Gorące dyskusje ostatnie 12h

CO ZA POJEBANY KRAJ

CHCESZ PRACOWAĆ?
    SPOKO - PRACODAWCA MUSI ZAPŁACIĆ PAŃSTWU ZA CIEBIE, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ

TY - PODOBNIE, CHCESZ PRACOWAĆ LEGALNIE? PŁACISZ SKŁADKI SKŁADECZKI I ŚWIADCZENIA

DOSTAJESZ WYPŁATĘ - OCZYWIŚCIE Z NIEJ DOJEBANY PODATEK

Z TEGO CO CI ZOSTANIE CHCESZ COŚ KUPIĆ? PROSZĘ BARDZO, NASTĘPNY PODATEK OD TEGO, ŻE CHCESZ SE KUPIĆ BATONIKA DO OJEBANIA XDDD

I WEŹ TU BĄDŹ PAN MĄDRY I PISZ WIERSZE LUB SPRÓBUJ COŚ ZAOSZCZĘDZIĆ. PODWÓJNE, POTRÓJNE I POCZWÓRNE PODATKI W SŁUŻBIE ODZYSKIWANIA GODNOŚCI PRZEZ PAŃSTWO, W KTÓRYM JAK CHCESZ UCZCIWIE PRACOWAĆ TO MUSISZ ZAPŁACIĆ ZA TO, ŻE CHCESZ PRACOWAĆ XDDD A BEZROBOTNEJ PATOLOGII Z CZWÓRKĄ GUWNIAKÓW NA KARKU I ZAWIASAMI ZA POBICIE I KRADZIEŻE DAJĄ OT TAK TWOJE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE PO TO, ABY DALEJ MOGLI SIĘ GZIĆ NA LEWO I PŁODZIĆ PRZYSZŁYCH TĘPYCH WYBORCÓW, KTÓRZY DALEJ BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA ROZDAWNICTWO DLA PLEBSU BO KURWA TAK, BO IM SIĘ NALEŻY KURWA XD

ZABIJCIEMNIE.JPG XD

#polska #bekazlewactwa #przemyslenia #oswiadczenie #takaprawda #rozkminy #4konserwy #neuropa #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

#anonimowemirkowyznania
    Witam.
    Postanowiłem napisać anonimowo bo sporo osób mnie i moją dziewczynę tutaj kojarzy.
    Co do sprawy:
    Od pewnego czasu moja dziewczyna zachowuje się dziwnie(ponad pół roku).
    Często wychodziła z koleżankami na kawę czy piwo. Na początku wydawało mi się to normalne bo ja też często z moimi kolegami wychodziłem na piwo, siłownię czy na cokolwiek innego.
    Po pewnym czasie zauważyłem, że podczas tych swoich wyjść nie odbiera ode mnie telefonów. Nie dzwoniłem bez sensu tylko kilka razy jak miałem jakąś sprawę. Nie odebrała ani razu. Nie pytałem później czemu bo nie byłem podejrzliwy.
    Jakiś miesiąc temu dzwoni do mnie jej mama, że nie może się do niej dodzwonić i czy mogę ją dać do telefonu. Dałem i wtedy zapaliła mi się lampka. Miała wyciszony telefon siedząc w domu. Zapytałem dlaczego - powiedziała, że nawet nie zwróciła uwagi.
    Wtedy zrobiłem się naprawdę podejrzliwy. Ale wczoraj chyba się już upewniłem...
    Wyszła na kawę z koleżanką po 16, wróciła po 20. I poczułem od niej dziwny zapach. Na 99% męskie perfumy.
    Przemilczałem. Pytanie do Was:
    Jak najlepiej ją sprawdzić tak aby obyło się bez awantur?
    Sama się nie przyzna, na telefonie ma hasło, którego od ponad pół roku również już nie znam(kiedyś sama kazała mi odczytywać swoje smsy czy odbierać jak się kąpała itp.)
    Jakieś rady? #zwiazki #zwiazki #zdrada #feels #rozowepaski #bolecnaboku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
    pokaż całość

odpowiedzi (142)

#zalesie
    Ehh niedługo święta
    Mogę je spędzić:
    Z ojcem który znalazł sobie nową laske w moim wieku nawet dziwnie podobną.
    Jest tak zakochany ze nie widzi ze ona traktuje go jak sponsora
    Z matką którą ostatnio ma depresje i przypierdala sie o wszystko. Narzeka ze mnie urodziła a jak mówię ze nie pchałam sie na ten świat To "jak śmiesz ja cie kocham przeciez..." No i wraz z babcią która myśli ze jestem lesbijką
    Mogę tez zostać sama w mieszkanku i grać w lola
    Póki co opcja nr 3 brzmi najlepiej
    pokaż całość

odpowiedzi (83)