:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE PIERDOLNIĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
    ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA MNIE GDY JESTEM NAJLEPSZA, WIADOMO XDDDDDD
    CIEKAWE KIEDY JESTEŚ NAJLEPSZA
    CHYBA JAK ŚPISZ MASZKARO CHOCIAŻ TEŻ NIE BO PEWNIE MEJKAP ZMYTY XDDDD
    #pasta #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Mircy, ale narobiliście! Mój #rozowypasek jest psychologiem, na co dzień zajmuje się schizami, psychozami, paranojami, maniami itp. Całe dnie słucha historii o kosmitach, podsłuchach, żmijach, demonach itp. Dla wyluzowania nauczyłem ją czytać wypoka, tak aby codziennie wracając z przychodni oglądając śmieszne kotki i pieski móc się zrestować.
    Aż do zeszłego tygodnia
    Wraca do domu rozdygotana, pyta się mnie czy ja się dziwnie nie czuje, czy ona wygląda normalnie, jaki mamy dzisiaj dzień... A ja pytam o co chodzi? Ona tłumaczy że chyba musi rzucić robotę bo już jej na umysł pada. To ja pytam co się stało? Tłumaczy że chciała poczytać wykop, a tam same wpisy o LASACH :) całą drogę przeglądała wykop a tam tylko lasy, lasy, lasy... pomyślała że zwariowała, i z wrażenia aż wysiadła z autobusu wcześniej bo musiała odetchnąć świeżym powietrzem i wracała na piechotę.

Z trudem wytłumaczyłem o co chodziło, chyba i tak nie zrozumiała, ale przynajmniej jest spokojniejsza
    #coolstory #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

#bogacz "-synu czemu masz takie czerwone oczy?
    -paliłem marihuane tato
    -nie kłam, znowu płakałeś cioto"

odpowiedzi (8)