Wpis z mikrobloga

Zaczynamy nowy tag #zletwarzepandemii pod którym będziemy publikować osoby, które jawnie przyczyniają się do siania koronapaniki a ich działania nie mają nic wspólnego z poprawą sytuacji pandemicznej mimo, że chcą żebyśmy myśleli inaczej.

Pod tagiem będą pojawiać się tylko osoby, które ewidentnie zrobiły coś nie tak w obszarze pandemii a jednocześnie uchodzą za ekspertów/znawców/osoby decyzyjne/doradców. Możecie przesyłać swoje propozycje w komentarzach.

Numer 3
Pan doktor Paweł Grzesiowski zamyka TOP 3 doktorów. Największy histeryk (co należy obiektywnie stwierdzić). Apokaliptyczne wypowiedzi ("będą umierać", "trzeba zainstalować wyciągi nad stolikami w knajpach"), dziwne zachowania opisane w mediach czy wiele razy widoczna hipokryzja (picrel) kiedy to zalecał noszenie maseczek a sam jej nie zakładał w obecności obcych jemu osób oraz wspieranie segregacji sanitarnej wystarczy by został tutaj wymieniony :)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-dr-grzesiowski-proponuje-wylaczenie-zaszczepionych-z-lockdownow/tdw7mkw

#zletwarzepandemii
#koronawirus
Pobierz wiem_wszystko - Zaczynamy nowy tag #zletwarzepandemii pod którym będziemy publikować ...
źródło: comment_1640690809wEg9aZGU1cVF69dLYo4Uv1.jpg
  • 18
@wiem_wszystko Grzesiowski to nie moja bajka, ale to że w samochodzie Onetu jest bez maski to wynika z tego, że raz są tam tylko zaszczepieni, dwa są testowani (jak przed Wigilią hehehe xD) nim wsiądą do samochodu
w trakcie epidemii dżumy w XIV wieku też odpowiedzią europejskich prostaków był płytki antysemityzm ("Żydzi zatruwają studnie").


@smyl: pewnie prostacy mieli rację, wystarczy zobaczyć jak żydzi gnębią Palestynę
@maciejowy: pewnie jego matka jest żydówką, trzeba by ją "poznać" ale na wikipedi nic o niej nie ma