:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (46)

#ciekawostki #militaria #gif

Wystrzelenie rakiety spod wody oraz jej orientacja na wlasciwy tor lotu. Cudo.

GIF

odpowiedzi (3)

Idę do domu i tak patrzę, że ładna dziś pogoda, ciepły wieczór. I pomyślałam, że może w końcu wyjdę pobiegać jak człowiek w normalnych godzinach. Już miałam wklepać kod, a patrzę że sąsiad akurat wychodzi w butach do biegania i machnął ręką do mnie. To w sumie żaden mój znajomy, raz mnie zaczepił właśnie jak szłam biegać i mieliśmy się zgadać na trasę, ale nie było mnie w mieście długo i temat ucichł. Podchodzi i mówi, że no właśnie, że ma mój numer i czemu nie biegamy. Powiedziałam, że miałam przerwę ze względu na kontuzję i oszczędzałam nogę - że staram się nie przegiąć tym razem. I on na to takim spokojnym głosem:
    - Wiesz czego potrzebujesz? Potrzebujesz rehabilitacji.
    I tak słucham o co chodzi, co ja kaleka? A on

pokaż spoiler podszedł, tak ,,smyrnął" po ręce i mówi: - Rehabilitacji u mnie w mieszkaniu...( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki czote #niebieskiepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (44)