:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniałem sobie #coolstory sprzed około roku. To jednocześnie #truestory - #policja bardzo poprawiła swój wizerunek.

Mój wujek, facet dobrze po siedemdziesiątce, konkretnie schorowany z zaburzeniami pamięci wybrał się z kolegą na grzyby w okolice Czchowa (między Brzeskiem, a Nowym Sączem). Po kilku godzinach chodzenia po lesie, okazało się, że zgubił się w nim. Zadzwonił do swojej żony i powiedział, że zbłądził i nie może znaleźć wyjścia z lasu. Ciotka wpadła w panikę i jedyne co przyszło jej do głowy to zadzwonić do mnie. Pewnie dlatego, że jestem dyspozytorem/operatorem #999. Wypytałem co i jak i dostałem nr telefonu do kolegi wujka, który czekał na niego na parkingu przy samochodzie. Powiedział mi gdzie się znajduje i gdzie widzieli się w wujkiem ostatnio (telefon wujka już nie odpowiadał).
    Sytuacja była poważna. Jesień, godzina 17, za chwilę zapadnie zmrok.
    Wyszukałem w internecie telefon do lokalnej policji. Był to komisariat w Czchowie. Pomyślałem, że to już koniec, już po wujaszku... Cóż taki komisariacik z jednym radiowozem może zdziałać? Zadzwoniłem, powiedziałem o co chodzi, przekazałem telefon do kolegi wujka i.. tyle, nic więcej nie mogłem zrobić. Po około półgodziny zadzwoniłem do kolegi wujka i ten powiedział, że jest przy nim policja i zaczyna się akcja poszukiwawcza.

Po dwóch godzinach zadzwonił do mnie policjant z Czchowa i powiedział, że wujek się odnalazł. Podziękowałem i zapytałem komu mam podziękować. I tu totalnie miłe zaskoczenie, ten wyśmiany przeze mnie komisariat uruchomił następujące siły:

- ściągnęli z domu komendanta, który przejął dowodzenie
    - ściągnęli z Brzeska pluton alarmowy policji
    - również z Brzeska przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej
    - zaalarmowano 3 okoliczne jednostki OSP
    - wysłano z Krakowa kolejny pluton alarmowy policji
    - powiadomiono członków dwóch kół łowieckich
    - uruchomiono śmigłowiec (ostatecznie nie był potrzebny)

Do każdej ze służb i organizacji przesłaliśmy listy z podziękowaniem. Policjantom z Czchowa chyba się spodobał, bo zadzwonili z pytaniem czy mogą go opublikować w necie :-)
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Moja siostra przyszła do mojego pokoju. Popatrzyła na mnie z politowaniem i powiedziała:
    - znowu jesteś naćpany!
    Możliwe, że miała racje przecież jestem jedynakiem.

#heheszki #narkotykizawszespoko #coolstory

odpowiedzi (1)

Troche #coolstory ale bardziej #sadstory #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Wszędzie mówią, że rozmiar nie ma znaczenia, mały, ale wariat, liczy się technika i tym podobne frazesy. Ja też tak myślałam. Do czasu kiedy zbliżyłam się do mojego aktualnego chłopaka. Moi poprzedni partnerzy nie byli jakoś szczególnie obdarzeni, ale mieścili się w normie. Seks był fajny i wcale nie potrzebowałam do tego ponad 20-centymetrowej maczugi. Już 14 by wystarczyło. No, ale bez przesady! Coś muszę w sobie poczuć, żeby było mi dobrze. A teraz... Ma tak małego, że czasami nie wiem czy już we mnie wszedł, czy może jeszcze nie...

Oczywiście głośno tego nie komentuję, bo by się załamał. Na pewno zdaje sobie sprawę ze swojego kalectwa, więc po co go dobijać. Sama nie wiem jak do tego podejść. Jest naprawdę przystojnym chłopakiem, wysportowanym, ze zniewalającym uśmiechem i do tego nie cienkim portfelem. Ma dużo oleju w głowie, świetnie mi się z nim rozmawia, ma szerokie horyzonty... Myślałam, że się w nim poważnie zakochałam, ale teraz już sama nie wiem. Przecież bez normalnego seksu nie da się stworzyć związku!
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Obserwowani polecają