Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1. Nie płać za internet
  2. Obgaduj razem z chłopakiem osobę, na którą jest umowa, bo myślisz że jej nie ma
  3. Ta osoba jest w pokoju obok i wszystko słyszy
  4. Dziw się, że hasło do internetu zmienione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #czujedobrzeczlowiek

 • avatar

  Tymczasem w alternatywnym świecie.
  Siedzisz sobie w restauracji i bawisz się smartfonem, kelner właśnie podał ci pierogi, nagle do pomieszczenia wchodzi słynny czarny podróżnik, Wojtolo Sei'roka.
  Oczywiście boso i w koszuli.
  Za nim podąża kamerzysta, Wojtolo cały czas gestykuluje i mówi do kamery w swoim języku.
  Zauważają cię, Wojtolo pokazuje na ciebie palcem, zniża głos, nachyla się do kamery i szepcze konspiracyjnie, kamerzysta uśmiecha się szeroko. Podchodzą do ciebie nonszalancko, Wojtolo przysuwa sobie krzesło i przysiada się do stołu, puszcza ci oko i wyjmuje smartfona z rąk. Zaczyna żywiołowo mówić do kamery, machając przy tym rękami i pokazując na smartfon. Wreszcie odkłada go na stół, bierze widelec i pokazuje do obiektywu, robi widelcem takie ruchy, jakby coś na niego nabijał i chichocząc tłumaczy dalej, kamerzysta nie może się powstrzymać i wybucha śmiechem.
  Wojtolo przysuwa talerz z pierogami, przepoławia jeden i teraz opowiada z wyraźnym obrzydzeniem, pokazując widelcem na farsz. Wreszcie odkłada widelec, patrzy ci w oczy, mówi coś bardzo powoli i dokładnie, poklepuje cię po ramieniu, wstaje i kieruje się w stronę wyjścia, kamerzysta idzie za nim.
  Siedzisz w pełnym osłupieniu.
  #pasta #wujaandzej
  pokaż całość