Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uwielbiam brytyjskich kierowcow autobosow. Sa mega pomocni i wyluzowani. Zupelne przeciwienstwo kierowcow z jakimi mialem stycznosc w Polsce.

Wybieram sie autobusem do innego miasta, linia dalekobiezna (cos jak polskie podmiejskie albo PKS). Podchodze do kierowcy.
    - Dzien dobry, panie kierowco. Poprosze bilet w ta i z powrotem Do Miasta Do Ktorego Jade.
    - To bedzie 9.60. Chociaz - zamyslil sie na sekunde - jak wezmiesz Bilet Dzienny Zloty to zaplacisz 8.60. No i bedziesz mogl jezdzic do woli autobusami w Miescie Do Ktorego Jedziesz. That's a bargain, isn't it?
    - Oczywiscie.
    - Nie pytaj mnie dlaczego to jest tansze.

No i pan kierowca wydrukowal mi bilet.

Takie historyjki sprawiaja, ze uwielbiam jezdzic autobusami. Kiedys tego nie cierpialem, odrzucalo mnie na sama mysl o podrozy autobusem. Nie wspomne juz o tym, ze jak nie woe sie na jakim przystanku wysiasc, bo przystanki sa tylko na zadanie, wystarczy poprosic kierowce aby zatrzymal sie na "naszym" i dal znac. Kiedys tak zrobilem, po drodze mi sie przysnelo. Dodatkowo siedzialem na pietrze. Kierowca sie zatrzymal, pewnie zawolal, ale ze nie schodzilem to przyszedl zobaczyc co sie dzieje. Obudzil mnie, informujac, ze to moj przystanek. Dlatego ich uwielbiam.

#uk #postmanstories #dziendobry
    pokaż całość

odpowiedzi (80)

Mirki, robię naprawdę prawilne #rozdajo którego nigdy jeszcze nie było. Jako, że mam do sprzedania (de facto wisi juz na allegro 3 tygodnie) geforce 960 gtx za śmieszną cene a i tak nikt tego nie chce wziąc więc postanowiłem oddać to w dobre ręce mirków. Jako prawilny mirek który już tutaj z wami śmieszkuje ponad 7 lat stwierdzilem ze za te wszystkie dobre zarty, smieszne memy, pasty i zarty od nie dzialajacych tagach postanawiam oddawać wam w rozdajo te cudowne cudo techniki ktore stworzylo amd. Ogolnie karta nawet spoko wszystko na niej hula jak powinno jakas wyzsza polka to to nie jest czyli oznacza to ze rozowepaski nie biora udzialo. Ogolnie karta jest malo uzytkowana poniewaz nie jestem jakims tam fanboyem gram potrzebowalem ja po prostu do lepszej wydajnosci i zielonki dupa cicho nie biora udzialu. Prosilbym o nie odsprzedawanie karty dalej ze wzgledu na to ze pomaranczowe paski tez nie biora udzialu jak i bordo. W sumie to nikt. Takie rozdajo nie bylo i dlugo nie bedzie.

Przepraszam wiem ze sciana tekstu ale tylko wytrwale plusujacy mircy maja szanse na takie cudo techniki i wygranie prawilnego rozdajo.

Zapraszam do plusowania.

Wyniki jutro o 21:00

Pozdrawiam ICET
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Współczesna replika średniowiecznej rzeźby Azteków przedstawiającej ichniejszego boga płodności, Urosa z Malau.

[ #kominkiboners #beniz #heheszki #tarnow, pozdrawiam @Norbercikk'a ]

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (23)