:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zaraz zaraz zaraz, czyli @Chippy nie daje żyć swojej byłej i pod wpisem w którym dziewczyna z problemami pisze, że znalazła miłość daje taki komentarz

Aktualnie nie daję żadnego jebania ;) cieszę się, że w porę się na niej poznałem.
    Po to by po chwili dodać taki

ta, myślałem że nie jestem przegrywem bo chodzę z @Pitrasia, a okazuje się że to żadne osiągnięcie, jest łatwiejsza niż kampania w najnowszym CoDzie xD
    Dziewczyna mimo tego pisze takie komentarze

To mój 3 chłopak w życiu... Nie wiem skąd opinia, że ciągle ich zmieniam... Ja jestem szczęśliwa, że znalazł się ktoś, kto mnie odciągnął od Chippiego na tyle, żebym myślała o innych facetach, bo dzięki temu nie jestem w toksycznym związku, tylko z serio świetnym facetem.

Nie bił. Ale psychicznie nie było ze mną za dobrze. Chyba, ze to dobrze, że laska myśli, że jest przegrywem i że do końca życia będzie z jednym facetem bo żaden inny na pewno jej nie będzie chciał. I ogólnie. Nie chce za dużo pisać o chippim, bo to co było minęło i nie chce poruszać tego publicznie.

A może po prostu ja do niego nie pasowałam i tak mówię? Nie chce mu już robić złej opinii. Bądźmy dojrzali. Każdy ma prawo do szczęścia i ja właśnie z niego korzystam. On tez może z inną.

Może to nie brzmi jakoś tragicznie. Ale byłam w serio słabej kondycji psychicznej. Związek na odległość+ z kimś, kto się z tobą umówi pogadać po czym powie ci, że o tobie zapomniał, bo był z kolegami poza domem.
    Ale już przestańcie mnie prowokować, bo serio nie chce nic pisać w tym temacie. Jestem sobie szczęśliwa obecnie i jest mi bardzo dobrze, z moim chłopakiem ;D

@Chippy nadal nie daje jej spokoju, wypomina jej zdradę itd.
    Warto tutaj dodać, że to dziewczyna ze sporymi problemami, z chłopakiem który najprawdopodobniej był okropny, z którym jest w związku na odległość (ponad 500km) i z którym jest tylko dlatego, że

Bałam się zostawić kogoś, do kogo w sumie wróciłam, bo mówił mi, że chciał popełnić samobójstwo i sie ciął :/
    Poznali się na jakimś forum i po kilku latach dziewczyna wyszła z propozycją spotkania. Gdyby nie ona to @Chippy nigdy prawdopodobnie nie miałby jakiegokolwiek kontaktu z płcią przeciwną.
    Więc ja, osoba która najbardziej brzydzi się osobami zdradzającymi uważam, że miała swoje powody i można ją zrozumieć.
    @Chippy nadal nie dawał jej spokoju
    Na co dziewczyna w afekcie zareagowała pisząc

Tak tylko na koniec zapodam wam najlepszy tekst Chippiego z jakim mi wyskoczy.
    "Daj mi chociaż włożyć, bo chcę wiedzieć jakie to uczucie". Owszem. Prosił mnie o to.

@Chippy pomimo swojego pierwszego komentarza i ciągłego jej męczenia stwierdza i pisze to

oj, skoro tak chcesz grać..
    Pitrasia po 4 dniach związku ze swoim nowym, 23 letnim facetem, tuż po igraszkach:
    "o co ci chodzi, nie mogę kogoś dotknąć w penisa?"

Tu chodzi o sytuację już po związku gdy @Chippy ciągle ją męczył, wygląda na to, że wypytywał co robi z nowym chłopakiem jakby nie miała prawa nic robić. Pewnie uważa, że nie ma prawa mieć kontaktów seksualnych z innymi mimo, że nie była z nim. Odpowiedziała mu prawidłowo... @Chippy później dodał screenshota z tą wypowiedzią z wieloma danymi, zdjęciem itd...
    Ta normalna rzecz jest jej teraz non stop wypominana.
    Cały wykop rzucił się na tę dziewczynę. Pewnie w rzeczywistości ma jeszcze gorzej.

Więc sprawa wygląda tak jak ją opisałem a wy jedziecie po niej? Powaliło was? ... Ludzie, ogarnijcie się.

Warto również pokazać jak reagują ludzie nazywani kiedyś "elitą internetu" na groźby o samobójstwie
    http://www.wykop.pl/wpis/10001980/czas-usunac-konto-z-zycia-pitrasiacontent-oswiadcz/
    http://www.wykop.pl/wpis/10002158/afera-tangodown-oswiadczenie-pitrasiacontent-rozow/

@Pitrasia > @Chippy i każdy kto po niej jedzie

Starałem się tu przedstawić fakty. Chyba niezłe podsumowanie.
    @Gwaihir: @logikarozowychpaskow: @pogop: @MagnitudeZero: @biczek: @Michau89: @tusiatko: @Vladimir_Smirnoff: Zawołałem Was bo się udzielaliście na ten temat lub coś z tym stylu.

Jako, że teraz jest raczej mała publiczność, to możecie to jutro dodać ponownie.
    Pozdrawiam.

#pitrasiacontent #afera #niepopularnaopinia pokaż całość

odpowiedzi (59)

• odpowiedzi (6)

Właśnie wykładowczyni opowiedziała nam #suchar xD
    Zmarł ateista i próbuje wejść do nieba.
    Dobija się do bramy, św. Piotr nie chce go wpuścić i mówi mu, że spyta Boga.
    Idzie do niego i mówi.
    - Boże, pierwszy raz takie coś widzę... Ateista chce wejść do nieba
    - Powiedz, ze mnie nie ma
    XD

odpowiedzi (4)