:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, jak mnie wkurwiają polscy kierowcy na autostradzie!

Tak, wiem, nic odkrywczego to nie jest bo #januszekierownicy to popularne zjawisko. Z góry mówię, że nie jestem zawalidrogą, ale jeżdże przepisowo po autostradzie. Rzadko mi się zdarza przekroczyć 140 km/h.

Te migające drogowymi i siedzące na zderzaku skurwysyny doprowadzają mnie do szału. Jedzie taki ksenonowy rycerz herbu lewego pasa i mruga gdy ja wyprzedzam tira. I co mam zrobić januszku? Wystartować niczym rakieta Saturn V w przestrzeń kosmiczną? Poczekaj nerwusie aż wyprzedzę i sobie pojedziesz szybciej niż ja. Ale od tego chamskiego poganiania gorsze jest to siedzenie na zderzaku. Nosz kurwa 50 cm od zderzaka jedzie taki przy prędkości 140 km/h. Niech no się teraz coś stanie przed nami, co będzie wymagało ostrego hamowania. Karambol gwarantowany. I widzę czasem tych debili w leasingowych furach jak mnie wyprzedzają dwa razy bo po drodze na stację zjeżdżają. Firmowy samochód heheheh firmowe paliwo hehehehe. Ciągniesz malina! I nie nie mam bólu dupy bo mnie nie stać na jazdę z pedałem w podłodze i nie mam auta co wyciąga 250 km/h. Jedyne czego chce to bezpiecznie dojechać z pkt A do pkt B bo codziennie robię 250 km. I jadą te leasingowe kawalkady Insignii, Passatów i Octavii z rejestracjami WIxxxxx, po 10 samochodów siedzących sobie na zderzaku. Mój kolega z Hiszpanii gdy go wiozłem z lotniska, był przerażony, bo nawet u niego, przy tamtym temperamencie się tak nie odpierdala. O wyprzedzaniu prawym pasem nie wspominam bo za to powinni odbierać prawko.

A najgorsze jest, że taki pojedzie do Niemiec, wróci i wszystkim opowiada "Pacz Grażyna, w tych Niemczech to się super jeździ, kultura, szerokie i równe drogi" No to kurwa zacznij jeździć tak jak Niemcy i już będzie miło i bezpiecznie.

#januszekierownicy #polskiedrogi #motoryzacja #gorzkiezale #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (159)

Ludzie się zmieniają a oto byli członkowie PZPR 5 fotek zaczyna Jan Pietrzak #polityka

odpowiedzi (93)

Ma ktoś numer telefonu do Tuska? Bo spierdolił z kraju a wisi mi hajs

#tusk #telefony #heheszki

odpowiedzi (17)