:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

W czwartek 18 grudnia Trybunał Sprawiedliwości (Unia Europejska - Sąd Najwyższy) uznał otyłość jako niepełnosprawność.
    Sprawę wniósł do sądu Karsten Kaltoft (na zdjęciu za kierownicą), który stracił pracę i uznał, że powodem było dyskryminowanie go ze względu na otyłość.
    #uniaeuropejska #bekazgrubasow #lewackalogika

odpowiedzi (23)

Mirki i Mirabelki, od 7 lat choruję na nowotwór tkanek miękkich stopy, jestem po 4 operacjach, przeszedłem też chemioterapię i radioterapię. Nic na dłużej nie pomogło i guz cały czas odrasta więc zdecydowałem się na amputację na poziomie podudzia (w połowie stycznia idę do szpitala). Czy byliby chętni przeczytać moją historię od początku choroby, a w przyszłości dowiedzieć się jak wygląda życie po amputacji i powrót do normalnej sprawności?

#medycyna #amputacja #kiciochpyta jeśli będzie zainteresowanie to wpisy będę umieszczał pod tagiem #jodachorujealesmieszkuje
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

Co chwilę w domu słychać pokrzykiwanie, wszyscy chodzą wkurwieni

pokaż spoiler już prawie czuć święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (27)