:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Za każdym razem jak ktoś umiera w filmie patrzę na jego klatkę piersiową żeby zobaczyć czy oddycha.
    #wyznaniezdupy

odpowiedzi (11)

• odpowiedzi (3)

Mireczki co się odjebało to ja nawet nie. Wsiadam dzisiaj rano do autobusu, autobus pusty i widzę rózowego 8.5/10. Podchodzę do niej, siadam obok niej i mówię ''Sorry, wszystkie miejsca są niestety zajęte'', Ona się uśmiecha, zwykle jestem nieśmiały, ale ten uśmiech dał mi siłę by się przełamać. Zaczynamy rozmawiać, czuję od razu, że to ta jedyna, mija z 10 minut,autobus zatrzymuje się na moim przystanku, powiedziałem jej, że wcześniej, że tu wysiadam. Ale siedzę na miejscu i mówię, że przejadę się jeszcze kawałek. Zaczyna się ponownie uśmiechać unikając wzroku. Minęło kilka minut ona wstaje i zmierza w stronę drzwi, okazało się, że to jest jej przystanek. Pytam się jej czy ma ochotę wyskoczyć na kawę po zajęciach na uczelni. Zgadnijcie mireczki co odpowiedziała!! Odpowiedziała

pokaż spoiler Nie

pokaż spoiler Autobus odjechał. Kierowca się na mnie tak dziwnie spojrzał. Wysiadłem na następnym przystanku i biegłem sprintem do pracy bo musiałem nadrobić te 4 przystanki.

#coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (27)