Wpis z mikrobloga

#warsawshore #showup #dziewczynka17 #whocares #oswiadczenie

Kurna, ludzie. Oglądacie takie gówno, pierdzielicie o tym w kółko, a potem jeszcze macie czelność się dziwić i narzekać, że społeczeństwo głupieje i w ogóle wartościowa kultura i jakiekolwiek zasady zanikają. I żadne tłumaczenie, że "ironicznie" się to ogląda albo "dla beki XD" nie jest sensowne. Mózg i tak to przyswaja, człowiek głupieje, a autorzy tego typu stron/serwisów/programów widzą, że się to sprzedaje, więc powstanie tego jeszcze więcej. Przypomina mi to trochę tych cwaniaków, co sobie colkowe chińskie tablety magiczne za 2 ojro zamawiali i tłumaczyli "ohoho, zamówiłem, żeby zobaczyć jakie ulotki przyjdo XD". Jak się robi głupie rzeczy, to człowiek prędzej czy później się do tego "głupiego poziomu" zaczyna zniżać i żadnej próby wytłumaczenia takiego zachowania przed sobą i innymi tego nie zmieni.

  • 45
@Otsego_Amigo: Oglądanie tego np. przez streamy nie nakręca MTV, bo oni na tym nie zarabiają. Nawet gdzieś napisali że zależy od tego czy ludzie będą, to w tv oglądać czy nie, to nakręcą 2 sezon.

@Sad_Statue: To tak samo jakby zawodnicy niektórych sztuk walki przestali trenować, no bo jednak powoduje to mikro urazy i na przyszłość to dobrze nie wróży, nawet jak jest to ich hobby. Poza tym nie raz
@Karol191: No tak wszystkie mirki tylko na streamach oglądali ten serial/show, bo nikt TV nie ma. Poza tym, twoim zdaniem robienie wokół tego szumu, przez co kolejne osoby zaczynają to oglądać nie wpływa na oglądalność i zarobki MTV?

@Otsego_Amigo: Nie chodzi mi o profesjonalistów którzy zarabiają kasę, są też tacy którzy na tym nie zarabiają a trenują dość długo, nie każdy sport to mma że jest popularny. Nie sadzę by robienie szumu przez mikroblog dało im jakieś duże profity :P,o wiele większą bazę oglądających mają z facebooka, gdzie te osoby zapewne tylko tam siedzą większość dnia. Poza tym można nawet sobie pooglądać na streamie nie robiąc żadnego szumu .
@Sad_Statue: Ten serial razem z "new jersey shore" to najdurniejsze rzeczy jakie człowiek kiedykolwiek stworzył. Kurde żeby oglądać dla przyjemności jak to mentalni wieśniacy pokazują jak to się "bawią" i jeszcze brać takie rzeczy na serio to naprawdę trzeba mieć coś ze sobą nie tak. Polecam obejrzeć sobie ten odcinek South Parku jak to pięknie wyśmiał ten serial: http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s14e09-its-a-jersey-thing
@Karol191: Dlatego napisałem że zawodnicy walki mogę też lubić walczyć i robią to dla "spotu", a nie dla pieniędzy. Jeśli mirki lubią oglądać ten serial to niech oglądają, mają do tego prawo i nikt im nie zabroni.

Z resztą nie o to się rozchodzi, a o to, że nasza "elyta" narodu, która tak cwaniakuje, zawsze jest przemądrzała i oświecona, okazuję się być takimi samymi durniami jak wszyscy inni z których szydzą.
elytę internetu


@Otsego_Amigo: Śmiechłem.

Kilka lat temu, to może było tutaj więcej inteligentnych ludzi, teraz to zbiorowisko mentalnej gimbazy. Przykładowo taki karachan był synonimem debilizmu i każda osobo zidentyfikowana jako ktoś stamtąd była minusowana i czarnolistowana. A teraz co? Slang stamtąd wszechobecny na mikro i w komentarzach ;]

Dla dyskusji w komentarzach to ja już dawno przestałem tu wchodzić.