:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Widząc duże zainteresowanie w moim poprzednim wpisie, organizuję konkurs
    Spośród plusujących wylosuję jedną osobę której oddam #gameboy color z grami i innymi pierdołami, które miały trafić do utylizacji

W zestawie gameboy color (troche porysowany ekran), 7 gier (dwie trochę brudne) , kabel multiplayer xD, jakieś lampki, jakieś ładowarki, battery pack.

Losowanie do 22, wysyłam wyłącznie paczkomatem za pobraniem

#rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

#feuernabali

kurwa nie mogę z tego bulu dupy o feuera xD koleś jest szczęśliwy, zarabia dobre hajsy i dupczy azjatki, a tu przyjdzie jakiś kuc w koszulce metalyka i zazdrości, zamiast też do tego dążyć xD takie rzeczy to tylko na mirko, nigdzie indziej w internetach xD

myślałem, że mentalna komuna zakończyła się razem z waszymi rodzicami/dziadkami, a tu jeszcze pełno jej pokładów w głowach wykopków xD gniję. pokaż całość

odpowiedzi (33)

Co mnie wczoraj zaskoczył pewien nieznajomy #rozowypasek a mianowicie siedze sobie w #pracbaza i dostaje wiadomość na gg z nieznanego numeru:

pokaż spoiler Cześć
    Poznamy się!

A ja na to:

pokaż spoiler Czemu nie.

No i gadka-szmatka, terefere. Daj no mi linka do FB. Dała pacze a tu taki rozowypasek 4-5/10. Ale co mi tam gadam dalej.
    Dałem jej w rewanżu mój FB, mówi:

pokaż spoiler ładny jesteś.

Ja:

pokaż spoiler Ok, dziękuje. Ty też masz ładną buzię (a w myślach: że szkoda że taka tłusta)

Potem wspomniała że nie ma z kim iść na wesele w sobote .. no i:

pokaż spoiler wiem że głupio troche sie pytać.. czy byś może nie poszedł ze mną <zawstydzony>

Na to ja:

pokaż spoiler domyślam się, że kosztuje to sporo odwagi by się zwrócić do nieznajomego z czymś takim :)

na to ona:

pokaż spoiler tak wogóle to nieśmiała jestem troche:)

A potem, Ja:

pokaż spoiler czyli miałbym tam być o 15? czy najpierw jechać po ciebie? koszty paliwa to ja mam pokryć? co z noclegiem? kuzynka przewidywała jakieś pokoje dla gości? czy wracamy do domu od razu po imprezie? :)

Ona:

pokaż spoiler jak chciałbyś to do mnie:) na paliwo to ci moge zwrócić:) no i chyba od razu wracamy:)

A później:

pokaż spoiler a jakbyśmy sie spotkali jakoś jeszcze w tygodniu, żeby sie poznać lepiej:)

to ja:

pokaż spoiler w takim razie zapraszam w Czwartek po 16:30. Daj mi swój nr telefonu to będziemy w kontakcie

ona:

pokaż spoiler a ja z kolei kurcze po południu zapomniałam, iż niemoge bo z koleżanką mam jechać do xxx bo mnie prosiła. to może poprostu przyjedziesz wcześniej w sobote. tak godzinke wcześniej żeby móc pogadać sobie:)

Ona jest oddalona odemnie o 70km, wesele 130 km.
    Nie wiem co mam o tym myśleć a wy?
    W sumie to do niczego nie zobowiązuje, zabawa i jedzonko za free (。◕‿‿◕。)
    tylko martwi mnie to, że do nieznajomego się z czymś takim zwraca (nie ma kolegów? koleżanek co mają kolegów?)
    #coolstory #wesele #nieznajoma
    pokaż całość

odpowiedzi (53)