:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pobity przez SM to najzwyklejszy sebix. Dlaczego nie znam nikogo normalnego który zostałby potraktowany w podobny sposób przez służby czy funkcjonariuszy? Dlaczego to zawsze są wychudzone sebixy w dresie JP? W żadnym wypadku nie popieram działania SM, ale kurwa, gościu był typowym patolem z blokowiska i SM interweniowała w jego przypadku przeszło 40 razy, w końcu funkcjonariuszom nerwy puściły i mamy aferę. Nie popieram działania SM, ale gościa najzwyczajniej w świecie mi nie żal. #niepopularnaopinia #bijosebixow pokaż całość

odpowiedzi (47)

Mój facet zajmuje się parkietami. Kolega po fachu opowiedział mu jak to robił parkiet u Kory Jackowskiej.
    Po cyklinowaniu i lakierowaniu mówi do niej, że przez trzy godziny nie można wchodzić na parkiet. Co Kora skwitowała krótkim:

- No chyba nie jestem debilką!

Kolega się zabrał z roboty. Za pół godziny dzwoni mu telefon. Odbiera, a w słuchawce:

pokaż spoiler - Dzień dobry. Tu Kora debil Jackowska.

#coolstory #truestory #heheszki #kora
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

W końcu!
    Ze 3 miesiące czekałem XD
    Dziewczyna kremowała ręce i mi się przypomniał ten #suchar xD
    Złapałem ja za rękę i mówię.
    -Ale jesteś tłusta.
    -to przez ten krem do rąk
    -jesz krem do rąk? XDD

#heheszki

pokaż spoiler tłusta nie jest xD wiec się nie obraziła