Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki co ludzie mają w głowach to ja nawet nie...
    Wystawiłam na fejsie do sprzedania 2 książki. No i pisze do mnie taki #niebieskipasek . Na oko lvl 17 no i zaczyna się rozmowa. Chce kupić jedną z książek, no to ja podaję mu cenę. Pyta się jak płatność, to ja mówię, że przelewem. Byłam w szoku gdy typek, który miał na facebooku ustawione, że jest w licbazie mówi, że nie ma konta w banku. No, ale nic no to mu mówię, że może przelew na poczcie zrobić. Typek na to, że on nigdy nie robił i musiałby poczytać jak to zrobić. Ja #facepalm , ale piszę z nim dalej żeby dojść do porozumienia. Nagle gościu wpada na "super" pomysł i proponuje, że kupi mi doładowanie w Żabce. Ja w szoku, bo się zastanawiam, po co mi doładowanie. No, ale olśniło mnie wtedy i mu mówię, że może zrobić płatność za książkę w Żabce. No się mnie pyta jak. No to mu mówię, że bierze moje dane do przelewu i robi przelew w Żabce, bo tam można takie płatności robić, tłumaczę mu, że za rachunki można tam płacić i tak samo można wykonać każdą inną płatność Typek mi mówi, "no ok, to ja pójdę do tej Żabki i tam dokonam płatności". Gościu wraca po godzinie i jak wyglądała rozmowa?:
    -Cześć. Jest sprawa w żabce mnie ośmiali.
    -Co? Jak Cię ośmiali? (samo to określenie mnie rozbawiło)
    -No im mówię. Mam dane pewnej dziewczyny i chciałem zakupić książkę, ponoć tutaj można. Na co oni odpowiadają mi, że książek nie sprzedają. Ja im tłumaczę, że ta dziewczyna mi mówiła, że wystarczy dać dane i można kupić książkę. Ja tam więcej nie pójdę, a Ty mnie okłamałaś.
    Nie miałam potem siły z nim pisać. Miałam taką bekę, że masakra XD

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Prychłem :D Diabelski plan zemsty

odpowiedzi (38)

"Ludzie Cię kochają, mój panie"

#stronghold #twierdza #gry #staregry #gimbynieznajo

odpowiedzi (16)