:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Muzyczka!

Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to
    Pracy, serca, potu, dni na koncertach, nie
    Mija czas ciągle w głowie słyszę głos
    Jedziesz z tym nigdy dość!
    Pierdolony nektar szczęścia

#keke

Gorące dyskusje ostatnie 12h

jedyne czego nauczyły mnie studia, to jak łgać i kombinować tak, żeby móc wszystko robić na możliwe najostatniejszą chwilę, ewentualnie jak minimalizować przypał związany z niewywiązywaniem się ze swoich obowiązków
      #oswiadczenie #studbaza

odpowiedzi (45)

UWAGA MIRKI I MIRABELKI ! KONKURS! Mam do rozdania troche kasy. Wiadomo nie rozdam wszystkiego. Rozdam 3x 50 i 2x 20 funtow 5 osobom. Każda z 4 karteczek na funtach ma ukryty numer na drugiej stronie. Kto jako pierwszy trafi numer jednej z 4 karteczek wygrywa kasiore. Przedział numerów od 1 do 2000. W losowaniu biora udzial tylko osoby ktore zaplusujo ten wpis i wpiszą numer w komentarzu. Jedna osoba może wybrać tylko 3 numery. Jedną 50 wygrywa osoba za najbardziej zaplusowany komentarz. Gramy do 00;00 angielskiego czasu. Powodzenia #konkurs #rozdajo #rozdajozadarmo #glupiewykopowezabawy pokaż całość

odpowiedzi (539)

Nauczycielka na lekcji:
      - Kowalski, dlaczego nie masz w zeszycie wczorajszego tematu lekcji?
      - bo to nowy zeszyt
      - a gdzie stary?
      - stary w robocie

#suchar #heheszki

odpowiedzi (13)