:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#gry #lego #princeofpersia

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (1)

Podjechałem dzisiaj ze znajomym do Lewiatana żeby kupić kilka piwek na wieczór.
    Trafiła się promocja na Łomżę po 2,20 to wziąłem 3 sztuki i uderzam do kasy.
    Pani skasowała i mówi 6.60zł a ja wyciągam moją kartę MasterCard i zaczyna się cyrk:
    - ale płatność kartą jest dopiero od 10zł
    - ale wie Pani, że ten przepis jest nielegalny i jakbym was zgłosił do banku to byście dostali karę?
    oburzyła się i krzyczy po kierowniczkę.. W tym czasie janusze stojący z zakupami w innej kasie patrzą na mnie jakbym to ich pieniądzmi chciał zapłacić.. Kumpel pęka ze śmiechu, a gość stojący za mną w kasie zielony

Przychodzi wielce naburmuszona kierowniczka, kasjerka tłumaczy:
    Kasjerka: Pan chce zapłacić kartą na kwotę 6,60zł
    Kierowniczka z ryjem: Płatność kartą od 10zł!!!
    Ja: wie Pani, że ten przepis jest nilegalny i skutkuje karą?
    Kierowniczka z ryjem: Płatność kartą nie jest obowiązkowa!!! My jesteśmy prywatnym sklepem!!! Bankomat jest tu i tu..
    ..już czuję ten wzrok januszy na sobie:
    - Prawo jest jedno i obowiązuje wszystkich, nie chcę tu robić awantury informuję tylko, że takie działanie jest nielegalne.
    ..wołam znajomego żeby wyłożył swoje fanty i skasowała 14zł

W każdym razie wieczór udany, a jutro na mLinii ląduje zgłoszenie o nie akceptacji płatności i mersi boku.. niech sp%@$^&ją cwaniaki.
    #coolstory #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

#doko Otrzymaliśmy 500 płyt DVD, które z powodu braku ofoliowania (folia zabezpieczająca przy transporcie kosztuje 25zł), nie mogą być wystawione na sprzedaż. Z tego powodu wylosujemy 500 osób, które zaplusują ten komentarz.

odpowiedzi (17)