:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uwielbiam wracać w nocy do domu przez puste miasto. Idę zawsze środkiem ulicy i wyobrażam sobie, że całe miasto nagle wyginęło i zostałem tylko ja. Wszystko działa tak samo tylko ludzi brak. Nadal zmienia się sygnalizacja świetlna, w niektórych budynkach wciąż świeci się w pokojach. Nikt nie miał czasu tego wyłączyć i już tak pozostało. Zostałem tylko ja i całe miasto do eksploracji. Puste budynki, pozostawione samochody i natura wkraczająca w betonowy grobowiec. Zostałem tylko ja, ostatni ocalały z greckiego tankowca Lotus.

#nietagujebonocna #przemyslenia
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Dariusz Kmiecik nie żyje.
    Nasz reporter, jego żona i dziecko zginęli w katastrofie w Katowicach.

Wczoraj, przed północą ratownicy dotarli do trójki ofiar eksplozji gazu w katowickiej kamienicy. Pod gruzami odnaleziono ciała mężczyzny, kobiety i dziecka.
    Redaktor naczelny Faktów TVN Kamil Durczok potwierdził tożsamość ofiar. To Dariusz Kmiecik – reporter Faktów TVN, jego żona Brygida Frosztęga-Kmiecik –­­ reporterka TVP Katowice oraz ich dwuletni syn.

Zginęli tragicznie we własnym domu.

Pogrążona w smutku,
    Redakcja Faktów TVN
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

• odpowiedzi (10)