:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Skisłem dziś w pracy.
    Pracuję jako sprzedawca GSM, skup, sprzedaż itd.
    Klienci, którzy mi się trafili okazali się idealną definicją #januszebiznesu i to w 100%.

Do rzeczy:
    Przychodzi do mnie dwójka - około 23 lat, góra 30. Zapytali, czemu Ace 4 mam tak tanio (549zł), potem coś popytali o galaxy S4 i poszli.

Wrócili po jakimś czasie, po raz kolejny się przywitali, oficjalnie... kupili w punkcie obok galaxy young za 400zł (mimo, że u mnie był za 330zł).
    Zapytali się za ile mogą go u mnie sprzedać, powiedziałem, że skupię za 220zł... wyśmiali mnie i poszli.

Wrócili po 10 minutach:
    - Dzień dobry, czy kupię u Pana pokrowiec na taki telefon? (i pokazuje tamten Young...)
    - Tak, gumowy na tył za 20zł.
    Kupili i sobie poszli.

Wracają przed samym zamknięciem i to już mnie całkowicie rozwaliło:
    - Dobry wieczór, ile mogę dostać u Pana za używany galaxy young? Od nowości noszony w pokrowcu!

#heheszki #truestory #coolstory #praca #gsm #fstabpraca #cebuladeals #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie obcym. Ci mieli wrócić za 3 lata a minęło już prawie 6. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pozdrodlakumatych #dystrykt9 #scfi #film

odpowiedzi (10)

Dopiero po dorobieniu się żony i dziecka doceniam geniusz Bundych. Na przykład motyw z zabieraniem gazety do klopa i generalnie wielbieniem klopa przez Ala. Kibel jest jedynym miejscem, w którym naprawdę masz spokój - nikt cię tam nie zaczepia, nikt niczego nie chce. To twoja oaza, w której odcinasz się od wszystkiego. Nic dziwnego, że Al tak bardzo dba o niego i z taką przyjemnością tam chodzi. Chwile w kiblu to jego chwile. Genialny serial.

#oswiadczenie #bundy #seriale
    pokaż całość

odpowiedzi (12)