:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zrobiłem test i coś takiego mi wyszło, chyba to tzw zespół spierdolenia
    #aspiequiz #przegryw #feels

odpowiedzi (13)

Siema Mirki!

Czas na małe #rozdajo

Hajsy mi się zgadzają, więc mogę Wam podarować tyle koszulek, ile tylko chcecie.
    Spośród plusujących wybiorę osobę, która będzie mogła wybrać koszulkę ze sklepu www.podtekst.cupsell.pl
    Zabawę zaczynamy od jednej koszulki, druga pojawi się po 200 plusach, trzecia po 400 i tak dalej, i tak dalej. Gotowi? To do dzieła. Oczywiście #logikarozowychpaskow doprowadzi do tego, że też będą plusować. Ale nie mam nic przeciwko, one też coś dla siebie znajdą. pokaż całość

odpowiedzi (34)

320 613 - 121 = 320 492

Dobra, no to daliśmy radę - ja i mój staruszek. Po powrocie, serio, pogłaskałam go po siodełku, bo to wcale nie było takie pewne, że mi się gdzieś nie rozsypie po drodze.
    Pogoda wyśmienita, moje samozaparcie w znakomitej formie, no i te moje nogi - power jest! Tak jak przy ostatniej stówie - ok 90 km bez dłuższego odpoczynku, potem podładowanie telefonu i reszta dystansu. Przerzutki nadal nie działają tak jak trzeba i mam pewne podejrzenia co do tego, że muszę śmiesznie wyglądać jak namagam kopytami w te pedały - jakiś dziadek dał mi radę: "Dziecko zmień na wyższy bieg!" LOL, dzięki dziadziu!
    Oprócz kanapek i słodyczy, zjadłam kilka muszek, kilka pragnęło bliskiego kontaktu z moimi oczami, a bąkiem dostałam w czoło.
    Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! XD Jestem trochę zmęczona, to może mi się nie chcieć odpisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #100km
    pokaż całość

odpowiedzi (65)