Wpis z mikrobloga

@afrykas2568: Jeżeli nie zostało uwzględnione w ustawie (A nie zostało), że ściganie tego przestępstwa następuje na wniosek pokrzywdzonego, to jest ono ścigane z urzędu.
@nwcw: ahh przepraszam xD za późno już było by się poprawić pogmatwało mi się ;) Bo myślałem że to przestępstwo jest względnie wnioskowe jak np. przestępstwa niektóre wewnątrz rodziny ( kradzież na osobie najbliższej itp. ) ale faktycznie źle napisałem ... mimo to .. kto takie dziewczyny by zgłosił chyba jedynie jak prokurator był online na transmisji ;p + przepis ten w zasadzie powstał by nie rodziły się dzieci z wadami
@zlyiwsciekly: No tak ale po co bić pianę ... komuś się krzywda dzieje ? Skoro chcą i lubią to co robią a w dodatku chcą to pokazywać ludziom + mają z tego kasę to czemu nie ? Z ich zachowania nie wypływa nic negatywnego ani dla nich ani dla oglądających to z własnej woli :) Gdyby to był brat + siostra to faktycznie trochę nie halo ale tam dwie siostry w
Postawiłem tylko zwrotną diagnozę. Jak nie upośledzony penis i związana z tym frustracja to co? -Mam nadzieje, ze to dojdzie do ich szkoly albo do rodzicow- Co Cie boli człowieku, chcesz o tym porozmawiać?