Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Założyłem drugie konto, tylko po to, żeby nikt mnie nie zestalkował z prawdziwego konta..

  Jest strasznie, dziewczyna którą kochałem i kocham najbardziej na świecie, właśnie rozjebała moje uczucia doszczętnie, przy okazji robiąc porządną wyrwę w sercu. Wiele osób mówiło mi, żebym do swojej "byłej" napisał i próbował to wszystko naprawić, tak te zrobiłem, zaczynałem się starać, coś uskuteczniać - nie zawsze wychodziło. Wczoraj również uznałem, że mam ogromną ochotę z nią porozmawiać i myślałem że ona prawdopodobnie też, niestety raczej sie myliłem, a i przy okazji dowiedziałem się bardzo fajnej rzeczy, bardzo fajnej rzeczy którą było to, że okazało się, że ona już kogoś ma u boku, że już jest w parę dni po rozstaniu najszczęśliwsza - z tym innym. Nawet nie wiecie co przeżyłem otrzymujac wiadomość którą zaraz tutaj wkleje, ale wiem tyle że jedynymi myślami jakie mam w głowie to są myśli samobójcze. Taka jest prawda, że po raz pierwszy czuję, że mogę to zrobić. Zawszę bałem się reakcji "byłej" dziewczyny, ale teraz już mnie to nie obowiązuje bo wczoraj totalnie się odłączyła ode mnie i ja od niej. Aktualnie już nic mnie nie trzyma przy tym by jednak tego nie robić. Przykre, bo myślałem że nigdy nie będzie tak źle, że myśl o samobójstwie będzie przywodzić mi coś takiego jak ogromna ulga, szczęście i koniec tego stanu wegetatywnego w którym żyję.
  W końcu czuję, że mogę to zakończyć, pomimo, że to raczej nie będzie bezbolesna rzecz. Nic mnie nie trzyma, ona już jest najszczęśliwsza..
  W dodatku jak sobie wyobrażę, że inny z nią się liże, obsciskuje, maca ją, uprawia z nią seks to mam od razu odruch wymiotny i puls 200 na sekundę.. Czuje że z tym wyobrażeniem i myślą pójdę na drugą stronę, bo to jest zbyt ciężkie, zbyt obrzydliwe i zbyt bolesne dla mnie i mojej psychiki..

  Mam nadzieję, że to będzie mój ostatni post i ostatnie słowa w życiu ;p Pozostaje mi życzyć wszystkim miłości która nie przerodzi się później w największe cierpienie jakie może człowieka spotkać. Miłość potrafi dać największe szczęście, ale jednocześnie największe męki..

  Cya :)

  #zalesie #przegryw #feels #debil #tfwnogf
  pokaż całość

  odpowiedzi (118)

 • avatar

  Jeden mirek zachował się jak #cebula i usunął wpis jak kilku prawilnych mirków mu napisało, że z niego #zlodziej, a już miałem szykowac popkorn i czekać na #gownoburza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  #wybory

  100% racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (13)