Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Każdy z nas ma taką chociaż jedną parę bokserek, które nie są prawilnymi slipami z kelwinaklajna #pdk ale zywkłym Cotton World, które wstyd nosić, więc leżą gdzieś w szafie czy szufladzie czy gdzie kto tam trzyma bieliznę.

  Nikt nie wie skąd je ma - może mama mi kiedyś kupiła? A może niechcący podjebałem je współlokatorowi na studiach, podczas jednej z wielu przeprowadzek? A może ma miejsce tu to samo zjawisko, co przy znikających skarpetkach, tylko na odwrót - jakaś nieznana nam siła zabiera po jednej skarpetce z pary i tworzy z nich luźne bokserki Cotton World?

  Dzisiaj życie postanowiło się odegrać na mnie za to, że jestem humanistą i nie potrafię szacować. Pranie powinienem był zrobić najpóźniej wczoraj, miałbym możliwość wyboru, które slipy dzisiaj wyprasuję i założę. Ale nieeeee, ŹLE OSZACOWAŁEM i w szufladzie z gatkami zostały tylko one, czarny koń gatunku bieliźnianego, te na które normalnie nie spojrzę, ale dzisiaj ratują mi dupę (dosłownie).

  Jedyne co mi zostaje, to liczyć na to, że nie stanie się cud i nie wyrwę jakiejś przedstawicielki gatunku #rozowepaski, bo byłby wstyd trochę się przy niej rozbierać. Ale w końcu nie po to mirkuje, by niespodziewanie wyrywać laski, co nie przegrywy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A i co by wpasować się w ostatni trend

  KTO TEŻ TAK MA DAJE PLUS, NAJEBANI WON DO SPANIA (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #heheszki #truestory #cottonworld #niebieskiepaski
  pokaż całość

 • avatar

  Lubię pająki.

  Są pożyteczne i śmiechowe. Zwłaszcza skakuny. To moi bracia mniejsi, którzy utylizują wszelkie latające kurewstwa typu muchy, komary, itp.

  Mówią, że pająki mieszkają w dobrych domach. Mam ich kilka. Pająków, nie domów. Większość mieszka w rogach ścian przy suficie. Ale jest jeden maluch, który mieszka w łazience w rogu, tuż obok kibla. Ma na imię Spike Lee i jest moim towarzyszem jedynek, dwójek, pryszniców, mycia zębów, czy po prostu stania przed lustrem.

  Nie wiem, czemu tak go nazwałam, ale wygląda, jak Spike Lee. To pewnie te długie nogi.

  Biorę długie prysznice. Ciepła woda koi nerwy, rozluźnia. Pod takim prysznicem powstało tysiące nienakręconych Oscarowych filmów, nienapisanych książek i niewykorzystanych ciętych ripost. Po takim prysznicu mokra jest wanna, kafelki na ścianach, pajęczyna Spike'a Lee i zaparowane lustra. Spike normalnie nie rusza się zbytnio, bo to spokojny chłopak. Cichy taki typ. Ale dziś się wkurwił i wymachiwał mi odnóżami, bo raczej nikt nie lubi mieć mokro w domu.

  Spike jest kątnikiem, a to bardzo efemeryczne #zwierzaczki. Wiele razy brałam je na ręce. W ogóle ich nie czuć, są takie delikatne.

  Szanujcie Mirki pająki i pajęczaki i nie zabijajcie ich. Bać też nie ma się czego. One też się Was boją, a przecież są dużo mniejsze.

  #smiesznypiesek #pajaki #arachnofobia
  pokaż całość