla podlizywania się podpierdalacie każdego etc.

Od jakiegoś czasu nic ciekawego tu nie ma. "Śmieszne koty", posty w których żebra się o plusy, wykopalisko zamieniło się w piaskownicę, gdzie bardzo rzadko trafia się jakaś fajna dyskusja. Wojna dzieci z #neuropa vs kuce z #knp. Długo by pisać.

pokaż spoiler Przerzucam się na reddita.

pokaż spoiler Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników którzy próbują "naprawić" to co notorycznie jebie administracja oraz tych których nie można podpiąć do grona ludzi których miałem na myśli.
      pokaż całość

odpowiedzi (36)

hej Mircy o/

odpowiedzi (5)