:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Anegdotka z dzisiaj:

Moja babcia prowadzi wędzarnie mięsa by coś tam sobie dorobić do emeryturki. Jak przez cały rok ruch jest wyjątkowo mały, tak 2 tygodnie przed świętami (Wielkanoc oraz Boże Narodzenie) zainteresowanie jest ogromne przez co rodzice biorą urlop i pomagają buni, tak jak i ja od kilku lat.
    Było około godziny 13, ludzie przychodzili po odbiór swoim uwędzonych szyneczek, kiełbasek czy schabów a ja akurat byłem przy wydawaniu. Wchodzi para (typowy Janusz i Grażyna) dają mi karteczkę z nazwiskiem, idę do innego pomieszczenia w celu znalezienia ich wędzonek, w międzyczasie do miejsca odbioru wchodzi następny klient a chwilę po nim z innego pomieszczenia wchodzi mój ojciec i taka oto wynikła rozmowa :

Ojciec - Państwo razem? (w sensie czy razem przyszli po odbiór wędzonki)
    Gość, który wszedł poźniej - Nie, nie, ja osobno.
    Ojciec (do Grażyny) - Bo ja myślałem, że Pani z dwoma chłopami przyszła hehe
    Grażyna - No fajnie by było, dwie wypłaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Janusz- Ale byś też musiała dwa razy dawać XDXDXDXD

#truestory #coolstory #heheszki #janusze #anegdota #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

Wreszcie przeprowadzona (。◕‿‿◕。)
    #pokazpokoj #mogeiscspac

odpowiedzi (43)

Komputer i kobieca logika
    ---------------------------------

Przychodzi do mnie znajoma i mówi:
    Ona: 2 dni temu Windows napisał mi coś na ekranie, ale nie wiem o co chodzi, pewnie Ty będziesz wiedział.
    Ciągle mi to wypisuje.

Ja: pokaż, masz to przepisane gdzieś na kartce?
    Ona: nie
    Ja: a co Ci napisał?
    Ona: nie czytałam
    Ja: może to coś prostego i gdybyś przeczytała dowiedziałabyś się
    Ona na to: myślałam, że ty będziesz wiedział co mi napisał
    pokaż całość

odpowiedzi (13)