Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakie to prawdziwe xD
    #heheszki #humorobrazkowy #truestory

odpowiedzi (15)

BEZPIECZNIK TOPIKOWY:
    Ten mały piździelec to niedoceniany bohater każdej instalacji elektrycznej. Ratuje dupę każdego pierdolonego gówna podłączonego do gniazdka albo wkręconego w klosz przed niedojebaniem mózgowym jego właściciela. Często zdarza się że jakiś pawian wpadnie na genialny pomysł: „Czemu by nie podłączyć wszystkich urządzeń w domu do jednego gniazdka. W końcu po co są kurwa listwy rozdzielające?”. Niestety nie ma chuja, żeby zazwyczaj chujowo dobrane przewody nie dostały wtedy po piździe. Wszystkie te gówna razem wzięte zasysają tyle prądu, że przepierdolić tyle amperów przez przewód to jak próbować przecisnąć chuja przez słomkę. Wtedy do akcji wkracza nasz mały kamikadze. Sam jeden, niczym Sasha Grey, przyjmuje cały strzał na mordę. Niby to tylko kawałek pierdolonego drutu zasypany piaskiem i wpierdolony w ceramiczną obudowę, ale kurwa, ten skurwysyn poświęca swoje życie, więc należy mu się szacunek do chuja.

#pasta #heheszki #elektryka #elektroda #bezpieczenstwowprzemysle #bezpieczenstwo #spamtagami
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

Mireczki od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju pewna sytuacja w moim życiu. Dotyczy mojego taty.

Mój ojciec był dyrektorem szkoły w pewnej małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Jest on człowiekiem niezwykle praworządnym i całkowicie apolitycznym. Naraził się miejscowym działaczom PSL, bo sprzeciwił się przyjmowaniu do pracy totalnie niekompetentnych osób, „polecanych” z ramienia miejscowej mafii zwanej PSLem. W zamian za to przez blisko 2 lata był pod stałym atakiem, ze strony mafii. Ilość kłód, jakie zostały mu rzucone pod nogi, jest aż trudna do uwierzenia.

W ogóle moje miasteczko to jedna wielka gigantyczna patologia nepotyzmu, wałków i przekrętów. Kto za tym stoi? No chyba już się domyślacie :)

Ten wpis, to w zasadzie pytanie, czy są osoby zainteresowane przeczytaniem opowieści, jak działa współczesna mafia PSL, jakimi sposobami próbowali niszczyć mojego ojca i przeforsować swojego człowieka na jego stanowisko i o tym jak obsadzane są stanowiska w placówkach budżetowych w moim miasteczku?

#mafia #psl #nepotyzm
    pokaż całość

odpowiedzi (74)