Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mój kot to #psychokotek. Rozumiem upolować ptaszka czy tam myszkę, no ale kurwa wiewiórkę. Jest mi bardzo przykro z tego powodu co się dzisiaj rano stało. :/ Pic related. Wiewiórka jeszcze była ciepła :(
  #koty #kotekskurwiel #kotki

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  #lippaa

  wśród moich znajomych z czasów gimnazjum była taka Ola – przesympatyczna i porządnia dziewczyna. może nie miała zbyt ładnej twarzy, ale za to była gruba. zawsze jak się ktoś na imprezie zrzygał, to sprzątała to Ola. nie chcę, żeby wyszło, że wśród moich znajomych byli sami zarzygańcy, ale kto był kiedyś w gimnazjum, ten wie – co najmniej jeden zgon na imprezę. pojawiały się rzygi, pojawiała się Ola. nikt jej do tego nie zmuszał, po prostu to robiła i wiedział to każdy. taki był podział obowiązków w naszej ekipie. dopiero teraz uświadamiam sobie, że ona robiła to po prostu po to, by czuć się potrzebną. spośród wielu różnych rzeczy, którymi mogła się zająć, ona akurat z tego postanowiła uczynić swój konik.

  wykop.pl, a wy co robicie, by czuć się potrzebnymi? ja w domu jestem odpowiedzialny za parzenie herbaty. pojawia się ochota na herbatę, pojawiam się ja. dorian, dorian, zaparz sagę! i choćbym nie wiem jak nie miał ochoty odchodzić od komputera, to i tak to robię, bo wiem, że w robieniu herbaty jestem najlepszy - co potwierdziła nawet ciocia Basia.
  czasem wyobrażam sobie, że umieram. po pogrzebie rodzina dochodzi do siebie, miają tygodnie, a oni coraz bardziej przyzwyczajają się do mojej nieobecności. za każdym razem, kiedy któregoś z rodziców napada ochota na herbatę, przypomina sobie o mnie i płacze. nie ma mnie – nie ma herbaty, nie ma Oli – rzygi zasychają na podłodze i jest pszypał, kiedy starzy wracają do domu.

  nazywam się Dorian i parzę herbatę. czuję się potrzebny na tym świecie.
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Małe #rozdajo Mireczki. Zasady znacie. W kazdym telefonie jest załozony sim lock i tylko karty sim z Orange działaja.
  Losowanie jutro o 22:00.
  #cebuladeals

  odpowiedzi (64)