Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wracając do tego wpisu Zdrada . Ci co myśleli, że to bait to dalej nie czytać. Nawet nie wiecie jak mi szkoda tego człowieka.

  pokaż spoiler Był to zajebiście ciężki wieczór i noc. Dopiero się obudziłem cały skacowany (mogę robić błędy), a kolega jeszcze śpi u mnie w kuchni na podłodze.


  Pojechałem wczoraj do niego z litrem wódy i dwoma czteropakami piwa. Powiedział, że dużo nie pije bo jutro do roboty, ale namówiłem go, żeby zadzwonił do szefa, że jutro go nie będzie (udało się). Karyny z dzieckiem całe szczęście nie było bo poszła do koleżaneczki. Przy wódeczce zacząłem mu opowiadać o parapetówce od początku. Ze łzami w oczach powiedziałem mu o tym kogo wdziałem w lesie wypiętego w kierunku innego gościa. I tutaj zaczęła się akcja. Pierwsza jego reakcja to rozjebanie telefonu o ścianę i krzyki, że dopiero o tym mu mówię, a nie w ten sam dzień co to rzekomo zrobiła. Namówiłem go do wyjścia do baru bo karyna z młodym mogli w każdej chwili wpaść i byłoby nie ciekawie. Zadzwoniliśmy po taxi i wbiliśmy do pizzerio-restauracji. Przez dłuższy czas nic się do siebie nie odzywaliśmy i piliśmy wódkę. Po kilku głębszych zaczął płakać, a ja musiałem go pocieszać. Jako, że po alkoholu trochę włącza mu się agresor to chciał namiary na tego gościa co wydymał mu żonę i chciał go zabić. Zaczęła się szarpanina przed wejściem bo chciał zrobić coś czego do końca życia by żałował i starałem się go powstrzymać.

  Następnie skierowaliśmy się do monopola po prowiant i udaliśmy się nad rzeczkę w celu spożycia większej ilości alkoholu. Gdy trochę ochłonął z płaczem powiedział, że bierze z kurwą rozwód i będzie się starał o całkowitą opiekę nad dzieckiem. (Ona nie pracuje bo PANI magister nie będzie pracowała na kasie (co w okresie nauki robiła, ale po dyplomie to już dla wielkiej księżniczki uwłaczające). Mówił, że na wszystko dawał jej hajs bo jej rodzice w niczym nie pomagali tylko on, a ona jeszcze kurwi się za jego plecami. Kiedyś słyszał od kogoś, że pisała z jednym przez dłuższy czas a jak ostatnio wziął jej telefon sprawdzić godzinę to wyrwała go z tekstem, że co grzebie jej w telefonie.

  Zadzwoniłem do mojej przyszłej żony (ślub na razie cywilny 14 listopada tego roku) żeby po nas podskoczyła i, że mamy gościa nie wiadomo na jak długo... moja kobieta zrobiła nam zajebiste przekąski podała do stołu.

  To tak w bardzo wielkim skrócie bo wiele się działo, a nie mam dzisiaj głowy do pisania.
  Piliśmy, gadaliśmy i płakaliśmy. Czyli bez rewelacji. Na swoim telefonie zobaczyłem 26 połączeń nieodebranych od jego byłej. Nie chciałbym być dzisiaj w jej skórze bo będzie ostro. Ma zamiar wypierdolić ją z domu, a ja mam mu pomóc ją pakować. Boję się trochę tych krzyków karyny i zwalania wszystko na mnie, itd. Czas otworzyć browarka i czekać na pobudkę zdezelowanego kumpla.
  pokaż całość

  odpowiedzi (172)

 • avatar

  Naklejki dotarły w takim razie czas na moje pierwsze #rozdajo . Naklejki wyszły mega fajnie - naprawdę. 18cm wysokość 17cm szerokość.
  odnośnie tego wpisu - http://www.wykop.pl/wpis/14611717/zawsze-chcialem-miec-piesela-na-szybie-w-koncu-zam/

  2 naklejki dla Was, 7 dla mnie reszta poszła na allegro (na końcu link)

  Zielonki mogą klikać, a co mi tam. Jedna naklejka wylosowana zostanie za pomocą http://mirkorandom.x25.pl/ a druga dla osoby z największą ilością plusów przy komentarzu. Wysyłka po mojej stronie

  Tutaj możecie skończyć czytać

  pokaż spoiler Teraz info dla chętnych zakupić takie cudo - http://allegro.pl/show_item.php?item=5720996888 a było Was naprawdę sporo


  pokaż spoiler Tutaj blog mojej żony - można zostawić lajka ale nie ma to prawie nic wspólnego z tą akcją oprócz tego, że osoby które dostaną naklejki dostaną też naprawdę drobny upominek z bloga https://www.facebook.com/Any%C5%BCkowo-338319526199677/timeline/


  Powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #rozdajo #piesel #wow
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  O gurwa jak prychłem xD

  #heheszki

  odpowiedzi (9)