:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Oświadczenie Kamila Durczoka, redaktora naczelnego "Faktów" TVN:

Od kilku tygodni trwa bezprecedensowy atak tygodnika WPROST na moją osobę. Wysuwane są kłamliwe insynuacje i oskarżenia, naruszane jest moje dobre imię, reputacja i wizerunek, na który ciężko pracowałem przez 25 lat uprawiania zawodu dziennikarza. Naruszane jest także prawo do prywatności, tak moje jak i mojej rodziny.

Po opuszczeniu szpitala, gdzie przebywałem przez ostatnie 10 dni i gdzie zgodnie z zaleceniami lekarzy byłem pozbawiony dostępu do informacji, poznałem skalę emocji wokół mojej osoby. W moim przekonaniu, wszystkie negatywne reakcje zostały wywołane publikacjami i atakiem tygodnika. Wobec przekroczenia granic prawnych i etycznych postanowiłem podjąć zdecydowane działania. Do sądów skierowane będą stosowne pozwy, a do prokuratury odpowiednie zawiadomienia.

Fakty TVN to 9 lat mojego życia i ciężkiej pracy. To zespół wspaniałych ludzi, których cenię i lubię. Wspólnie odnieśliśmy niekwestionowany sukces. Ale mam świadomość, że dopóki nie odzyskam dobrego imienia naruszonego przez oszczerstwa WPROST, wywołane przez tygodnik zamieszanie utrudnia normalną pracę moim koleżankom i kolegom z Redakcji. Nie mogę pozwolić na taką sytuację. Dlatego dziś oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN.

Oświadczenie ukazało się w serwisie se.pl.
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Siedzę właśnie na imprezie rodzinnej z okazji 18 urodzin mojej siostry, mój chrześniak lvl 6 chodził dookoła i pytał każdego jaki ma znak zodiaku, no i padaly odpowiedzi skorpion, lew, panna, baran itd. Chrześniak zapytał "a dziadek? gdzie dziadek?", ktoś mu powiedział, że dziadek jest w kuchni, pobiegł, po chwili przebiega z powrotem i na cały głos "dziadek ma raka!", mało się nie udławiłem, wszyscy mieliśmy niezły ubaw :)
    #zostatniejchwili #truestory #coolstory #onkologia
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

#humor #humorinformatykow

Mój różowy pasek poprosił mnie o usunięcie paru znaków wodnych z pdfa. Ściągnąłem pierwszy lepszy program który miał w nazwie chyba "pdf watermark remover", jak się okazało to był trial, który działa bez ograniczeń czasowych, ale w zamian hmm... umieszcza w pdfie swój znak wodny. :/

odpowiedzi (11)