:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

•  

Muzyczka!

Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to
    Pracy, serca, potu, dni na koncertach, nie
    Mija czas ciągle w głowie słyszę głos
    Jedziesz z tym nigdy dość!
    Pierdolony nektar szczęścia

#keke

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przyznać się, kto miał podręczniki z tej serii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gimbyznajo #podrecznik #matematyka #podbaza

odpowiedzi (10)

Co robiliście/robicie żeby umilić rodzicom (lub rodzeństwu) życie z wami pod jednym dachem? Innymi słowy, w jaki sposób ich trollowaliście/trollujecie?

Zaczynam:

-dzwonienie na telefon domowy i informowanie o wpisaniu do Krajowego Rejestru Dłużników z powodu niespłacania pożyczki (rodzice nie mają żadnej) albo niezapłaconego rachunku za gaz. Tata jest bardzo nerwową osobą i zawsze kończyło się pianą z pyska, gównoburzą, a w końcu okrzykiem "PANIE, DO CHUJA, JA NIE BRAŁEM ŻADNEGO KREDYTU".
      Dla uwiarygodnienia podawałem jego pesel i inne dane z dowodu. Oczywiście wiązało się to z modulacją głosu, ale nigdy - chyba z nerwów - nie skapnął się, mimo że za każdym razem zwracałem się do niego per Panie Januszku. XD

-podczas oglądania skoków narciarskich imitowałem wyjście z progu, po czym powoli i majestatycznie "przelatywałem"
      przed telewizorem stylem V. "WYPIERDALAJ".

-napierdalanie gwiazd po całym mieszkaniu. Z kamienną twarzą przyjmowałem pozycję w kształcie litery T niczym
      gimnastycy, patrzyłem się matce w oczy, po czym wykonywałem ewolucję, wracając do pozycji wyjściowej.

-klaskałem, gwizdałem i śpiewałem na cały głos do gównopiosenek lecących akurat w radio...

-...porywając przy tym często matkę do tańca i wirując z nią po pokojach.

-moja mama jest bardzo drobną kobietą, stąd czasem brałem ją na ręce i nosiłem po mieszkaniu mimo jej sprzeciwów. Dochodziło do komicznych scen, w których uciekałem przed ojcem z mamą na rękach. :D

To chyba wszystko. Rodzice zawsze mówią, że beze mnie im nudno. :)

#coolstory #heheszki #polskiedomy no i nie ukrywam, że trochę #patologiazewsi
      pokaż całość

odpowiedzi (29)

Wpadły mi w sidła dwie kopie #thiswarofmine , więc jedną rozdam w ekspresowym #onionrozdaje
      Zasady tradycyjne:
      Spośród plusujących wyłonię osobę która dostanie kod aktywacyjny do gry na #steam
      Czas macie do 23.
      Gift wyślę w nocy bądź rano na PW.

pokaż spoiler Każdy chętny musi mieć odblokowane PW inaczej losuję inną osobę.

Zapraszam do obserwowania tagu #onionrozdaje

Jeśli nie chcesz widzieć wpisów w których rozdaje antywirusy, gry na steam i konta premium to doaj tag na #czarnolisto

#rozdajosteam #rozdajo
      pokaż całość

odpowiedzi (13)