:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#takaprzerobka #wykopowehity #humorystycznatworczosc
    Elfik miała fajny biust,
    Inercja styl, a Theia coś co lubię.
    Khalessi całowała cudnie,
    więc wciąż jestem w jej gadzim klubie.
    Z pepoon można było śmieszkować
    chociaż wiem,
    że chciała mnie raz na swą czarnolisto dać.
    lucyferia zło, truskawkow też zagłaskałaby na śmierć
    a Sekutnica intrygowała mnie.

Piękne jak django/django (uuuuuu)
    Z dwoma pełnymi dziesiątkami 10/10
    Jak płomień na głównej (uuuuuu)
    Jak belka nad nami

Famina czaruje w wykopfm
    z tusiatko nigdy nie było tak samo.
    PyraPrzeznaczenia śmieszkuje tu,
    więc na głównej umówiłem się z akroliną.
    Wszystko mógłbym kerly dać,
    tak jak batgirl, ale one plusów nie chciały brać
    Mysterii, mozaika jeden grzech, aż onieśmielały mnie.
    13czarnychkotow była okej.

Piękne jak django/django (uuuuuu)
    Z dwoma pełnymi dziesiątkami 10/10
    Jak płomień na głównej (uuuuuu)
    Jak wykopowa belka nad nami
    pokaż całość

odpowiedzi (5)

• odpowiedzi (2)

#patologiazewsi - dzięki kurwa spamerzy, 200 subów uleciało przez Wasz spam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziś historia spierdoliny mentalnej i umysłowej - gościa o imieniu Franek. Mam ochotę go po imieniu nazwać i nawet profil na fb wrzucić, żeby wszyscy poznali jego debilizm, ale chyba jednak tego nie zrobię.

Odrobina wstępu: Franek nie jest inteligentny. Trochę głupawy, ale to niby jakaś rodzina, to się w miarę szanuje. Franek ma dobre serce. Franek poznał dziewczynę. Dziewczyna zrobiła z niego pantofla. On na boku zaczął ruchać inne. Ona chciała się zemścić, ale nikt jej nie chciał xD Więc jego niezwykle inteligentna dziewczyna, którą darzę nienawiścią i bliżej jej do świni, niż człowieka, zaczęła Frankowi grozić:

TY CHUJU JAK MNIE BENDZIESZ ZDRADZAŁ TO SIĘ POWIESZĘ CHRUM CHRUM

Pewnego razu nawet się lekko pocięła - nawet krew jej nie leciała, ale Franek - idiota skończony - złapał się za głowę i wrócił do niej. Obiecał koniec ze zdradami itp. Pogodzili się. Ale koncert spierdolenia trwał w najlepsze - Świnia, bo tak ją teraz nazywam (nawet w twarz), manipulowała Frankiem na wszystkie sposoby. W sumie manipulacje można przeżyć, ale była taka historia, że matka Franka, 50 lat, kobieta, co się wsiom i parafiom dookoła nasłużyła więcej niż księża razem wzięci, złamała nogę. Mieli jakiś taki samochód, że dało się wsiąść tylko przez przednie drzwi, a ta matka, że starsza kobita już to nie dawała rady po prostu wsiąść na tylne siedzenie. Anyway, Franek z Matką jadą do kościoła i nagle Świnia wyskakuje z ryjem, wali w samochód i drze się do Franka, że to ona ma z przodu jechać. Ludzie dookoła what the fuck face. Zatrzymali się. Matka Franka się popłakała i wysiadła z samochodu. Ta Chrum Chrum szybko poczmychała, siadła z przodu i do Franka

NO JEDŹ KURWA
    Nie wiem, co tam się działo i o chuj chodziło, ale wyglądało to jak prawdziwa #patologiazewsi

W sumie to też nic - wielokrotne imprezy z nimi kończyły się w ten sposób, że Chrumka płakała, bo ktoś jej piwa nie podał albo ktoś zjadł "jej" (czyli taką, jaką ona lubi) sałatkę. Zawsze Franek ją pocieszał. Z perspektywy czasu, szkoda chłopaka, bo się mu mówiło 10 000 razy, by z nią zerwał - że szkoda życia na taką idiotkę, że nie jest z nią szczęśliwy, że ona nawet kurwa 4/10 nie ma, a Franek to 7.5/10 spokojnie... to nie. Debil pozostanie debilem.

Ale mam więcej - Chrumka do każdego, i to dosłownie KAŻDEGO napierdala na ludzi. Mówi do mnie na Franka, a potem do Franka na mnie. 3/4 rzeczy wypływających z jej ust, to kłamstwo. Obgaduje ludzi, a potem do nich leci obgadywać innych. Nic dziwnego, że nie ma ani 1 przyjaciółki...

Chrumka też nagminnie obraża innych - mnie to tam luźno, raz mi tylko powiedziała, że jestem brzydki, to jej klapsa na dziąsło dałem i się uspokoiła xD Matce Franka wielokrotnie mówiła podczas obiadów "nie smakuje mi to gówno", ojca Franka, który jest lekko niepełnosprawny (wzrok słaby), nazywa "w żartach": ślepy chuj. A potem się suka dziwi, że jej 'Teściowie' nie lubią...

I wiecie co?

Ostatnio zjechali się do #warszawa - wiem, bo z Frankiem gadam. Franek sobie znalazł robotę, a Chrumka przez 4 miesiące... nie przepracowała ani dnia. Nawet ja jej robotę znalazłem, jako opiekunka - nic. Ona nie chciała. Mało tego - pretensje do Franka, że za mało pieniędzy w domu xD #spierdolinamentalna
    Ostatecznie Frankowi stęskniło za wsią i wrócił, oczywiście Chrumka za nim! Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że...

On się jej oświadczył. Biorą ślub. On ma 22 lata, ona 20.

A, to nie wszystko. Zamieszkają z rodzicami Franka. Nie, nie we własnym mieszkaniu. W jednym pokoju, który ma 10m2.

Nie mam więcej słów.

#coolstory #truestory #chujowe #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (21)