:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (3)

Kiedyś za 1zł dziecko miało ustawiony cały dzień. A ty jak gospodarowałeś złotówkę?

40gr - Orenżada na miejscu
    20gr - Guma turbo
    30gr - lód pałka
    10gr - guma kulka
    --------------------------------
    1zł - ?!?!?!? PROFIT ?!?!?!?!

#dziecinstwo #gimbynieznajo #turbo

pokaż spoiler rewrzuta, bo zmieniłem koncepcję wpisu.
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

Leciałem dziś do taty do Norwegii, z lotniska zabrał mnie wcześniej umówiony busik polskiej firmy. Tak się trafiło, że mi przypadło miejsce z przodu obok kierowcy. Kierowca - typowy Janusz, grubas, wąsy, twarz bardzo podobna do popularnego mema z typowym Polakiem. Przywitał mnie dość prymitywnym dowcipem, grzebaniem sobie w zębach w poszukiwaniu włosa z wąsów, tradycyjnie przeżegnał się przed podróżą itd. Myślę sobie, że będę musiał to znosić przez godzinę... Głupio byłoby jednak tak podróżować w milczeniu, więc nie ignorowałem jego atencyjnych zaczepek do konwersacji, udawałem aprobatę.

Okazał się bardzo ciekawą osobą, rozmawialiśmy o podróżach, kulturach, kulinariach, węgierskich winach, tłumaczył mi wpływ ciśnienia na ludzki organizm przy nurkowaniu, dzielił się ciekawymi obserwacjami na temat otaczającego nas świata. W międzyczasie włączył radio i odruchowo spodziewałem się jakiegoś "ona tańczy dla mnie", jednak z głośników poleciały klasyki polskiej muzyki z lat 60/70/80. Nawet pośpiewywał sobie do nich i nie fałszował zbytnio.

Już któryś raz z kolei życie uczy mnie przysłowiowego "nie oceniania książki po okładce". Aż musiałem się tym podzielić.

#coolstory #takaprawda #bekaznadludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (10)