:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej Mirki,
    Dziś portret naszego Wodza. #tichyrysuje #rysujzwykopem

odpowiedzi (16)

#pokazczarnolisto zbliżają się święta więc czas zrobić porządki na #czarnolisto bo mam 77 osób i większości nie kojarzę xD więc usuwam wszystkich którzy nie wiem za co tam trafili, są nieaktywni lub ich przewinienie było tak małe że nie zasługują na taką karę by przebywać na liście z resztą podludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    przy okazji nie wiem czy wiecie ale istnieje narzędziedo usuwania nieaktywnych i wykopków: http://www.wykop.pl/ustawienia/blacklistsclear/

pokaż spoiler możecie mi tu powiedzieć co nieco to może sobie przypomnę czemu was nie lubiłem xD
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Mirki, w życiu nie spodziewałem się, że spotkają mnie takie wzruszające chwile przed świętami.

pokaż spoiler Otóż moja mama po 40 latach w #pracbaza dla państwowego molocha, w końcu przeszła na emryturę. Od jakiegoś czasu namawiałem ją, żeby pojechała na jakieś Egipty all inclusive, ale bezskutecznie. Pomyślałem, że zrobie jej prezent świąteczno-emerytalny. I nie, nie jest to bilet na wczasy... Poruszony tym, że podczas każdej mojej wizyty w domu, widziałem jak ogląda #tvp #rzeszow na 21 calowym crtku, postanowiłem kupić jej prawdziwy 42 calowy led tv. Gryzłem się z tym bardzo długo, gdyż razem z telewizorem na szali położyłem konsolę PS4 dla mnie ;) Ostatecznie wygrał tv, udało się trafić na korzystną promocję.
    I tu dochodzimy do najważniejszej części mojej #coolstory. Na początku, mama nie mogła uwierzyć kurierowi, że ta przesyłka jest dla niej. Długo z nim walczyła, co rusz szła po kolejne okulary, żeby sprawdzić czy to co widzi to prawda. W końcu przyjęła przesyłkę, rozpakowała i podłączyła (z pomocą szwagra). Dziś jak przyjechałem do domu na święta, przywitała mnie wzruszona ze łzami, mówiąc wszystkim dookoła, jaki jej syn jest dobry i że to prezent nie tylko dla niej ale dla wszystkich domowników, i że od teraz może oglądać swoje ulubione tvp rzeszów tak wyraźnie!
    Tak więc, polecam Wam Mirki czasem poświęcić swoje marzenia o odjechanej konsoli, dla chwili szczęścia rodzicielki, która całe życie poświęciła na twoje wychowanie.
    PS. temat egiptów jeszcze nie umarł.
    #swieta #oswiadczenie #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (33)