Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć Mirki,piszę do Was bo mam ostatnio sporo wolnego czasu i chciałbym go jakoś spożytkować dla Waszej i co tu ukrywać własnej korzyści. Mieszkam w Danii i sprowadziłem stąd już sporo samochodów, które rozeszły się po znajomych. Znajomi jeżdżą i sobie chwalą. Pomyślałem, że jest tu na pewno sporo Mireczków, którzy mają już dość jeżdżenia po komisach i innych Januszowych przybytkach w poszukiwaniu już nawet nie tej przysłowiowej igły (tak, wiem że nie ma takiego przysłowia :P), a po prostu przyzwoitego samochodu, z wiarygodną historią i pewnym przebiegiem. Chciałbym Wam zaoferować pomoc w sprowadzeniu samochodu. Założyłbym autorski tag, w którym wrzucałbym najlepsze oferty danego dnia. Jeśli któryś Mirek by się skusił to na privie będziemy omawiać szczegóły. Zaznaczam, że nawet po oględzinach już w Polsce nie będę nalegał na zakup. Jeśli auto jednak się Mirkowi nie spodoba, to ja je tak czy tak sprzedam, bez obaw. Dajcie znać czy są chętni.
    #kupautozmikro #samochody #motoryzacja #mirekhandlarz #januszemotoryzacji
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Pisze kumpeli że piwo pije a ta mi robi wyrzuty że za często xD
    #logikarozowychpaskow

odpowiedzi (22)

Mircy halp, laska od 40 minut gada ze swoim chłopakiem o tym jak się ubierze na jakąś rodzinną imprezę. Już mi się rzygać chce od tego nadmiaru czułości i włażenia sobie nawzajem w dupę. #gorzkiezale

odpowiedzi (54)