Wpis z mikrobloga

@andrzej_potrafi: w każdej grupie społecznej pokażą się jednostki niepełnosprytne, nie ma co uogólniać, ale często tego powodem jest nadmierny alkohol - nie wiem jak po prawej stronie, ale po lewej znam wielu ludzi z którymi można sensownie porozmawiać i mają mordercze argumenty. Mam już 23 lata, czy wyrosnę z tego? Nie wiem bo jasnowidzem nie jestem, ale poglądy zawsze pozostaną :)

@aleksander_z: komandos już nie istnieje, tak jakby Cię ominął
@icehotbiker:

Mam już 23 lata, czy wyrosnę z tego?


widzisz, ja też mam 23 lata i z tego już dawno wyrosłem.

nie ma co uogólniać


uogólnienia zaś ułatwiają ocenę "sceny", bo raczej trudno by było to zrobić rozdrabniając się na pojedyncze przypadki.

ale często tego powodem jest nadmierny alkohol


to akurat żadna nowość.

znam wielu ludzi z którymi można sensownie porozmawiać i mają mordercze argumenty


z tymi argumentami to jest jak
@icehotbiker:

Jeśli mężczyzna, na którym Ci zależy, zamierza spędzić wieczór walentynkowy bez Ciebie, spróbuj wzbudzić jego miłość za pomocą magii.

Stół przykryj obrusem, zapal świecę, połóż na obrusie gałązkę lawendy lub też postaw naczynko z olejkiem lawendowym czy przygotowaną przez siebie mieszanką zapachową, przygotuj lusterko. Rozbierz się do naga, rozpuść włosy. Do prawej ręki weź kubek mleka, do lewej - łyżkę miodu. Miód zjedz, przeczytaj zaklęcie: "Matka mnie urodziła. Pszczoła miód