:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Każdy kto zaplusuje otrzyma konto w tibii pod warunkiem że będzie 200+ plusów.
    Konta rozdaje losowo.
    Mam ich z 5000.
    Największy lvl 168.
    Najmniejszy lvl 1.
    #gry #rozdajo #mikroreklama #zadarmo #tibiazwykopem #tibia #tibiabot

odpowiedzi (19)

-oglądaj profil aralki na facebooku
    -miej włączony aralkafolder
    -wyjdź do kibla się wysrać
    -wracasz do pokoju
    -mame przegląda profil aralki i folder ze zdjęciami
    -pyta się kto to
    -powiedz, że koleżanka
    -taaa koleżanka i dlatego masz jej zdjęcia na komputerze
    -mame woła ojca
    -Starryyyyy zobacz jaką będziesz miał synową
    -mame dzwoni do ciotki i opowiada jak to anon się zakochał
    -ojciec przychodzi i mówi, że da mi 200zł żebym gdzieś ją zabrał

kurwaaa 25 lvl here nie można być bardziej żałosnym

#tfwnogf #coolstory #aralka
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (35)

Wracałam sobie wczoraj nocnym autobusem do domu z przyjaciółką. Wysiadła 3 przystanki przede mną, więc postanowiłam rozwalić się na dwa siedzenia i posłuchać muzyki. Nagle puka mnie ktoś w ramię, odwracam się i widzę pana z brodą, na oko trzydziestolatek. Podaje mi telefon z bardzo zażenowaną miną i mówi "To do pani. I z góry bardzo panią przepraszam..." Nauczona doświadczeniem zaczęłam rozglądać się po autobusie w poszukiwaniu osoby, która byłaby odpowiedzialna za tego typu żart. Nikogo takiego nie znalazłam, więc biorę niepewnie telefon i mówię "Tak słucham?". Na początku cisza, a potem odzywa się męski głos:
    "Dobry wieczór. Przepraszam, że przeszkadzam, ale kolega powiedział, że jest pani najpiękniejszą kobietą jaką kiedykolwiek widział i chciałem zapytać czy zechciałaby pani podać mi swój numer telefonu?"

pokaż spoiler Potem powiedziałam, że dziękuję, ale jestem zajęta i życzę miłego wieczoru.

#coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (18)