Wpis z mikrobloga

Zaczynamy nowy tag #zletwarzepandemii pod którym będziemy publikować osoby, które jawnie przyczyniają się do siania koronapaniki a ich działania nie mają nic wspólnego z poprawą sytuacji pandemicznej mimo, że chcą żebyśmy myśleli inaczej.

Pod tagiem będą pojawiać się tylko osoby, które ewidentnie zrobiły coś nie tak w obszarze pandemii a jednocześnie uchodzą za ekspertów/znawców/osoby decyzyjne/doradców. Możecie przesyłać swoje propozycje w komentarzach.

Numer 7
Mamy pierwszą panią w zestawieniu. Pani Klaudia Jachira. Nie widzi problemu w przyjęciu tysięcy imigrantów bez jakiegokolwiek statusu szczepiennego za to widzi problem, że niezaszczepieni nieobowiązkową szczepionką ciągle mają prawo do kupna zupy w knajpie bez okazania nieistniejącego w polskim prawie dokumentu:

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/klaudia-jachira-o-sytuacji-na-granicy-polsko-bialoruskiej-koszmar/2275y9p

https://wmeritum.pl/jachira-obiedzie-paszportami-covid-19/363034

#koronawirus
#zletwarzepandemii #polityka
Pobierz
źródło: comment_16406929570EfkFiRrVQY9HrHHu7PrPz.jpg
  • 13
To akurat mi się jako pierwsze na liście nie klei zupełnie. Po pierwsze to przyjęcie ich to jedno, ale równe traktowanie to drugie - nawet gdybyśmy mieli ich w kraju, to nadal nie mogliby korzystać z restauracji itp. bez certyfikatów przecież (gdyby było tak jak chce Jachira). Dlatego nie widzę tutaj hipokryzji. Druga sprawa to to dziwne stwierdzenie o dokumencie "nieistniejącym w prawie" - jest pełno rozporządzeń które o nim mówią, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiem_wszystko: podpowiem że zaledwie pół roku temu miałem okazję walić shoty na mieście z Panią Posłanką ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wtedy brak maseczki przy dystansie poniżej 2 metrów jej nie przeszkadzał, zresztą certyfikatu na wejściu też mi nie sprawdziła
@wiem_wszystko: ok, ale zacznij jeszcze jakiś tag o tych..no..szczypawkach xD bo to też temat, nad którym każdy przeszedł już dawno do porządku dziennego, poza foliarzami oczywiście codziennie wklejającymi jakieś posty i statystyki o szczepionkach xD
@Fimmel: Prawica wymienia miłośnika animowanych cycatych królików, Dziambora, jhako tego "rigczowego". Nie wiem, która strona ma głębiej wbitego gwoździa, roznice sa liczone w milimetrach ( ͡° ͜ʖ ͡°)