Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przeprowadziłem analizę, jak wygląda struktura gości w programie "Gość Wiadomości"

tl;dr

pokaż spoiler Dysproporcja jest ogromna

Wyniki z 98 odcinków:
    - 76 razy do programu był zapraszany ktoś z PiSu, z tego:
    * 11 razy razem z kimś z PO
    * 2 razy razem z kimś z Kukiz'15
    * 7 razy razem z kimś z Nowoczesnej
    * raz z kimś z SLD
    * 55 razy byli jedynym gościem

- 11 razy w programie był ktoś z PO, za każdym razem wraz z kimś z PiSu

- 8 razy w programie był ktoś z Kukiz'15, 2 razy wraz z kimś z PiSu

- 7 razy był ktoś z Nowoczesnej, za każdym razem wraz z kimś z PiSu

- raz był ktoś z PSLu (Kosiniak - Kamysz), sam

- raz ktoś z SLD (Liberadzki), razem z gościem z PiS

- raz ktoś z nowego koła "Republikanie" (Siarkowska), sama

14 razy zaproszono kogoś "spoza". Byli to:

- P. Duda (NSZZ Solidarność),
    - M. Shaded (Fundacja Estera),
    - M. Krupiński (prezes PZU, wiceminister skarbu za 1. rządów PiS),
    - K. Wyszkowski (były opozycjonista),
    - S. Płatek (górnik z kopalni Wujek),
    - abp M. Jędraszewski,
    - E. Błaszczyk (A kogo?),
    - ks. H. Zieliński,
    - M. Rodowicz, Z. Martyniuk, S. Karpiel - Bułecka (ta trójka w jednym programie),
    - abp S. Dziwisz
    - prof. J. Majchrowski (UW, były wojewoda lubuski z ramienia AWS),
    - R. Kot (fizjoterapeuta kadry skoczków),
    - prof. M. Kleiber (minister nauki za rządów SLD, były doradca L. Kaczyńskiego, były prezes PAN),
    - dr Jarosław Szarek (prezes IPN)

#neuropa #4konserwy #tvpis
    Przepraszam za użycie autorskiego tagu @Joz, ale myślę, że obserwujący ten tag mogą być zainteresowani #skrotwiadomosci #polityka
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

#owoce #polska #polakicebulaki #polak

w dupę se wsadźcie wasze mandarynki, banany i pomarańcze. Król jest tylko jeden:

odpowiedzi (51)

Mireczki, ale jestem spryciarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj rano obudziłem się z mega ochotą na chrust. Ale jak to każdy porządny #niebieskipasek w kuchni nienawidze sprzątać po gotowaniu. Wiadomo - gotowanie to moja pasja ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale sprzątanie już nie. Wpadłem zatem na genialny pomysł:

Wiedziałęm, że różowa będzie dzisiaj sprzątać mieszkanie i jedzie na jakieś zakupy wcześniej. Pomyślałem, że jak jej nie będzie to zrobię chrust. No i nadeszła ta chwila, gdy wybyła z mieszkania .Szybki zatem prysznic i do roboty.

Chrust zrobiony i wysłalem jej poniższe zdjęcie z podpisem "Wiem, że uwielbiasz chrust, więc postanowiłem Ci zrobić niespodziankę" (✌ ゚ ∀ ゚)☞ (✌ ゚ ∀ ゚)☞ (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Różowa wniebowzięta, zje i tak ze dwie sztuki nie więcej a ja będę miał chrustu na kilka dni. Aha, po powrocie udawałem, że niedawno skończyłem i zabieram się do sprzątania. Powiedziała, żebym to zostawił, a ona w podzięce za mnie posprząta. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mireczki, w związku trzeba być pierdolonym szachmistrzem i strategiem. Nie żadne kłótnie, nie żadne proszenia. Wszystko co chcecie osiągnąć trzeba zrobić przez podchody i manipulację ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#gzw #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (67)