:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Całe szczęście że już po testach 6 klasistów... dziewczyna w końcu nie będzie odmawiała sexu bo musi się uczuć.

odpowiedzi (12)

#pracbaza #janusze #polakicebulaki #coolstory #bekazpodludzi

Kurwa, mirki co się odjebało. Prowadzę firmę, ostatnimi czasy, a dokładnie w sierpniu potrzebowałem dodatkową osobę, która zajmowałaby się jedynie sprawami papierkowymi. Lajtowa robota, mirko na komputerze odblokowane. Po prostu trzeba było ogarniać Worda, odrobinę Excela i można było zajebiście pracować za całkiem przystępne pieniądze jak na studenta i jego życie studenckie (tak mi się wydaję). No i przyjąłem takiego chłopaczka, wydawał się poukładany, student ekonomii, wcześniej zdane liceum, a nie WSRH. Podpisana umowa, cyk, pyk. Chłopak czuł się jakby wygrał życie, 5 dni w tygodniu po 6h pracy, stawka 12zł netto za godzinę. Pracował, do poniedziałku. Podchodzi i mówi, czy nie zmniejszyłbym mu ilości godzin w tygodniu, bo rodzice są źli, że tyle pracuje, że nie ma go w ogóle w domu ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja mu mówię, stary pracujesz 30 godzin w tygodniu, nie mogę sobie pozwolić aby jeszcze bardziej zmniejszyć Ci ilość godzin. Na to on, no to sorry muszę zrezygnować, bo po prostu nie dam rady, sprawy rodzinne. Odpowiadam mu, kumplu no to jeżeli teraz masz jakiś młyn w swoim domowym ognisku, powiedz, a w tym okresie świątecznym mogę Ci dać jakiś urlop, pozałatwiasz sprawy. On, że niestety nie, on może pracować maksymalnie 4 godziny dziennie. No to podziękowałem mu, on mi. Wiedziałem, że święta, więc od razu dałem mu wynagrodzenie za poprzedni miesiąc + dodatkowe 200zł, bo naprawdę zajebiście pracował, a jego nagła decyzja rozjebała ze zdziwienia na atomy wszystkich wokół. Dodatkowo widać było, że po prostu pieniądze się mu przydają. No i kurwa siedzę sobie dzisiaj rano, 8:00 na zegarze z kukułką i nagle na pełnej kurwie wchodzi jakiś Janusz. Czy mogę rozmawiać z panem emsk? Tak, tak, to ja, zapraszam do siebie i porozmawiamy, bo jestem zdziwiony tak nagłym wtargnięciem. Okazało się, że to ojciec tego ziomeczka, który u mnie pracował. Wkurwiony wleciał z dyktafonem, wrzeszczy na mnie, że wykorzystywałem jego syna. Mówi mi, że jego syn do późnych godzin nocnych nie wracał, cały czas był zajęty pracą. Odpowiadam mu, panie Januszu, pana syn pracował od 8 do 14, więc to co robił później mnie naprawdę nie interesuje, a pracę wykonywał sumiennie. No i ten jeszcze bardziej, że ja mu tak kazałem mówić, że to ja go zmusiłem do kłamstwa. No i nie wytrzymałem i mu powiedziałem, żeby się uciszył, bo gówno mnie obchodzi co robił jego syn poza pracą, gdzie był. Wiem tylko tyle, że przestał pracować, bo ma problemy w domu. Więc panie Januszu, może pierw warto zadbać o swoje sprawy, a potem wtykać w nos w cudze, co pan na to? Naprawdę jest to proste i zaoszczędzi sobie pan wstydu, którym chełpi się pan właśnie w tym momencie. JAK SIĘ ZROBIŁ CZERWONY, JAK KURWA DORODNY POLSKI POMIDOR. Cegły Izabeli Trojanowskiej były bledsze niż on. Rzucił mi na odchodne, że takie kurwy jak ja powystrzela, że sprawa trafia do sądu, a ja zgniję w pierdlu za machlojki, które robię xD. Czo te ludzie to nawet ja nie. Pożegnałem się już z rodziną, kupiłem strój nocny, łóżkowy w zebry i czekam na rozwój sytuacji. pokaż całość

odpowiedzi (26)

wykop.pl to serwis ze śmiesznymi obrazkami w którym nie działają śmieszne obrazki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#michaupsuje #oswiadczeniezdupy

odpowiedzi (4)