:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

jprdl w poniedziałek znuw do budy nie będzie już całonocnego siedzenia na wykop.pl tylko będzie trzeba patrzeć na krzywy ryj facetki od maty przez pół dnia. fack school #szkolacwel

odpowiedzi (24)

Ale gruba inba była w banku.
    Umówiłem się telefonicznie by nie czekać w kolejce, skoro bank oferuje taką możliwość to czemu nie.
    Przychodzę następnego dnia do banku a tam skupisko grażyn lvl 70, było ich tak około 10. Płakały ile można czekać (oczywiście przyszły na suchą gębę nic wcześniej nie ustalając).
    Jako, że się umówiłem nie czekam w kolejce i podchodzę do stanowiska. I wyobraźcie sobie co tam się wydarzyło.
    Grażyny zaczęły krzyczeć: KOLEJKA, KOLEJKA JEST!
    Odpowiadmy razem z pracowniczką banku, że byłem umówiony, więc mnie nie obowiązuje kolejka.
    Wtedy jedna Grażyna wstała do mnie i zaczęła pluskać: NO JAK TO TAK MOŻE BYĆ? JA NIE JESTEM KLIENTKĄ BANKU? PRZECIE PAN TEŻ POWINIEN POCZEKAĆ W KOLEJCE HURR DURR.
    Odpowiadam jej spokojnie: Czy była umówiona?
    Ona: Nie, ale co mnie to obchodzi. To skandal, że pan nie czeka. NO CO TO MA BYĆ KAŻDY POWINIEN CZEKAĆ.
    Pracownica jeszcze kilka razy przypominała, że była umówiona i też odpuściła, oczywiście wołali kierownika i takie tam przyszedł i poparł naszą stronę.
    Coś tam jeszcze gadała, ale się nie odzwywałem. Stwierdziłem, że nie ma sensu rozmawiać na logiczne argumenty mimo, że jestem szczylem 21 lvl a ona grażyna 70 lvl i dalej rozmawiałem z pracownicą jakby nigdy nic.

#bekazpodludzi #heheszki #truestory #takaprawda #bekazlewactwa
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

UWAGA, UWAGA, #konkurs!

Z racji tego, że jestem radosnym właścicielem domeny CEBU.LA.
    Spośród plusujących ten wpis wylosuje jeden alias email (albo może nawet skrzynkę pocztową) - TWÓJNICK@cebu.la.
    Chyba nawet nie muszę mówić jak prestiżowy jest ten adres. Bardziej niż Pasacik B5 1.9 TDI w HAJLAJNIE!

#rozdajo #cebula #cebulacontent #losowanie pokaż całość

odpowiedzi (42)