:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Po czytaniu mirkoblogu stwierdzam, że gdybym miał się przejmować opinią innych to chyba musiałbym skoczyć z mostu

1. > beka z typów, którzy obcinają się na łyso, lub na woja/jeża, wyglądacie jak z onkologii XD
    2. > beka z typów, którzy skracają boki, zaczesują grzywkę i robią przedziałek, pedały XD
    3. > beka z typów z długimi włosami, co wy baby jesteście XD

To co trzeba mieć na głowie by nikogo to wkurwiało/śmieszyło?

Podobnie z edukacją:

1. > beka z typów, którzy idą na gównokierunki, tylko pamiętajcie, że lubię jak jest dużo frytek no i cola light XD
    2. > beka z typów, którzy idą na nie wiadomo jak trudny kierunek co myślą, że potem bedzie wielki Pan Prezes a skończy w maku w uk XD
    3. > beka z typów, którzy w ogóle nie idą na studia, jebane debile XD

Czy z osobami aktywnymi:

1. > beka z typów, co zapierdalają na siłownie czy co dzień biegają, i tak nie zostaniecie schwarzeneggerem XD
    2. > beka z typów co nie uprawiają żadnego sportu a tylko siedzą przed kompem grube przegrywy XD

Dlatego miejcie w dupie opinie innych, róbcie co chcecie, ubierajcie się jak chcecie, studiujcie co chcecie lub nie studiujcie w ogole bo #hatersgonnahate

#bekazpodludzi #opinia #hejty #mirko #mikroblog #podludzie
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

XDDDDDDDDDDDD
    A W SZAFCE MAM CHIPSY I BATONY
    #heheszki #pasta

odpowiedzi (16)

zrobiłam dzisiaj dobry uczynek. na ulicy zaczepił mnie jakiś młody typ zbierający podpisy i spytał, czy popieram może prezydenturę Bronisława Komorowskiego.

powiedziałam: nie.

i poszłam dalej.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy

odpowiedzi (50)