:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (6)

#wykopoczta #pokazpaczke

Pisałem rano, że dotarła do mnie moja #wykopaczka. Aby się do niej dobrać musiałem czekać jedenaście godzin i siedemnaście kilometrów :)

Wróciłem do domu. Zmęczony przeokropnie. Siadłem przed kominkiem, zapaliłem papierosa, polałem sobie whisky i zacząłem przebijać się przez grubą warstwę taśmy klejącej. Asystował mi przy tym mój #rozowypasek która była bardziej podekscytowana ode mnie. Otworzyłem i oniemiałem a papieros mało nie wypadł mi z ust.

NIESAMOWITE!!! CUDOWNE!!! POMYSŁOWE!!! Paczka wypełniona była kopertami. Jak widzicie na zdjęciu, każda to gra, zadanie, coś na poprawę humoru. Nie powiem, korci aby otworzyć wszystkie na raz i zobaczyć co jest w środku ale nie... podejmę się gry i będę otwierał każdą wedle wytycznych :)

Oj jak to zrobiło mój dzień. Po męczącym okresie przedświątecznym ten prezent jest jak błogosławieństwo dla moich zszarganych nerwów.

Otworzyłem do tej pory cztery koperty. Wiadomości w środku są pisane tak jak lubię, ciekawie i z emocją. Autor ma dryg do słowa. To co zostało tam zapisane pozostanie (z zasadami tajemnicy korespondencji) między nami... będzie to pamiątka obfotografowana, zdokumentowana i przechowywana do końca mojego życia.

Pierwszy raz wziąłem udział w wykopoczcie i trafił mi się Mirek niesamowity. Nigdy nie spodziewałbym się tak pomysłowego prezentu. Jest to o wiele ciekawsze niż foka, ba nawet lew morski ;) #pdk

Jak widać na zdjęciu nawet mój różowypasek dostał coś dla siebie i bardzo się jej to podoba.

Będę eksplorował te koperty przez długi czas...

Zawołałbym Mirka, który wysłał mi tą przewspaniałą paczkę ale niestety nie podpisał się :) Chciałbym podziękować Tobie za powrót mojego spokoju wewnętrznego i przywrócenie wiary w to, że takie zabawy są warte zachodu. Wielkie DZIĘKUJĘ dla Ciebie.

#postmanstories
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Normalnie nie ogarniam:

Mój różowy pasek zwraca się do naszego dziecka (lev 5) : Córeczko, jesteś głodna? Masz ochotę na budyń? Może zrobię ci budyń? Mam dobry budyń śmietankowy, zrobić?
    Dziecko: tak mamo zrób mi budyń.
    Różowy pasek: A może zrobię ci jajecznicę, chciałabyś jajecznicę?
    Dziecko : chcę budyń.
    Różowy pasek: A może chciałabyś kromeczkę zjeść? Zrobić kromeczkę z kiełbaską i serkiem?
    Dziecko: budyń chciałam.
    Różowy pasek: A czemu chcesz ciągle ten budyń, jak mogę ci przecież coś innego zrobić ?!

I tutaj już nie wytrzymałem i musiałem to brutalnie przerwać....

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (28)