:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć Mirki, dzisiaj drugie i ostatnie z serii #polandball #rozdajo.

Ostatnio wylosowanym zwycięzcą był @Gametleman

Standardowo, wśród plusujących (nie zielonki) do jutra do godziny 18:00 rozlosuję plakat taki jak na ilustracji tylko w większym formacie A1 (594x841mm).

Warunek - minimum 500 plusów.

Jeżeli ktoś chciałby nabyć taki (lub inny) plakat poza losowaniem to więcej info na PM.

Ps. Poukrywałem małe "smaczki" na ilustracji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ps2. W zestawie konkursowym znajduje się sam plakat bez antyramy.
    pokaż całość

odpowiedzi (7)

Hej mirasy! Mam 2 skiny do P250 więc postanowiłem jeden oddać dobrej duszyczce. Jest to P250 Supernova MW z nametagiem "Headshock" oraz naklejką Virtus.pro Katowice 2015. Wiadomo nie jest to skin wart 10€ (może i na takie przyjdzie czas? (✌ ゚ ∀ ゚)☞), ale mam nadzieję, że komuś się spodoba i go zechce. Plusy liczę do 22:00, losowanie jutro koło południa. Jak będzie dużo chętnych to postaram się coś jeszcze do puli dorzucić.

Przy okazji, zauważyłem że coraz więcej ludzi oddaje swoje skiny, można stworzyć do tego osobny tag.

#rozdajo #csgo #rozdajosteam #virtuspro
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Byłem ostatnio w pubie. Przy jednym stoliku siedziało 8 nastolatków (niby płci męskiej). 7 z nich piło piwo z syropem (sic!) PRZEZ SŁOMKĘ (SIC!)! Czy temu jedynemu nie było wstyd?
    #pytaniezdupy #pytanie

odpowiedzi (44)